Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile czekacie na nowego QQ ?


Gość chris_voyager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wam zazdraszczam koledzy, mój zamówiony w sierpniu i miał być w styczniu ale będzie w grudniu może nawet uda się przed świętami przyprowadzić autko do domu. Już nie moge się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wam zazdraszczam koledzy, mój zamówiony w sierpniu i miał być w styczniu ale będzie w grudniu może nawet uda się przed świętami przyprowadzić autko do domu. Już nie moge się doczekać.

No to jak u mnie, tez w sierpniu zamawiałem, pierwszy termin do końca listopada, potem ze łzami w oczach odbierałem kolejne informacje od Dealera o przedłużeniu do ok 10.12. I nagle 2.12.telefon, że przyspieszył się transport i samochodzik stoi już u Dealera. także bądź dobrej myśli no i zawsze miej naładowaną komórkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem taki telefon - zmawiałem 02 września i samochód z euro 5 jest już na placu. Spasawanie jest ok.

Nie ma problemu ze zgryzem z przeodu. Ludzie więcej optymizmu i cieszcie się z wydanych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem taki telefon - zmawiałem 02 września i samochód z euro 5 jest już na placu. Spasawanie jest ok.

Nie ma problemu ze zgryzem z przeodu. Ludzie więcej optymizmu i cieszcie się z wydanych pieniędzy.

To znaczy idealnie czy w granicach przewidywanych przez producenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy idealnie czy w granicach przewidywanych przez producenta?

 

Dla mnie na czwórkę.

Znacząca poprawa w porównaiu do tego co było na początku tego roku. Vide wcześniejsze zdjęcia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Wczoraj wreszcie moja Tekna dojechała do dealera :jump: . Hm, może to Mikołaj ją przywiózł?

Dokumenty już są na miejscu. Jutro jadę po nie i jazda do rejestracji! Niestety odbiór dopiero w piątek

(formalności kredytowe)

Zamówiony 07.09.2010, planowany odbiór 17.12.2010, rzeczywisty 10.12.2010. Czyli nieźle.

Salon: DĄBROWSCY Zabrze

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mwylezol

Witam Wszystkich

 

Wczoraj wreszcie moja Tekna dojechała do dealera :jump: . Hm, może to Mikołaj ją przywiózł?

Dokumenty już są na miejscu. Jutro jadę po nie i jazda do rejestracji! Niestety odbiór dopiero w piątek

(formalności kredytowe)

Zamówiony 07.09.2010, planowany odbiór 17.12.2010, rzeczywisty 10.12.2010. Czyli nieźle.

Salon: DĄBROWSCY Zabrze

 

Pozdrowionka

 

O! Ja też czekam na odbiór w tym salonie. Ma być na przełomie roku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koledzy sprawdźcie ciśnienie w oponach po odbiorze.

Mój miał 3.2 - 3.4 atmosfer, właśnie z tego salonu.

Odbiór w ogólnie miłej i uprzejmej atmosferze.

Czy może zamawialiście światła dzienne LED?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koledzy sprawdźcie ciśnienie w oponach po odbiorze.

Mój miał 3.2 - 3.4 atmosfer, właśnie z tego salonu.

Odbiór w ogólnie miłej i uprzejmej atmosferze.

Czy może zamawialiście światła dzienne LED?

 

To chyba o 1 atm. za dużo? Ja zawożę zimówki, które przy zakładaniu napompowali do 2.2 i tyle chyba ma być.

Nie, na razie LED-ów nie zamawiam. Wstrzymam się. Może jeszcze coś wymyślą innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak już pisałem wcześniej - zamówienie 3 sierpnia i czekam ...

Dzisiaj dzwonił dealer - już jest - w tym tygodniu do odbioru - QQ 1.6 Acenta black + ciemne szyby + nakładka ozdobna zderzaka przód i tył + chlapacze + 17" (szukam chętnych na podmianę na 18").

 

Odbieram w piątek 10-12-2010. :rolleyes:

Edytowane przez Jaro73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

QQ I-WAY 1,6 kolor czarny zamówiony w październiku odbiór mam na pierwszą połowę stycznia Kraków (ale ten czas się dłuży).

 

 

Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem QQ

Fakt, czas przed odbiorem strasznie się dłużył.

Mam nadzieję, że od dzisiaj będę cieszył się ze spokojnej jazdy QQ.

Edytowane przez Satek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Ja czekam na QQ Acenta 1.5dci. w kolorze srebrnym. Do odbioru ma być za 8 dni :) Przybędzie pod choinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że przed świętami jeszcze będzie do odbioru Qashqai 2.0 dci, kolor: titanium + 18" felgi ze starym lakierowaniem ( szary a nie czarny tak jak jest teraz ) - fajnie się prezentuje ten kolor z tymi właśnie felgami

 

 

 

Miałem telefon z salonu i chyba 21 będzie można wyjechać na nasze osolone i dziurawe drogi.

Edytowane przez pavelsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś czekał/czeka na dokumenty 2 tygodnie? Auto u Dealera jest od 3.12 i podobno dopiero teraz papiery doszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałem się pochwalić - dziś odebrałem swojego QQ Acenta 1.6 w salonie Dąbrowscy w Zabrzu. Wszystko odbyło się bardzo kulturalnie, uprzejmie, z pełnym "szkoleniem". Samochód przygotowany idealnie do odbioru, nie zauważyłem żadnych wad! Oby się dobrze sprawował :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alexander

Jest wielka radość w domu :D, dzwoniłem do salonu i zamówione autko stoi już w serwisie i montuje się alarm. Dealer czeka na papiery do auta. Odbiór do piątku najpóźniej do poniedziałku :). Oczywiście będą fotki ..

Edytowane przez Alexander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wielka radość w domu :D, dzwoniłem do salonu i zamówione autko stoi już w serwisie i montuje się alarm. Dealer czeka na papiery do auta. Odbiór do piątku najpóźniej do poniedziałku :). Oczywiście będą fotki ..

 

Widzę, że będzie więcej QQ w Będzinie. :D Ja w styczniu (odbiór Dąbrowa Górnicza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką wersję zamówiłeś? Jak ja zamawiałem w salonie za mną w kolejce czekał Pan i zamawiał 1,5 dCI.

 

1.6 Acenta black. Zamówiłem w grudniu i odbiór o dziwo jest dość szybko. Właściwie chciałem luty/marzec ale powiedzieli, że będą przełom grudnia/stycznia, trochę dziwili się, że klient zamiast ponaglać zwleka ale chcę na ferie jechać jeszcze starym samochodem :D

Obsługa miła, mam nadzieję że będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 Acenta black. Zamówiłem w grudniu i odbiór o dziwo jest dość szybko. Właściwie chciałem luty/marzec

Hmmm to zamawiałeś rocznik 2010 i odbiór miał być luty/marzec ? Czy może chciałeś 2011 a dostałeś 2010 w niższej cenie ?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to zamawiałeś rocznik 2010 i odbiór miał być luty/marzec ? Czy może chciałeś 2011 a dostałeś 2010 w niższej cenie ?

 

Pozdr

 

Tak, rocznik 2010. Dostałem rabat a pewnie pojeżdżę z 6 lat więc nie ma to dla mnie znaczenia. Dokładnie to powiedzieli, że samochód w Polsce będzie koniec grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze co mi sie nie podoba na obecną chwilę to że sprzedawca mowil że auto wjedzie do serwisu na przygotowanie w poniedziałek - dokładnie " koledzy zajmą się Państwa autem w poniedziałek więc we wtorek wieczorem będzie możliwy odbiór", dzwoniłem przed chwilą żeby jeszcze mi zmienili miejsce wyświetlacza czujników z lusterka na podszybie - odpowiedź " nie da się bo już zamontowali ", Pan nie wytłumaczył że oni montują po trochę w zależności od czego mechanik jest dostępny. Powinienem się cieszyć że tak szybko i w ogóle ale terminów się powinno dotrzymywać w obie strony, albo powiedzieć że zmiany mogę wprowadzić do dnia ... .

 

Co to znaczy w takim razie przygotowanie auta ?? Umycie go i zapastowanie rys jak jakieś zrobili w czasie montażu czy to oznacza montaż wszystkich dodatkowych akcesoriów takich jak czujniki, alarm, led'y, rury chromowane, srebrne elementy.

 

Mi się wydaje że właśnie to drugie i że wygląda to tak że w dany dzień auto wjeżdża na serwis i od rana ktoś przy nim dłubie (jak skończy to wchodzi następny specjalista) tak żeby na kolejny dzień było gotowe.

 

 

A druga sprawa to komunikacja, zamówiłem felgi ładne 17" i takie jak by mi pasowały, zadzwoniłem 3 dni temu żeby jeszcze dowiedzieć się o chlapacze i co po 5 min rozmowie Pan sobie mnie skojarzył i powiedział że przeprasza ale felgi które zamówiłem są niedostępne w tym momencie ( po mimo że zamówienie złożyłem u salonie z początkiem października) i założy mi inny wzór który wcześniej też pokazywałem - jak bym ja nie zadzwonił to co zobaczył bym auto przy odbiorze na innych felgach niż zapłaciłem - to by się chyba wszyscy tam po kontach kryli i zakrywali uszy a sprzedawca poszedł by chyba na terapie do psychologa. W sumie teraz to wygląda tak że jak by sprzedawca zobaczył całą gotówkę na koncie co do grosza to już ma klienta w lekkim poważaniu, choć nie powiem jak miałem problemy to nie naciskali że mam już kasę wpłacać, że oni nie mogą czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten wyświetlacz zarówno gdzieś tam w okolicach szyby jak i na lusterku i zdecydowanie wydaje mi się, że lusterko jest trafniejszym rozwiązaniem - źle się nie stało. :)

 

co prawda to wyświetlacz od czujników przednich ale jak kolega mówi że lusterko to trafniejsze rozwiązanie to się już tym nie przejmuje :) w takim razie czekam na dzień odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam nad lusterkiem. :) Ogólnie ten wyświetlacz ma nawet taki kształt przystosowany do montażu na lusterku.

 

p.s. to jak to wygląda? wyświetlacz od przednich będzie nad lusterkiem, a co z tylnymi czujnikami?

 

wyświetlacz od tylnich będzie zamontowany centralnie na podsufitce z tyłu, tak że w momencie popatrzenia się w lusterko wsteczne zobaczymy wyświetlacz - w podobny sposób jest w nowej klasie C i w Toureg'u II (2008-2009r)

 

W sumie to mogę już zdradzić. Odbiór w następnym tygodniu tuż przed świętami. Qashqai Tekna 2.0 dci + 18" (lato) + 17" (zima) + światła do jazdy dziennej (led)

Edytowane przez pavelsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...