Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile czekacie na nowego QQ ?


Gość chris_voyager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, u mnie w Gdańsku to samo Qasqai+2, Tekna, 2.0 Dci, Automat, skóry czs oczekiwania od zamówienia do odbioru 5 miesięcy (odbieram w listopadzie) pozdrawiam i czekam dalej!

 

Gdańsk, Czas oczekiwania na Q Acenta 1,6 4 miesiące. Wczoraj dostałem info, że auto będzię max w 3,5 miesiąca.

W Elblągu, czy Bydgoszczy czas oczekiwania 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam od 15 sierpnia chyba odbiór masakra 7 styczeń może bedzie wiczesniej/

To trochę długo, chociaż jak pisałem w Warszawie białego Euro 5 tez mi proponowali w styczniu-zmieniłem Dealera

Kupuję z salonu z Białej Podlaski, cała przyjemność będzie wracać QQ do Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak wszyscy odbierzemy swoje QQ, z tego co czytam ostatni kolega styczeń 2010 to zrobimy zlot :devil: w lutym 2010 lub marcu co by grila na trawie nie śniegu zrobić:)

 

z tego czekania do listopada 2010 to mi się daty przestawiły-oczywiście chodziło o ewentualne spotkanie w marcu 2011 :rolleyes:

Edytowane przez meridion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi się nie śpieszy ale wiadomo jak to jest z nowym samochodem. Zamówiony samochod przezemnie też biały euro5 bo juz nie mieli na stanie euro4 wiec nie pozostaje nic jak czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sobie poczekam do przyszłego roku :whistle:

QQ+2 I-way czarny 2.0 dCi 4x4 + chrom pakiet - zamówiony 03 września - odbiór styczeń/luty 2011.

Na pocieszenie rabat dla grup zawodowych 12% :D

i (być może) w nowym roku będą zintegrowane światła do jazdy dziennej (podobno nowe przepisy UE).

Edytowane przez DonKroko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sobie poczekam do przyszłego roku :whistle:

QQ+2 I-way czarny 2.0 dCi 4x4 + chrom pakiet - zamówiony 03 września - odbiór styczeń/luty 2011.

Na pocieszenie rabat dla grup zawodowych 12% :D

i (być może) w nowym roku będą zintegrowane światła do jazdy dziennej (podobno nowe przepisy UE).

Jedni otrzymują rabat zawodowy 11%, drudzy 11,5%, DonKroko podał że 12% -o co tu chodzi, dla czego się różni rabat zawodowy, czy na tym też nas robią w konia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni otrzymują rabat zawodowy 11%, drudzy 11,5%, DonKroko podał że 12% -o co tu chodzi, dla czego się różni rabat zawodowy, czy na tym też nas robią w konia?

Z moich rozmów ze sprzedawcami wynikało, że rabat dla grup zawodowych jest rabatem "centralnym" realizowanym przez Nissan Polska.

Rozumiem, że jako taki, powinien być jednolity w skali kraju, choć być może właśnie o różne grupy zawodowe chodzi?

Osobiście w trakcie przymiarek przedzakupowych w dwóch trójmiejskich salonach informowano mnie o takich rabatach, nie pytając jednak szczegółowo o grupę zawodową, wówczas była mowa "coś około 11% - trzeba sprawdzić".

Jak przyszło do zamówienia i zaproponowano mi 12% - cóż łyknąłem jak młody pelikan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich rozmów ze sprzedawcami wynikało, że rabat dla grup zawodowych jest rabatem "centralnym" realizowanym przez Nissan Polska.

Rozumiem, że jako taki, powinien być jednolity w skali kraju, choć być może właśnie o różne grupy zawodowe chodzi?

Osobiście w trakcie przymiarek przedzakupowych w dwóch trójmiejskich salonach informowano mnie o takich rabatach, nie pytając jednak szczegółowo o grupę zawodową, wówczas była mowa "coś około 11% - trzeba sprawdzić".

Jak przyszło do zamówienia i zaproponowano mi 12% - cóż łyknąłem jak młody pelikan :D

Moi gratulacji, tak trzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni otrzymują rabaty zawodowe inni stałe rabaty dealerskie i akcesoria gratis

w rezultacie każdy sprzedawca ma minimalny pułap na ile może zejść

a jak to sprzeda potencjalnemu kupujacemu to inna sprawa

ważne żeby kupujący wyszedł z salonu zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktos z was wie ile sie czeka na auto od momentu statusu "w porcie"?

Ja mam informacje od tygodnia o takim statusie i zastanawiam sie ile to jeszcze potrwa.

Termin mam do 25, ale jak kazdy wolalbym wczesniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktos z was wie ile sie czeka na auto od momentu statusu "w porcie"?

Ja mam informacje od tygodnia o takim statusie i zastanawiam sie ile to jeszcze potrwa.

Termin mam do 25, ale jak kazdy wolalbym wczesniej :)

 

na moim przykładzie wygląda to tak ( termin odbioru 17 wrzesień )

- zamówienie 10 czerwiec

- in factory 15 sierpień

- na placu przy salonie 2 wrzesień

- aktualnie jest 10 wrzesień i auto czeka przygotowane do wydania ale brakuje jeszcze dokumentów akcyzowych

- czyli odbiór w nastepnym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moim przykładzie wygląda to tak ( termin odbioru 17 wrzesień )

- zamówienie 10 czerwiec

- in factory 15 sierpień

- na placu przy salonie 2 wrzesień

- aktualnie jest 10 wrzesień i auto czeka przygotowane do wydania ale brakuje jeszcze dokumentów akcyzowych

- czyli odbiór w nastepnym tygodniu

 

Dzieki wielkie, ale to ciekawe, bo ja tez zamawiałem 10 czerwca a dzis otrzymałem informacje ze samochod od tygodnia płynie i raczej nie bedzie do odbioru 17 choc jeszcze tydzien temu sprzedawca twierdzil, ze tak bedzie. Teraz mowi, ze raczej bedzie do odbioru po 17. Czy moge wiedziec z jakiego salonu zamawiałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie, ale to ciekawe, bo ja tez zamawiałem 10 czerwca a dzis otrzymałem informacje ze samochod od tygodnia płynie i raczej nie bedzie do odbioru 17 choc jeszcze tydzien temu sprzedawca twierdzil, ze tak bedzie. Teraz mowi, ze raczej bedzie do odbioru po 17. Czy moge wiedziec z jakiego salonu zamawiałes?

 

Japan Motors Warszawa ( może to zależy od wersji - mój to QQ+2 1.6 benz Acenta )

 

od momentu kiedy auto będzie na placu u dealera to jeszcze musisz dodać ponad tydzień na formalności akcyzowo-podatkowe ( to już załatwia centrala nissana i niestety trochę trwa )

Edytowane przez tomi-ei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japan Motors Warszawa ( może to zależy od wersji - mój to QQ+2 1.6 benz Acenta )

 

od momentu kiedy auto będzie na placu u dealera to jeszcze musisz dodać ponad tydzień na formalności akcyzowo-podatkowe ( to już załatwia centrala nissana i niestety trochę trwa )

 

Ja zamawialem tez w wawie, ale u innego dealera.

Dzieki, ale skoro zamawiales tego samego dnia to tez pewnie miales upust 11% od ceny cennikowej?

Czy zalapales sie na jakas inna lepsza promocje?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni otrzymują rabat zawodowy 11%, drudzy 11,5%, DonKroko podał że 12% -o co tu chodzi, dla czego się różni rabat zawodowy, czy na tym też nas robią w konia?

Witam. Rabaty dla wybranych grup zawodowych przedstawiają się następująco:

silnik: 1.5Dci/ 8%

1.6 / 11%

2.0Dci/ 12%

2.0 / 12%

Pozdro. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rabaty dla wybranych grup zawodowych przedstawiają się następująco:

silnik: 1.5Dci/ 8%

1.6 / 11%

2.0Dci/ 12%

2.0 / 12%

Pozdro. :devil:

W temacie „Ile czekacie na nowego QQ?

tomi-ei podał: zakup na firmę i rabat tzw. branżowy dokładnie 11,5% od ceny auta z lakierem metalic ( JMW )

Co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam od poczatku lipca, zamówiona kaszka 2.0 benzyna 4x4, I-Way, cafe latte, jasne wnętrze. Termin to 10.12.2010. Kurka, ile można czekać na nowy samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, ile można czekać na nowy samochód?

 

Ja kiedyś czekałem na peugota 207 4 miesiące , 2 razy przekładane o miesiąc. No i nie wytrzymałem i zrezygnowałem po 3 miesiącach i kupiłem forda od ręki ;) Umowa była na dostarczenie w max. 2 miesiące.

Umowa z Nissaem niestety tak skonstruowana, że można czekać w nieskończoność. W każdym razie w moim przypadku dostałem QQ idealnie w wyznaczonym terminie 15 marca zamówione - 11 maja dostarczone.

Edytowane przez danbam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...