Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile czekacie na nowego QQ ?


Gość chris_voyager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba było nie brać automata :)

 

ja mam odbiór na 1 tydzien kwietnia wiec juz czekam na telefon od dealera .... może jutro zadzwoni :D

 

A kiedy zamawiałeś? i jaki region Polski?

 

a z automatem to prawda dziś będąc w salonie odbierał gościu Tekne ale po rozmowie okazało się ze odbiór miał na listopada bo automat...ale zrezygnował i dziś odbierał 2l w manualu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tj. 22.03.2011 zamówiłem QQ i-Way 2.0 dCI biały z manualną skrzynią.

Odbiór do 23 kwietnia ale sprzedawca mówił że raczej będzie z tydzień wcześniej.

 

Dobry wynik. Jak poprzednio kupowałem nową skodę to czekałem 5 tygodni, teraz będzie 4 :)

 

Acha, dowiedziałem się że jeśli chodzi o dokumenty samochodu to otrzymują je teraz bardzo szybko, najczęściej następnego dnia po stwierdzeniu że wszystko z autem OK.

 

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

Dzisiaj tj. 22.03.2011 zamówiłem QQ i-Way 2.0 dCI biały z manualną skrzynią.

Odbiór do 23 kwietnia ale sprzedawca mówił że raczej będzie z tydzień wcześniej.

 

Dobry wynik. Jak poprzednio kupowałem nową skodę to czekałem 5 tygodni, teraz będzie 4 :)

 

Acha, dowiedziałem się że jeśli chodzi o dokumenty samochodu to otrzymują je teraz bardzo szybko, najczęściej następnego dnia po stwierdzeniu że wszystko z autem OK.

 

Pozdrawiam

Robert

:rolleyes: HURRRA!!W piatek odbieram 2,0 dci i-way magnetyczna czerwien.Miesiac wczesniej :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

:rolleyes: HURRRA!!W piatek odbieram 2,0 dci i-way magnetyczna czerwien.Miesiac wczesniej :dribble:

a kolorek to tak sobie sami zmienili? czy raczej była to Twoja decyzja która wpłyneła na przyśpieszenie odbioru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolorek to tak sobie sami zmienili? czy raczej była to Twoja decyzja która wpłyneła na przyśpieszenie odbioru?

Kolor to moja decyzja.Magnetyczna czerwien plus pakiet chrom i -way.Dzis go widziałem.Miał na szybie date produkcji28.02 tak wiec miał byc pod koniec kwietnia a jest już.

W poznejszym czasie zamieszcze foto.Pozdrawiam wszystkich oczekujacych :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbieram swojego w sobotę :) Stoi już wypastowany ;)

 

2.0 Nightshade Accenta.

Edytowane przez paba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bootsy21

Zamówiony na początku grudnia. Od 7 marca u dealera ( KMJ w Gdyni ). W sobotę odbiór :) 2,0 dci I-Way Magnetyczna Czerwień ( kolor doradzony przez

sprzedawcę, prezentuje się zaj.....cie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony na początku grudnia. Od 7 marca u dealera ( KMJ w Gdyni ). W sobotę odbiór :) 2,0 dci I-Way Magnetyczna Czerwień ( kolor doradzony przez

sprzedawcę, prezentuje się zaj.....cie ;) )

 

O, a ja KMJ Gdańsk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony na początku grudnia. Od 7 marca u dealera ( KMJ w Gdyni ). W sobotę odbiór :) 2,0 dci I-Way Magnetyczna Czerwień ( kolor doradzony przez

sprzedawcę, prezentuje się zaj.....cie ;) )

Potwierdzam ja też dzis odebrałem magnetyczna czerwien plus pakiet chrom,Wyglada zaj.........cie :dribble: polecem wszystkim.Oto foto

post-35703-0-30021700-1301080930_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I-way zamówiony 28-11-2010. Wczoraj był w porcie Gdańskim , mam nadzieję że już nie długo przyjedzie do Łodzi. :shiftyninja:

 

 

Wczoraj odebrałem. Czas oczekiwania 4 miesiące i 2 tygodnie. :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

QQ zamówiony 22.03.2011, planowany odbiór do 23.04.2011.

 

Samochód odebrałem w środę czyli 20.04.2011. Na razie rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QQ Accenta 1.6 zamówiony 09.02.2011 przyszedł dokładnie w dniu, który podano przy zamówieniu - 01.04. Potem jeszcze 10 dni czekania na montaż dodatków (alarm, chlapacze) i papiery, które z tego wszystkiego idą najdłużej... W sumie odbiór po dwóch miesiącach z małym hakiem - powiedziano mi przy okazji, że to już chyba ostatnia partia tak punktualnie dostarczona, bo w związku z tsunami w Japonii (podzespoły dla fabryki w Sunderland...) inne zamówienia mają co najmniej miesięczne opóźnienie, a niektóre w ogóle nie będą zrealizowane, ale to głównie chodziło o modele Nissana w całości składane w Japonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Seewolf

Zamówiony 11 luty 2011, przybliżony termin odbioru 20 czerwiec 2011. Dostarczony do salonu 16 czerwca 2011.

Odebrany 29 czerwiec 2011 :) . Wszystko według pierwotnych założeń dilera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jyrek23

Czekam na QQ 1.6 I-WAY metaliczna czerwień + chrom, podobno jest w porcie i w lipcu odbiór (Gdańsk) - wie ktoś ile to może potrwać? :)

A miałem farta, komuś spod nosa zawinąłem - w tym czasie 2 umowy na niego były pisane :-)

Edytowane przez ktoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem w środę 3 dni temu 1,6 Acenta. Kupiony w Mad Mobil - Zgodnie z zamówieniem miał być gotowy do odbioru 30 czerwca ( dokładnie 3 mies oczekiwania). Terminowo i sprawnie. Narazie przejechane 135 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tonynike

Witam,

27 czerwca u Przyguckich w Łodzi zamówiłem 2.0 TEKNA ze skórą w manualu i termin odbioru mam 15 września. Kurcze mam nadzieję, że będzie szybciej, bo całe wakacje bez auta....................:(

Edytowane przez Strider
Niech Kolega na nas nie krzyczy wielkimi literami. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

27 CZERWCA U PRZYGUCKICH W ŁODZI ZAMÓWIŁEM 2.0 TEKNA ZE SKÓRĄ W MANUALU I TERMIN ODBIORU MAM 15 WRZEŚNIA. KURCZE MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE SZYBCIEJ BO CAŁE WAKACJE BEZ AUTA....................:(

 

Czemu piszesz dużymi literami - wali po oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu piszesz dużymi literami - wali po oczach

 

Pewnie dla tych co czytaja powoli ze zrozumieniem :)

 

Co do czekania ..... to czekam od 14kwietnia a przewidywany termin odbioru 30 lipca.

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...