Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile czekacie na nowego QQ ?


Gość chris_voyager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie dla tych co czytaja powoli ze zrozumieniem :)

 

Co do czekania ..... to czekam od 14kwietnia a przewidywany termin odbioru 30 lipca.

Wspomniałem o pisaniu dużymi literami , ponieważ jest taki zwyczaj że na forum pisze się małymi. Jak ktoś pisze dużymi, oznacza to tylko jako wielki krzyk (jakby ktoś chciał się wykrzyczeć) :pc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupowałem w Impwar we wrocławiu , jako że model który mnie interesował mieli na magazynie sprawy formalne nie trwały dłużej jak tydzień. Ogólnie chwale bardzo obsługe ,a szczególnie jak dobrze pamiętam kierownika Pana Jarka M. Nie wiem jak serwis , bo jeszcze nie korzystałem , ale pierwsze wrażenie sprawił bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupowałem w Impwar we wrocławiu , jako że model który mnie interesował mieli na magazynie sprawy formalne nie trwały dłużej jak tydzień. Ogólnie chwale bardzo obsługe ,a szczególnie jak dobrze pamiętam kierownika Pana Jarka M. Nie wiem jak serwis , bo jeszcze nie korzystałem , ale pierwsze wrażenie sprawił bardzo dobre.

 

Taaa. A nie pracujesz czasem w Impwar? :dribble:

 

Ja mam IMPWAR koło Legnicy. Wszystko pięknie i ładnie do czasu az podpisałem zamówienie. Po tym czasie ................................................................

......................................................................................... (..)

Pan Grzes miły facet do momentu podpisania papierów a teraz jakoś nie moge sie z nim skontaktować. Chciałem jeszcze zamówic kilka rzeczy ale co zrobić. Jak przyjade to "wyjechał", jak pisze maile to ciiiiiiiiiisza, jak dzwonie to był ale nie wiadomo gdie jest. Dobrze by było gdyby NISSAN PL udostepniał na swojej stronie liste oczekujacych. Nie z nazwiska ale z numeru zamówienia. Zapis w zamówieniu "Przewidywana data wydania pojazdu ......" daje rózne mozliwosci słabo opłacanym pracownikom, a co za tym idzie spada wiarygodność NISSAN'a. Pewnie ktoś z NISSAN'a śledzi nasze wypowiedzi. Może wyjdą klientom na przeciw.

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jubby, TheBesTia, Author53 odbierajcie zatem jak najszybciej swoje QQ a będzie można zorganizować spotkanie na Bielanach ... zjeść coś z KFC lub Maca i pogadac o wrażeniach z użytkowania autek.

 

Taaa. A nie pracujesz czasem w Impwar? :dribble:

Jak rozumiem żartujesz jak zawsze. Przy moim zakupie potwierdziło się że w życiu liczą się odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Piersze próby to tzw. ściana, zmiana oddziału Impwar spowodowała że do dziś dnia złego słowa nie powiem i jestem bardzo zadowolony ze wszystkich usług dilera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jubby, TheBesTia, Author53 odbierajcie zatem jak najszybciej swoje QQ a będzie można zorganizować spotkanie na Bielanach ... zjeść coś z KFC lub Maca i pogadac o wrażeniach z użytkowania autek.

 

 

Jak rozumiem żartujesz jak zawsze. Przy moim zakupie potwierdziło się że w życiu liczą się odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Piersze próby to tzw. ściana, zmiana oddziału Impwar spowodowała że do dziś dnia złego słowa nie powiem i jestem bardzo zadowolony ze wszystkich usług dilera.

 

 

Oczywiscie że żartują, a co do spotkania ..... Jasna sprawa. Mozna zorganizować mały zlot na Bielanach. Można zaprzęgnać do tego IMPWAR. Zorganizują jakiegoś grila a my im zrobimy reklamę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamówiony 12 kwietnia 2011. Odebrałem 18 lipca 2011. 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony 12 kwietnia 2011. Odebrałem 18 lipca 2011. 3 miesiące.

 

Jak dotąd więcej żeś się napisał o QQ jak nim najeździł :lol:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd więcej żeś się napisał o QQ jak nim najeździł :lol:

 

 

może nie o samym QQ bo go dopiero rozgryzam a raczej jego wodotryski, ale o przypadkach dotyczacych wszystkich samochodów a tych ci u mnie trochę już było :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd więcej żeś się napisał o QQ jak nim najeździł :lol:

 

ja myślałem, że on już swojego QQ dawno ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem, że on już swojego QQ dawno ma :P

 

 

Spokojnie :) Jak dotąd wszystkie samochody mają koła, silnik i cos tam jeszcze. Różnia sie jedynie wyposazeniem no i jakimis nowinkami. To nie czasy kiedy kupujac samochód trzeba było wiedziec jaki model wybieramy, gdy w ASO przy zamówieniu pan pytał:

- chce pan samochód z dodatkami?

- no nie wystarczy standard

- to proszę tu stoi, mówi sprzedawca;

- ale on nie ma kół!!!

- z kołami sprzedajemy tylko w wersii komfort.

- no to prosze komfort!!!

- proszę bardzo komfort stoi tam wskazuje sprzedawca.

- to rozumiem. Z kołami wrescie. A moze pan podnieść maskę?

- a po co pyta sprzedawca?

- chce zobaczyc silnik!!!

- prosze pana niech sie pan w koncu zdecyduj. Komfort jest tylko z kołami a z silnikiem musi pan wziąc komfort de lux

- itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, oj tak :) nawet na kolor się specjalnej uwagi nie zwracało, biegnąc po legendarnego malucha :P

 

Kiedyś moja rodzina do Grecji maluchem zasuwała i to w tym roku co klęskę żywiołową ogłoszono - nikt nie narzekał, a teraz niektórym za mało miejsca na nogi z przodu w nowym Passacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Nie macie się czym cieszyć - te NISSANY nie są warte ani grosza.

Nasz samochód stoi trzy miesiące w serwisie, bo nie umieją go naprawić. Rasty niestety musimy płacić.

 

A co się w nim zepsuło? I co za serwis go naprawia? Jestem na forum nowy ale to chyba jedyny przypadek w Polsce żeby QQ-łka od 3 m-cy na serwisie stała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie się czym cieszyć - te NISSANY nie są warte ani grosza.

Nasz samochód stoi trzy miesiące w serwisie, bo nie umieją go naprawić. Rasty niestety musimy płacić.

W ilu wątkach jeszcze o tym napiszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się w nim zepsuło? I co za serwis go naprawia? Jestem na forum nowy ale to chyba jedyny przypadek w Polsce żeby QQ-łka od 3 m-cy na serwisie stała.

Bo to konkurencja szerzy dywersję :ball:
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanujcie tego trola

 

Nie macie się czym cieszyć - te NISSANY nie są warte ani grosza.

Nasz samochód stoi trzy miesiące w serwisie, bo nie umieją go naprawić. Rasty niestety musimy płacić.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie konkurencja!

Od 17 stycznia czekamy na QQ, którego oddalismy do serwisu.

Przy 72 tyś. przebiegu przeskoczył łańcuch rozrządu. Naprawiali to 3 tygodnie, a po następnych 10 tyś. padł silnik.

Jeszcze jakieś szczegóły?

Edytowane przez Justi1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie konkurencja!

Od 17 stycznia czekamy na QQ, którego oddalismy do serwisu.

Przy 72 tyś.szczegóły?

 

Daj już spokój - oczywiście Ci współczuje i rozumiem Twoje rozgoryczenie , ale nie możesz się tak nakręcać i codziennie powtarzać że _ cytuję

" Nie macie się czym cieszyć - te NISSANY nie są warte ani grosza. " i wrzucać wszystkie Nissany do jednego worka. Miałaś po prostu pecha że tarafiłaś na taki egzemplarz.

Nie ma marek ani modeli które się nie psują, i czasem na kogoś padnie, a niektórzy koledzy mają już QQ po 4- lata , przejechali znacznie więcej i ciągle sobie chwalą . Głowa do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...