Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeżeli moge doradzić to zakładaj chlapacze i się nie zastanawiaj. Wyglądu nie spierniczą a jeżeli chodzi o walory użytkowe to są nieocenione.

Przed montażem przednie i tylne drzwi i szyby do połowy zapierdzielone błotkiem spod kół po założeniu chlapaczy problem się rozwiązał.

dzieki bardzo za doradztwo i wyglada na to, ze sie skusze na te chlapacze:)

 

a tak z innej beczki powiedzcie mi czy ktos z Was ma 1.6 benzyne na kolach 18"? jesli tak to bardO prosze wypowiedzcie sie czy ten silnik daje rade na kolach 18 cali? jak wiemy nie jest to silnik z cholera wie jakimi osiagami a kola 18 moga go jeszcze bardziej dobic........stad tez moje pytanko....

Jabber 1981:

-Takich kół nie mam ale ... to o czym piszesz nie ma żadnego " przełożenia" na silnik (czy są to 16" czy 18" felgi) bo promień toczenia pozostaje taki sam a redukowany jest profilem (wysokością ) opony ! Zmiana wielkości felg to tylko tuning optyczny . Zalecane jest aby na zimę zakładać na felgi 16" opony o wyższym profilu czyli - 215/65.

w sumie to chyba masz racje nie pomyslalem o tym ...,.....tak wiec smialo moga zawitac fele 18 na wiosne :)

 

a tak w ogole to po 4 godzinach pobytu w serwisie w koncu udalo im sie zakonczyc prace nad nakladkami na przod i tyl:) .......efekt koncowy jest swietny tylnia wyglada rewelacyjnie samochod dostal takiej agresywnosci:).........a jako ze uwielbiam dokladac cos do auta........posiadam VW Passata B6 i juz jest napchany wszystkim na maxa:) .....mozna powiedziec ze to juz B7:) dlatego prosze Was o jakies propozycje co mozna by do niego jeszcze dolozyc. zeby poprawic wyglad.......myslicie ze ma sens sie bawic w dodatki chromowane typu listwy na drzwi, na tylna klape, halogeny? jezeli nie to co innego zrobic?......chcialem zmienic radio na jakas nawigacje ale poki jest gwarancja jestem uziemiony:(........ tak wiec czekam na propozycje, tylko jakies w miare rozsadne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc w salonie jak kupowalem powiedzial mi ze na gwarancji nie moge zmieniac radia sam prywatnie.......chcialem wlozyc cos z porzadna nawigacja typu kenwood lub clarion....duzy wyswietlacz, dobra nawigacja, bluetooth, wszystko......ale niestety tego zrobic nie moge.........

 

radyjko tego typu

post-61559-0-76658800-1357655709_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strider,napisał "sam",a samemu rzeczywiście nie wolno.Ale dowolnie zakupione radio zalożone przez aso,lub profesjonalnyu zakład,to już co innego,jak najbardziej no'problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bzdura.... może na radio stracisz gwarancję... znam salon w którym Ci to nawet założą....

czyli co, normalnie moge sobie wymienic radio bez wzgledu na to czy mam gwarancje czy nie?......to ja nie wiem co ten koles mi mowil, jeszcze mi powiedzial ze jest jedna firma uvktorej jesli to zrobie to mi. w salonie podbija gwarancje

 

Strider,napisał "sam",a samemu rzeczywiście nie wolno.Ale dowolnie zakupione radio zalożone przez aso,lub profesjonalnyu zakład,to już co innego,jak najbardziej no'problem

 

tylko wlasnie wedlug goscia w salonie to ja tego radia nie moge nigdzie indziej wymienic niz tylko serwis bo jak to on okreslil oni nie wiedza jak dany wykonawca to zrobi i pod tym sie nie podpisza...............tak wiec juz sam nie wiem..............a nawet jesli kupie taka nawigacje jak fotke pokazalem wczesniej....Clariona np to czy serwis mi takie radio zalozy? nie bedzie tlumaczenia , że oni takiego radia nie umieja zalozyc, albo cos w tym stylu?

 

i jeszcze pytanko z innej beczki......czy ktos co ma wersje I-Way albo chyba tez Tena moze mi powiedziec jaki modul trzeba zakupic zeby lusterka skldaly sie automatycznie podczas zamykania auta z pilota i otwieraly rowniez za pomoca pilota albo po wlozeniu kluczyka do stacyjki?.......bo dowiedzialem sie, ze jest taka wlasnie opcja..........tylko czy do wersji Acenta to tez podejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aso będzie mogło odmówić gwarancji na elektrykę,nie na silnik,zawieche itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli widzisz np na elektryke moze odmowic gwarancji......a co. z tym moim drugim problemem idnosnie tych lusterek ma ktos lusterka skladane z pilota przy zamykaniu auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co, normalnie moge sobie wymienic radio bez wzgledu na to czy mam gwarancje czy nie?......to ja nie wiem co ten koles mi mowil, jeszcze mi powiedzial ze jest jedna firma uvktorej jesli to zrobie to mi. w salonie podbija gwarancje

 

 

 

tylko wlasnie wedlug goscia w salonie to ja tego radia nie moge nigdzie indziej wymienic niz tylko serwis bo jak to on okreslil oni nie wiedza jak dany wykonawca to zrobi i pod tym sie nie podpisza...............tak wiec juz sam nie wiem..............a nawet jesli kupie taka nawigacje jak fotke pokazalem wczesniej....Clariona np to czy serwis mi takie radio zalozy? nie bedzie tlumaczenia , że oni takiego radia nie umieja zalozyc, albo cos w tym stylu?

 

i jeszcze pytanko z innej beczki......czy ktos co ma wersje I-Way albo chyba tez Tena moze mi powiedziec jaki modul trzeba zakupic zeby lusterka skldaly sie automatycznie podczas zamykania auta z pilota i otwieraly rowniez za pomoca pilota albo po wlozeniu kluczyka do stacyjki?.......bo dowiedzialem sie, ze jest taka wlasnie opcja..........tylko czy do wersji Acenta to tez podejdzie?

W wersji Acenta lusterka są składane więc ten moduł "też podejdzie" . Można go kupić i zamontować w każdym ASO (koszt 231,10) .

http://www.nissan.pl/PL/pl/vehicles/crossovers/qashqai.html#vehicles/crossovers/qashqai/pricing-and-specifications/accessories

A jeśli "na własną rękę" chcesz to kupić to już musisz "pogrzebać" w tym temacie bo był ten wątek wcześniej opisywany - ja takiego modułu nie mam. Mając na względzie to co zamierzasz dokonać w swoim aucie to tak jak na początku Ci podpowiadałem - przestudiuj ten temat !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i jeszcze pytanko z innej beczki......czy ktos co ma wersje I-Way albo chyba tez Tena moze mi powiedziec jaki modul trzeba zakupic zeby lusterka skldaly sie automatycznie podczas zamykania auta z pilota i otwieraly rowniez za pomoca pilota albo po wlozeniu kluczyka do stacyjki?.......bo dowiedzialem sie, ze jest taka wlasnie opcja..........tylko czy do wersji Acenta to tez podejdzie?

 

KE963-BR001 - moduł automatycznego składania lusterek - cena coś koło 200 zł brutto + montaż - dla wszystkich wersji wyposażonych w elektrycznie składane lusterka (od Acenty w górę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji Acenta lusterka są składane więc ten moduł "też podejdzie" . Można go kupić i zamontować w każdym ASO (koszt 231,10) .

http://www.nissan.pl/PL/pl/vehicles/crossovers/qashqai.html#vehicles/crossovers/qashqai/pricing-and-specifications/accessories

A jeśli "na własną rękę" chcesz to kupić to już musisz "pogrzebać" w tym temacie bo był ten wątek wcześniej opisywany - ja takiego modułu nie mam. Mając na względzie to co zamierzasz dokonać w swoim aucie to tak jak na początku Ci podpowiadałem - przestudiuj ten temat !

tak juz sie wlasnie orientowalem w sprawie tego modulu w serwisie i jest za tyle za ile napisales nie umieli mi jedynie odpowiedziec czy lusterka beda sie tez skladaly po zamknieciu auta z pilota czy tylko po wyjeciu kluczyka ze stacyjki.............moze Ty sie orientujesz?

 

 

 

KE963-BR001 - moduł automatycznego składania lusterek - cena coś koło 200 zł brutto + montaż - dla wszystkich wersji wyposażonych w elektrycznie składane lusterka (od Acenty w górę )

tak jak pytalem wczesniej orientujesz sie czy ten modul dziala tez na zamykanie z pilota? czy tylko na przekrecenie stacyjki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poszukać odpowiedzi na youtube pod hasłem Qashqai mirrors :)http://www.youtube.com/watch?v=-MltnzFZDYM

Też się nad tym zastanawiam, ale ciekawe co będzie jak lusterka zamarzną? :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były różne moduły, jedne zamykały lusterka po zamknięciu drzwi, inne po wyjęciu kluczyka. Co sprzedaje nissan-nie wiem.

Lusterka raczej nie zamarzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a jak dzwonie do serwisu to mi jeden fachowiec wmawia ze nie ma opcji zeby sie skladaly za pomoca kluczyka podczas zamykania auta........tacy sa fachowcy w serwisach......i raczej ten modul co sprzedaja w serwisie to jest zapewnie ze podczas odpalania i gaszenia samochodu......raczej mie z pilota.......tak wiec teraz pytanie jaki to jest ten z pilota? byc musi bo jak widzielismy na wyzej pokazanym filmiku ludzie tak maja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak juz sie wlasnie orientowalem w sprawie tego modulu w serwisie i jest za tyle za ile napisales nie umieli mi jedynie odpowiedziec czy lusterka beda sie tez skladaly po zamknieciu auta z pilota czy tylko po wyjeciu kluczyka ze stacyjki.............moze Ty sie orientujesz?

 

 

tak jak pytalem wczesniej orientujesz sie czy ten modul dziala tez na zamykanie z pilota? czy tylko na przekrecenie stacyjki?

 

ja mam zamontowany moduł składania lusterek przez serwis nissana - moduł oryginalny lusterka zamykaja się przy zamknięciu auta a otwierają po przekręceniu stacyjki, funkcje przyycisku pozostaja prawie bez zmian

czyli na neutralnej pozycji dziala automat a na zamknietym, lub otwartym pozostają bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja mam zamontowany moduł składania lusterek przez serwis nissana - moduł oryginalny lusterka zamykaja się przy zamknięciu auta a otwierają po przekręceniu stacyjki, funkcje przyycisku pozostaja prawie bez zmian

czyli na neutralnej pozycji dziala automat a na zamknietym, lub otwartym pozostają bez zmian.

 

czyli zamykaja Ci sie lusterka w momencie jak zamkniesz auto z kluczyka-pilota tak? Nacisniesz przycisk zamykania auta i lusterka tez sie chowaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak juz sie wlasnie orientowalem w sprawie tego modulu w serwisie i jest za tyle za ile napisales nie umieli mi jedynie odpowiedziec czy lusterka beda sie tez skladaly po zamknieciu auta z pilota czy tylko po wyjeciu kluczyka ze stacyjki.............moze Ty sie orientujesz?

 

 

tak jak pytalem wczesniej orientujesz sie czy ten modul dziala tez na zamykanie z pilota? czy tylko na przekrecenie stacyjki?

moduł zamyka lusterka jak następuje zamknięcie samochodu tj. z pilota lub mechanicznie z kluczyka , a otwierają się dopiero jak pojawi się zapłon ( a raczej stacyjka zostanie przekręcona w pozycję ACC ) . Jeżeli lusterka zostaną złożone to otwarcie auta z pilota/z kluczyka nie rozkłada lusterek - dopiero przekręcenie stacyjki uruchamia procedurę rozłożenia lusterek - i wg mnie to wygodne jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł zamyka lusterka jak następuje zamknięcie samochodu tj. z pilota lub mechanicznie z kluczyka , a otwierają się dopiero jak pojawi się zapłon ( a raczej stacyjka zostanie przekręcona w pozycję ACC ) . Jeżeli lusterka zostaną złożone to otwarcie auta z pilota/z kluczyka nie rozkłada lusterek - dopiero przekręcenie stacyjki uruchamia procedurę rozłożenia lusterek - i wg mnie to wygodne jest.

aha teraz wszystko jasne dobrze chociaz ze zamykanie z pilota sklada lusterka........bo rozumiem ze mowimy o tym module ktory jest dostepny w serwisie za 231 bodajze zloty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak napisał Kol. Synkro, są dwa rodzaje modułów. Na takież również trafiłem na ebayu. Zestaw plug and play, który montuje się na zasadzie wpięcia kilku wtyczek. Koszt (sprzedaje tylko ktoś z Francji), to około 300zł, czyli kompletnie nie opłaca się kupować tego na własną rękę (jak już ktoś podał wcześniej w ASO cena to około 250zł z montażem, a trzeba jeszcze wpiąć się do siłownika od zamka i zdemontować przy okazji kilka plastików). Link do aukcji na ebayu (jest tam też filmik z montażu): http://www.ebay.pl/itm/NISSAN-QASHQAI-Kit-for-Auto-Power-Folding-Mirror-KEY-/180953313818?pt=FR_JG_Auto_Tuning&hash=item2a21a8721a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak napisał Kol. Synkro, są dwa rodzaje modułów. Na takież również trafiłem na ebayu. Zestaw plug and play, który montuje się na zasadzie wpięcia kilku wtyczek. Koszt (sprzedaje tylko ktoś z Francji), to około 300zł, czyli kompletnie nie opłaca się kupować tego na własną rękę (jak już ktoś podał wcześniej w ASO cena to około 250zł z montażem, a trzeba jeszcze wpiąć się do siłownika od zamka i zdemontować przy okazji kilka plastików). Link do aukcji na ebayu (jest tam też filmik z montażu): http://www.ebay.pl/itm/NISSAN-QASHQAI-Kit-for-Auto-Power-Folding-Mirror-KEY-/180953313818?pt=FR_JG_Auto_Tuning&hash=item2a21a8721a

dzwonilem dzisiaj do innego. serwisu i pytalem o ten wlasnie modul koszt takiego modulu to 230 zl i pan z serwisu po sprawdzeniu oddzwoni do mnie i powiedzial ze dziala on podczas zamykania auta z pilota , wtedy sie lusterka skladaja i rozkladaja podczas otwierania ale czy pan mial racje tego nie wiem:)......wiem napewno, ze kupie go i wtedy bede wiedzial:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

230zł z montażem, tak? :)

nie cos Ty 230 zl sam modul plus do tego montaz.....a ile montaz nie pytalem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że ktoś wcześniej pisał, że to cena z montażem, ale mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam nakładki chromowanej tylnego zderzaka załączam zdjęcie i nie chodzi mi o serwis bo tam koszt 570 zl.

 

Edytowane przez jasiek2912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać na zagranicznych eBay - nie sądzę abyś znalazł na allegro - mało firm produkuje akurat tego typu chromy. Wysłałem nawet kiedyś zdjęcia różnych listew, ramek chromowanych których u nas nie było ( między innymi i te o które pytasz)- do dwu największych firm które sprzedają różne ramki chromowane , z pytaniem czy kiedyś mieli i /lub podejmą się dostawy- niestety nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam już od pół roku i na allegro i na ebay nic z tego podoba mi się ta nakładka ale jak sobie pomyślę że mam zapłacic 570zł.w serwisie to krew mnie zalewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...