Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile czekacie na nowego QQ ?


Gość chris_voyager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem czekałem aż sie wkoncu doczekałem. Odbiór z przygodamia ale jest wkoncu upragniony samochód 2.0 benzyka wersja tekna.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będe miał troszke więcej czasu to opisze wam moje przygody z odnbieraniem auta z salonu. Postaram się to zrobić jak najszybciej.

 

No i znalazłem troszke czasu iwęc napisze to i owo.

 

Salon JapanMotors Centrum Motoryzacyjne Toruńska.

 

Moja historia z odbiorem auta zaczęła sie polowie grudnia jak dowiedziałem się, że człowiek ktory się nami opiekował i dopełniał wszelkich starań w salonie złamał nogę czy coś takiego. Okazało się, że nie będzie tego pana przez miesiąc albo i dluzej a nasza sprawą zajmuje się ktoś inny. Po wykonaniu telefonu do pana ktory się nami ma zajmować okazało się, że samochód stoi w Krakowie i czeka na sprowadzenie i jak chcemy amieć fure przed nowy rokiem musimy właćić polowe kaski na konto salou i to przyśpieszy znacznie sprowadzenie samochodu. I tak się stało kasa poszła na konto a samochód? Niewoadomo. 28 grudnia zajechałem do salonu pozałatwiać formalności związane z kredytem 50/50 i dowiedziałem się iż samochód jest już zrobiony i czeka do wydania. Niezmiernie mnie to ucieszyło i umówiliśmy się z panem Robertem bo on nami się opiekował na czwartek tj 30.12.2010. Pan Robert powiedzał że przyjedziemy i odbierzemy auto. Więc mając transport do Warszawy byliśmy w salonie o godzinie 10.15 jak się nie myle jakie było nasz zaskoczenie jak p.Robert powiedział, że będzie musiał nas wysłać na zakupy bo samochod jeszcze się robi. No nic poczekamy troszke w salonie pomyśleliśmy i czekaliśmy w tym salonie do godziny 14 czy 15, po czym dowiedzieliśmy się, że nasz samochod jeszcze nie został nawet wstawiony do warsztatu żeby cos tak założyć. Pan Robert zaproponował nam żebyśmy polecieli na zakupy do kina itd i że nas podwiezie, spox zgodziliśmy tymbardziej że samochód miał być gotowy o godzinie 18 - 19. No więc chodziliśmy do sklepach do kina itd robiliśmy wszystko co mogliśmy w tym centrum aż wkoncu zbliżała się godzina 20 a tu ani telefonu ani nic żadnego odzewu więc zaczelismy nękac pana z salonu żeby po nas przyjechał. Po czekaniu prawie godziny czasu aż ktoś po nas przyjedzie wrescie się zjawił po nas kierownik tegoż salonu. Przez całą drogę ojaśniliśmy panu kierownikowi jaka jest sytuacja że we wtorek(28.12) samochod był gotowy(podobno) a tu kwiatki wychodzą ze go dopiero robią po czym pan kierownik nam oznajmil że nasz samochód jest w planie na piątek(31.12) do roboty. Po dojeżdzie do salonu kierownik poszedł do warsztatu i oznajmił nam że samochod niedawno wjechal na taśme i musimy poczekac troszke. Suma sumarum wyszło tak że odebraliśmy auto o godzinie 22 zmęczeni jak jasna cholera i zamiast radości z odbioru było wielkie wqr...nie. W ramach rekopensaty dostaliśmy zimowe opony i felgi16" za 3500. Dobre chociaż to. Całe szczęście , że zajął się nami pan kierownik salonu bo poszło to sprawinie i stosunkowo dość szybko bo jakby p. RObert dalej sie nami zajmował to myśmy 31.12 wyjechali z salonu lub wogle w 2011 roku. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że nikomu nie trafi się taka przygoda.

Edytowane przez yasiorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie i panie, jeżeli ktoś już nie może się doczekać odbiory QQ w salonie w Osielsku, to może będzie to już za parę chwil, ponieważ dzisiaj (10.01) przed 16.00 zawinęła laweta pod salon. Na pewno widziałem na niej 5 Kasiek z czego 1 srebrna, 1 wiśniowa a reszta hmmmm albo carne albo też wiśniowe. Ze 3 szt. były na byczych felach 18". Tak więc może jutro będzie do któregoś wybrańca telefon .... :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony w sierpniu 2010, odebrany wczoraj (2011.01.14) w salonie w Tychach. QQ Acenta 2.0Pb 2WD w kolorze Titanium.

 

Wszystkie formalności załatwione bezproblemowo. Bardzo miła obsługa podczas całego "procesu" zakupu, zarówno w Tychach, jak i w Chorzowie (część formalności tam załatwiałem). Odbiór bez problemów, na czas, wszystkie akcesoria zamontowane. Samochód bez widocznych wad/ubytków (choć nie sprawdzałem, poza stanem lakieru, zbyt dokładnie - w końcu nie kupowałem 15-letniego Golfa od Turka).

 

Pierwsza jazda na drodze do Częstochowy (ok. 100km) w beznadziejnych warunkach (dziury, ciemno, deszcz) - rewelacja. Dotychczas jeździłem 12-letnią Bravą 1.4 i 13-letnią Almerą 1.4 (R.I.P. :( ), więc dla mnie to jak przeskok w inną epokę. Cicho, stabilnie, komfortowo i przytulnie.

 

Jedyny ból to tankowanie zaraz po wyjeździe z salonu - 62 litry (ok. 300pln). No ale w końcu byłem na to przygotowany. Spalanie (wg. komputera) - 8.6 litra/100km, normalny styl jazdy - ani zbyt agresywny, ani oszczędny, dwie osoby na pokładzie plus komplet opon letnich na aluminiowych 17-tkach. Więc jak na samochód na dotarciu - chyba przyzwoicie.

 

Podsumowując - wczoraj dołączyłem do szczęśliwego grona zadowolonych posiadaczy QQ :)

 

Pozdrawiam

 

Slaav :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kokolino

Tekna, 2,0 dci automat, 4x4. Zamówiony 16.02 odbiór 10.06 ;( Z nadzieją czekam, że dealer zadzwoni i powie że będzie miesiąc wcześniej :(

Edytowane przez kokolino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swojego QQ czekałem 3 miesiące bez dwóch dni . Co ciekawe to mieszkam 60 mil ( 100 km ) od Sunderland gdzie produkowany jest QQ i też musiałem czekać . Nie ma zmiłuj sie , wszyscy czekają !!! NIC DZIWNEGO , WSZEDZIE QQ !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swojego QQ czekałem 3 miesiące bez dwóch dni . Co ciekawe to mieszkam 60 mil ( 100 km ) od Sunderland gdzie produkowany jest QQ i też musiałem czekać . Nie ma zmiłuj sie , wszyscy czekają !!! NIC DZIWNEGO , WSZEDZIE QQ !!!!!!!!!!!!!!!

 

w Fiacie da się załatwić szybko auto przynajmniej to produkowane w Tychach - rozmawiałem ze sprzedawcą jakiś miesiąc temu odnośnie fiata 500 powiedział, że jak do środy złoże zamówienie i dana wersja i kolor nie będzie jeszcze zajęta a przewidziana do produkcji to może wprowadzić zmiany i do 2 tygodni auto jest gotowe do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamówiony 27 stycznia, wczoraj dostałem telefon, że właśnie ściągają z lawety i już jest. Długo? Chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I-way zamówiony 28-11-2010. Wczoraj był w porcie Gdańskim , mam nadzieję że już nie długo przyjedzie do Łodzi. :shiftyninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla czekających na upragnionego QQ. Przejeżdżałem rano koło parkingu w porcie w Gdańsku i akurat stał wielki samochodowiec, a na parkingu setki nowiutkich QQ. Może stał tam także wasz QQ. Widok naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla czekających na upragnionego QQ. Przejeżdżałem rano koło parkingu w porcie w Gdańsku i akurat stał wielki samochodowiec, a na parkingu setki nowiutkich QQ. Może stał tam także wasz QQ. Widok naprawdę super.

 

 

Zrób zdjęcie i wrzuć do netu to chociaż sobie popatrzymy na nasze QQ.

 

Zrób zdjęcie i wrzuć do netu to chociaż sobie popatrzymy na nasze QQ.

Hejka wczoraj miałem telefon że już jest w salonie w Łodzi. :dribble: Teraz czekamy na papiery i finito.(Bite cztery miechy!!!) :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stoi już od poniedziałku na placu i nawet nie przyjechałem go obejrzeć :) KMJ Kaszubowscy Gdańsk.

 

Czekałem od grudnia (mam nadzieję, że sqbaniec będzie tego wart!) - 2.0 MR20DE benzyna, Acenta Night Shade.

Edytowane przez paba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowiony 24 luty do odbioru 17 sierpnia przesuniety na połowe maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile może kosztować dopłata i czy ktoś przerabiał coś takiego, że przykładowo mam 17" felgi w Acenta, a chciałbym sobie wymienić na 18" konkretny wzór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowiony 24 luty do odbioru 17 sierpnia przesuniety na połowe maja

witam odbiór w kwietniu a dzis telefon ze bedzie w przyszłym tygodniu :dribble: zamowiony w styczniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wczoraj miałem telefon że już jest w salonie w Łodzi. :dribble: Teraz czekamy na papiery i finito.(Bite cztery miechy!!!) :devil:

 

Ja zamawiałem 27.11 - odebrany 10.03 - jeśli Łódź to rozumiem że Przyguccy Inter-Car?

Mam nadzieję że będziesz zadowolony, ja jestem :D

Edytowane przez micejz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było nie brać automata :)

 

ja mam odbiór na 1 tydzien kwietnia wiec juz czekam na telefon od dealera .... może jutro zadzwoni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...