Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie możecie wrzucic link do aukccji z podswietlanymi listwami do qashqaia. bede bardzo wdzięczny.

czy jest mozliwośc zamontowania światełka w drzwiach. dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia listew w moim QQ (zrobione zaraz po zamontowaniu):
 

25cff958c73b3a44med.jpg

 

629a998c796c9403med.jpg

 

 

Trochę słabo widać (robione telefonem na standardowych ustawieniach)

 

bb20396c4adbcfb6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 200zl z przesyłką z Chin. Montaż jest na taśmie dwustronnej (wcześniej należy odtłuścić próg w samochodzie). Od strony elektryki to podłączyłem się pod lampkę oświetlającą dywanik kierowcy.

Coś się dzieje z forum bo nie mogę dodawać postów z Firefoxa na kompiterze, tylko z internet Explorera, natomiast z telefonu tylko po przez Tapatalk. Żadna przeglądarka nie działa. Pisze, że post jest pusty...

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dodaję z firefoxa. Listwy podświetlane z Chin kupiłem koło 2008 roku. Po 4 latach użytkowania wymagają wymiany. Najpierw spaliły się diody z jednej strony. Po zdemontowaniu listwy i wymianie diody okazało się, że tworzywo, z którego wykonany jest napis "QQ" jest popękane, pojawiły się na nim rdzawe plamy. Po ponownym montażu naprawionej listwy nie wygląda ona już tak dobrze jak na początku. Do tego po dwóch tygodniach spaliły się diody z drugiej strony, a także poodpadały środki literek Q. Co prawda miałem wersję inną niż Twoja (podświetlenie na pomarańczowo) to jednak zwracam uwagę planujących zakup, żeby mieli świadomość ich niskiej trwałości. Są powody, dla których oryginalne podświetlane listwy kosztują 800 zł a chińskie 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jesli sie zdecyduje to tylko ori......gdzies tak mam ze jak brac to ori i dobrej jakosci......w swoim aucie juz nie mam co modyfikiwac wiec wzialem sie za zony Qashqaia:)......radio, kamera,modul lusterek i dokladki stylizujace zderzakow juz sa.......jestem otwarty na propozycje co by mozna bylo jeszcze zmienic.......myslalem nad chromowanymi listwami na drzwi, co o nich myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz już co robić a masz ciągle ochotę na różne modyfikacje , to nastepnym krokiem mogą być migacze w lusterkach.

W tym wątku - wcześniej - znajdziesz nawet instrukcję montażu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam niską trwałość. U mnie od strony kierowcy już są delikatne ślady porysowania. W końcu kierowca najczęściej wsiada :D
Dalej nie mogę dodać posta przez firefoxa i telefon. Widziałem już na głównym forum wątek o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz już co robić a masz ciągle ochotę na różne modyfikacje , to nastepnym krokiem mogą być migacze w lusterkach.

W tym wątku - wcześniej - znajdziesz nawet instrukcję montażu coffee11.gif

 

przyznam szczerze ze mnie zaciekawiles tymi kierunkami w lusterkach:)......tylko kurcze nie moge znalezc o tym nic:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamontujesz kierunkowskazy w lusterkach to będziesz musiał zdemontować fabryczne boczne, żeby być w zgodzie z Kodeksem Drogowym. 

Edytowane przez Yan_2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze ze mnie zaciekawiles tymi kierunkami w lusterkach:)......tylko kurcze nie moge znalezc o tym nic:(

 

jabber1981 - Na stronie 20-ej, post nr. 381, a poza tym możesz pobawić się i zamontować podświetlane logo Nissan na klapie bagażnika ; w załączeniu link do montażu

Jak byś chciał wiecej info , to pisz na priv.

Pozdrawiam

 

Na stronie 20- ej , jest załacznik w wordzie ( z pogrubionym tekstem) musisz na niego kliknąć i go otworzyć. Są tam zdjęcia z montażu oraz filmik na końcu jak kierunkowskazy działają po zamontowaniu.

Teraz wrzucam Ci drugi - przetłumaczony złacznik z montażem podświetlanego logo Nissan.

( Nie umiałem Ci tego wrzucić na priv.)

Edytowane przez castoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale ja nie widze zadnych zdjec i zadnych instrukcji montazu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale ja nie widze zadnych zdjec i zadnych instrukcji montazu:(

Podaj e- maila to Ci wyślę to co jest załączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupione zostaly oponki 215/55/18 nuedlugo mam nadzieje ze zmienimy papcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A choinkę na  swięta już macie? :devil:

 

mnie wczoraj żona zapytala kiedy zamierzam zdjąć dekoracje świateczną z domu  - > odpowiedziałem ze po zimie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy ktos sie orientuje ile kosztuja dywaniki ale nie gumowe do Qashqaia?

 

a tej zimy to ja juz mam serdecznie dosc...!!!! kiedy w koncu bedzie upragniona przez wszystkich wiosna......prawdziwa wiosna!!!!

Edytowane przez jabber1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy ktos sie orientuje ile kosztuja dywaniki ale nie gumowe do Qashqaia?

 

a tej zimy to ja juz mam serdecznie dosc...!!!! kiedy w koncu bedzie upragniona przez wszystkich wiosna......prawdziwa wiosna!!!!

 oryginalne w aso 115 pln czarne [ze zniżka- bez zniżek pewnie kilka zł wiecej] szare sa ciut tańsze ale cen nie pamietam

 

ale odrazu powiem Ci ze nie sa wysokiej jakości... te z wyzszej półki na  allegro pewnie [w drugim aucie mam z allegro za 99 pln i jakość jest duzo wyzsza]  mają lepsza jakość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne nie są ori, przecież Nissan nie ma linii produkcyjnej dywaników :)

ja mam dodane przez dilera rigumy i od marca '11 są w idealnym stanie, a nie szanuję ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresowaly mnie jeszcze te swiatla ledowe ktore sa w katalogu przyznam ze wygladaja bardzo ciekawie co o nich myslicie?

 

jedyny minus to ich cena jak mi powiedzial ze kosztuja 1900 zl to az mnie zamurowalo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to juz nie sa ori?

 

 

oryginalne KE745-JD011 kosztują 145 zł brutto http://www.nissan.pl/#vehicles/crossovers/qashqai/pricing-and-specifications/accessories choc na stronie www.nissan.pl ich nie ma ale są jeszcze oryginalne grafitowo-czarne (antracytowe) KE745-JD021CS za jakieś 100 zł brutto

 

i fakt ,że na 100% nie robi ich Nissan ale są dużo lepszej jakości niż te z allegro itp.

 

zainteresowaly mnie jeszcze te swiatla ledowe ktore sa w katalogu przyznam ze wygladaja bardzo ciekawie co o nich myslicie? jedyny minus to ich cena jak mi powiedzial ze kosztuja 1900 zl to az mnie zamurowalo:(

 

widziałem i wygląda super - same światła LED są firmy hella - fak ,że cena jest wysoka ale ... osobiście to bym je zamontował bo pasują i wyglądaja dobrze i świecą rewelacyjnie :)

 

troszkę przegapiłem sprawę i fotki sobie nie zrobiłem na pamiątkę :) bo nie wierzę w to ,że bedą ich dużo sprzedawać i montować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslisz zd beda one do kupienia gdzies poza allegro? bo kurcze wydac 1900 zl za swiatelka?

 

a myslisz zd beda one do kupienia gdzies poza serwisem? bo kurcze wydac 1900 zl za swiatelka?

 

i czy te swiatla do jazdy dziennej ktore sa w katalogu akcesorii do Qashqaia to nie sa te LEDay Flex wlasnie Helli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslisz zd beda one do kupienia gdzies poza allegro? bo kurcze wydac 1900 zl za swiatelka?

 

a myslisz zd beda one do kupienia gdzies poza serwisem? bo kurcze wydac 1900 zl za swiatelka?

 

i czy te swiatla do jazdy dziennej ktore sa w katalogu akcesorii do Qashqaia to nie sa te LEDay Flex wlasnie Helli?

tego czy to Flex Helli to Ci nie powiem bo nie wiem :(

 

raczej poza  ASO ich nie kupisz ale postaram się dowiedzieć od znajomego i dam znać w przyszłym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...