Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ilu mamy użytkowników QQ na forum - przywitaj się :)


Gość MarekA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie serdecznie Koleżanki i Koledzy :)

 

1. Endriu2XL

2. I-WAY 1.6 Magiczna Czerwień - tapicerka jasna (the best) -...-wcześniej nie podobała mi się... ale kolorek ...?

3. Nie chcę z niego wysiadać - chcę tylko jeździć - i tylko ... !!!

4. Przebieg na dzień obecny 300 km

Auteczko The Best

Edytowane przez Endriu2XL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Michał i od piątku jestem (póki co) najszczęśliwszym na ziemi posiadaczem Qashqaia 2.0 dCi 4x4 Acenta z 2010 roku :)

 

1.Michalmiko

2.QQ 2.0 dCi 150km 4x4 acenta (jak wyżej)

3.Podczas drogi powrotnej spalił się klakson :(

Edytowane przez Michalmiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, w sumie to prawie żadna różnica ;) Szkoda, że nie można zamontować jakiegoś innego, bo tu jest troche inne złącze...

Wolę nie dziękować ;) 2.0 dci w manualu to istna torpeda (jeździłem wcześniej Koleosem teścia z tym silnikiem) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie się spalił,te klaksony mają problemy ze śniedzią na stykach w...kierownicy.Sam to przerabiałem ,co prawda w tiidzie,ale wiem że kłopoty były też z innymi modelami.U mnie wystarczyło oczyścić.Spróbuj erergiczniej go potraktować.(ja waliłem w niego jak w beben i o dziwo ożył)

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, bo pewnie zagoszcze dłużej na tym forum.

 

1.Chesteros

2.Qashqai +2 I-Way 4WD 1,6 DCi Grafit 2012 (będzie za 2 tygodnie)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie.

 

1. Jerry

2. QQ 1.6 benzyna 2010 nightshade.

 

Pozdrawiam

Witaj !

Życzę w pełni zadowolenia z nabytku !

Jest to rocznik "przejściowy" dla Qq, to może dodaj jaki to egzemplarz (przed czy po FL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie złożyłem zamòwienie i za około 6 tygodni stanę się posiadaczem nowego QQ+2 1.6dci, 4WD, Tecna, w kolorze "Caffe Late".

Pozdrawiam Wszystkich na forum i wracam do odliczania dni i tygodni do odbioru "QQ-łki".

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie złożyłem zamòwienie i za około 6 tygodni stanę się posiadaczem nowego QQ+2 1.6dci, 4WD, Tecna, w kolorze "Caffe Late".

Pozdrawiam Wszystkich na forum i wracam do odliczania dni i tygodni do odbioru "QQ-łki".

Mariusz

Własnie od tygodnia takim jeżdźę, tylko I-WAY. Na szczęście miałem go za 1,5 tygodnia od zamówienia, bo udało się trafić taki na stocku. Narazie nie mogę się nim nacieszyć :)

Życzę cierpliwości w oczekiwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich

Paweł

Od 1,5 roku 2.0 dCi i niestety manual ;)

Na liczniku ponad 35 tysi

Oj cieplutko było na zewnątrz jak robiłeś zdjęcie:). Jak dla mnie manual to raczej na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cieplutko było na zewnątrz jak robiłeś zdjęcie:). Jak dla mnie manual to raczej na plus.

Jeździłem wcześniej 2 lata automatem i to jedyna rzecz (przynajmniej jak dla mnie), której mi w tym samochodzie brakuje. Dosyć krótkie przełożenia więc trzeba trochę wachlować :D

Na zdjęciu maksymalna temperatura jaką "osiągnąłem" , i to w Polsce , w okolicach Częstochowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Svet

QQ 1,6 Acenta Night Shade

2009

 

Witamy wśród forumowiczów i szerokości życzę - oby Ci się dobrze sprawował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od 18 pazdziernika ja mam

 

QQ 1600 benzyna Tekna z jasna skora i czterema kamerami stop start tez i inteligientny kluczyk poprostu za***ista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jutro odbieram z salonu swoje QQ. Będzie to mój pierwszy Nissan. Nie wiem czego się spodziewać ale czuję, że będę zadowolony :)

 

1. pit3k

2. QQ+2 Tekna 1.6dCi 4x4 New Grey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jutro odbieram z salonu swoje QQ. Będzie to mój pierwszy Nissan. Nie wiem czego się spodziewać ale czuję, że będę zadowolony :)

 

1. pit3k

2. QQ+2 Tekna 1.6dCi 4x4 New Grey

Witaj

Właśnie u mnie zaczęła się zima i ostro sypie, oj będziesz zadowolony z tym 4x4. Szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów,

 

od czwartku jeżdżę (a właściwie moja żona) długo wyczekiwanym autem:

 

1. Novo

2. QQ+2 Tekna 1.6dCi 4x4 nightshade, jasna skóra

3. Pierwsza jazda na 4x4 i już pokazał co potrafi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów,

 

od czwartku jeżdżę (a właściwie moja żona) długo wyczekiwanym autem:

 

1. Novo

2. QQ+2 Tekna 1.6dCi 4x4 nightshade, jasna skóra

3. Pierwsza jazda na 4x4 i już pokazał co potrafi!

 

Witam,

 

Powiedz co potrafi twoj QQ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze (w lesie) było slisko, QQ tylko lekko szarpnął i znów był na torze jazdy. Bez 4x4 leżał bym w rowie

Ja do tej pory blokowałem na "lock" jak wjeżdżałem w "cięższy" teren. Czy w trybie auto jest jakas sygnalizacja, że qq dołączył tył (lampka. cokolwiek)? Ewentualnie można to jakoś wyczuć organoleptycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...