Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja działa...ale


mark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się oriętuje kiedy możemy się spodziewacć aktualizacji nawigacji?

 

Aktualizacje są ciągle wypuszczane i można je kupic u dilera, ale okazuje się że są tacy co rozkminili już ten system i za połowę ceny uaktualniają mapę. Zaznaczam MAPĘ. Wystarczy na Allegro "dobrze" poszukać :) Link wysyłam na PW.

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aktualizacje są ciągle wypuszczane i można je kupic u dilera, ale okazuje się że są tacy co rozkminili już ten system i za połowę ceny uaktualniają mapę. Wystarczy na Allegro "dobrze" poszukać :)

 

Może kolega podać linka na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można poprosić o link? biggrin.png

 

 

 

Szukałem nie znalazłem, może nie wiem jak szukać. Poproszę na PW link.

Pozdrawiam i dziękuję.

 

A pewnie że można :)

Wysłałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja też mogę dostać? Z góry serdecznie dziękuję.

 

Oczywiscie. Wysłalem. Piszcie proszę na PW bo za chwile miejsca tu zabraknie :)

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym prosił o ten link bo serwisy są niedoinformowane i nas olewają

 

Który serwis Cie olewa?

Oni maja aktualizacje mapy i softu w zaleznosci od daty wydania w cenie ....... zalezy to od wygladu klienta :) Od 600 do 800 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z sprzdawcą na allegro cena 450 zł brak polskiej wersji serwis nie doinformowany to Kaszubowski Gdańsk

 

To coś przegiął. Mnie zaproponował do Nissan Connecta dużo niższa cenę :) za mapę na karcie SD. Co do polskiej wersji to takiej nie ma. Uaktualnieniu podlega jedynie mapa i ewentualnie soft jesli jest stary a nie zmiana jezyka. Z tego co mi "tłumaczyli" w serwisie to języki wgrane za na epromach i "dogranie" następnego jezyka wiąze sie z zainstalowaniem kolejnego epromu, a to nie jest już takie proste.

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było za dużo telefonów jednego dnia ;)

Ja też poproszę link ale zadzwonię w przyszłym tygodniu jak specjalista trochę ochłonie.

Nie chcę żeby się rozchorował :)

 

Mi najbardziej zależy na aktualizacji softu. Brak możliwości wyszukiwania POI po rodzaju a jedynie po nazwie uważam za absolutnie chory.

Skąd niby mam wiedzieć jak nazywa się najbliższa jadłodajnia?! Co inżynier sobie myślał pisząc takiego bubla!!!

Przez rok sieć drogowa wiele się nie zmieniła ale aktualizacja też nie zaszkodzi. Ciekawa jaką wersję można mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było za dużo telefonów jednego dnia ;)

Ja też poproszę link ale zadzwonię w przyszłym tygodniu jak specjalista trochę ochłonie.

Nie chcę żeby się rozchorował :)

 

Mi najbardziej zależy na aktualizacji softu. Brak możliwości wyszukiwania POI po rodzaju a jedynie po nazwie uważam za absolutnie chory.

Skąd niby mam wiedzieć jak nazywa się najbliższa jadłodajnia?! Co inżynier sobie myślał pisząc takiego bubla!!!

Przez rok sieć drogowa wiele się nie zmieniła ale aktualizacja też nie zaszkodzi. Ciekawa jaką wersję można mieć?

 

I to jest nasza rzeczywistość. Zamiast zejść z ceny przy większych zamówieniach to dzieje się odwrotnie. Chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta aktualizacja coś "pachnie" lewizną albo piratem. Po co to tajniaczenie na forum między ludźmi, bądź co bądź o wspónych celach i interesach i wysyłanie linków na priv?

 

Zaczynaja sie teorie spiskowe. Mam spółke z gosciem który aktualizuje mapy i soft. Ja za link biore 500 PLN a ten gośc za aktualizacje 300 PLN :). Wybór nalezy do Ciebie. Nik nikogo nie zmusza. Chcesz uaktualnic nawigacje? Kup w ASO i prosze bez takich insynuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobry interes... :D a wiecie jaka jest najaktualniejsza wersja mapy?

 

W lipcu było oznaczenie "C:, we wrześniu "D" a teraz chyba "E". Ale to jest oznaczenie kart NISSANA. Te same mapy w RENAULT oznaczane sa inaczej a są identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może otwacie sprzedawcy powiedzieć że jesteśmy zainteresowani zakupem 10 - 20 map i w związku z tym prosimy o specjalną dobrą cenę. Myslę ze uda nam się dogadać ... oczywiście jeżeli mapy są warte zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne watpliwości , otrzymałem maila od Pana od map . Potwierdził istnienie do KAŚKI karty sd do Nissan Connect przesyłając wykaz krajów które są objęte mapami , znalazły się tam Chorwacja i Słowenia . Z moich informacji z lipca tego roku otrzymanych z Hrvatska Nissan wiem że brak jest tych krajów na mapch , nawet w autach u nich sprzedawanych . Pytanie : czy ten Pan ma coś super nowego , czy też jest to ............. . :ball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...