Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dstasiu montował kilka dni temu identyczne jak oryginalne światła do jazdy dziennej. Zobacz

forum.nissanklub.pl/index.php/topic/58127-światła-do-jazdy-dziennej/page-46

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze w tym wszystkim jest to ze trzeba dziury w zderzaku robic i nie wiem czy to trzeba 5 otworow zrobic osobnych ? .......ze tez nissan nie zrobil zaslepek bo jak dzwonilem do serwisu z zapytaniem o te swiatelka to powiedzial mi kolezka ze ine sa specjalnie dopasowane do qashqaia ze wyciaga sie zaslepki i one idealnie pasuja.......wuec ja juz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze w tym wszystkim jest to ze trzeba dziury w zderzaku robic i nie wiem czy to trzeba 5 otworow zrobic osobnych ? .......ze tez nissan nie zrobil zaslepek bo jak dzwonilem do serwisu z zapytaniem o te swiatelka to powiedzial mi kolezka ze ine sa specjalnie dopasowane do qashqaia ze wyciaga sie zaslepki i one idealnie pasuja.......wuec ja juz nie wiem

 

Nie musisz robić dziur w zderzaku , tylko  we wkładce plastikowej , która jest wczepiana do zderzaka na zatrzaski, i którą w razie wypadku przy opracy zepsujesz, to mozesz w serwisie dokupić za grosze. A wogóle to nie ten temat na swiatła.

Przejdź do tematu " Światła do jazdy dziennej"  jak Ci radził kolega Michalmiko i tam masz na temat świateł p.mgl. wszysko opisane, tylko trzenba kilka stron poczytać ( wczesniej korzystając z wyszukiwarki ) Na str. 12 tego tematu - post. 236, sa pokazane te wkładki plastikowe, na str. 25 post 498, kolega JiS po raz pierwszy opisał montaż podobnych do tych które montaz proponuje  teraz ASO, a str.30- post 581, są zdjęcia moich z opisem.

Pytanie Twoje, proponuję przenieść do odpowiedniego tematu - powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie albo bez ingerencji zamiast przeciw mgłowych wstawić dzienne (są też takie do QQ), albo tak jak ja mam (jedna lampka jest na dwóch śrubkach, po których nie ma prawie śladu), a świecą mocno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie albo bez ingerencji zamiast przeciw mgłowych wstawić dzienne (są też takie do QQ), albo tak jak ja mam (jedna lampka jest na dwóch śrubkach, po których nie ma prawie śladu), a świecą mocno :)

 

sa tez takie do QQ zeby zamiast przecie mglowych wstawic dzienne? ......gdzie je mozna znalezc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. na Allegro. Znalazłem nawet takie, że masz i dzienne i halogeny: http://allegro.pl/led-drl-dzienne-halog-nissan-micra-qashqai-xtrail-i3108412083.html z tym, że cena dość duża. Same dzienne znajdziesz w okolicach 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sprawa musze przyznac musialbym tylko znalezc majstra ktory mi to podlaczy:)

 

poki co mysle ze stanelo u mnie na tych Leday Flex , wygladaja bardzo ladnie na Qashqaiu:) podobnie zreszta jak nssc 502hp sa w zasadzie identyczne tyle ze nssc nie maja w zestawie gotowych plastikiw co jest duuzym plusem:).......powiedzcie mi co myslicie tez o tych listwach chromowanych na drzwi , a moze ktis z Was je ma i podzieli sie opinia na ich temat? ........lubie jak autko wyglada ladnue i wyroznia sie ale wszystko z umiarem i smakiem:)

 

pare gadzetow juz jest ale ciagle malo:)

 

no i jak tam macie jakies opinie na temat tych listw chromowanych na drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi dziś przyszły dwie nowe zabawki :) Moduł składania lusterek i kluczyk "scyzoryk", który miał pasować a nie pasuje do elektroniki z kluczyka z QQ :( Poleciałem dorobić grot, a później okazało się, że środek nie chce się za bardzo złożyć z sylikonową osłoną elektroniki :( Dałem za to około 30zł z darmową dostawą, ale szkoda bo fajny gadżet. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł składania lusterek, czy pilot? Wszystko na ebay'u, ale oczywiście podam namiary jak napiszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a mi dziś przyszły dwie nowe zabawki :) Moduł składania lusterek i kluczyk "scyzoryk", który miał pasować a nie pasuje do elektroniki z kluczyka z QQ :( Poleciałem dorobić grot, a później okazało się, że środek nie chce się za bardzo złożyć z sylikonową osłoną elektroniki :( Dałem za to około 30zł z darmową dostawą, ale szkoda bo fajny gadżet. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej sprawie?

Ja robiłem taki kluczyk w innym aucie. Z grotem się trochę wozilem, najpierw cieżko było znaleźć do mojego auta potem był za długi na szczescie monterom udało się skrocic i pasował ale po niecałych roku używania już coś w środku się poluzowalo i nie dawał się grot chować do końca i odstawal pare mm od obudowy, gdybym jeszcze pouzywal to wkoncu zostałby w stacyjce po wyjęciu klucza, więc jak dla mnie nie polecam bo po prostu nietrwale to robią. A elektronika w moim była w środku i majster po prostu przeprogramowal mi immoblilser z oryginalnego kluczyka. Koszt 300 złotych niecałe 3 lata temu Edytowane przez Dareq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu grot jest fabrycznie, ale pewnie można go wyjąć. Koszt dorobienia to 10zł, ale o ile zamek w drzwiach działa, to stacyjka już nie za bardzo. Trzeba się nakombinować, żeby załapała. Nie mogę znaleźć na ebayu, ale są takie obudowy tego typu, gdzie przekłada się oryginalny grot z kluczyka (widziałem filmik na you tube). Do tego jeszcze nie chce wejść elektronika (tak jakby ta obudowa była trochę za wąska oraz za niska, bo płytka wypycha sylikonową osłonkę na zewnątrz).
Dstasiu, nie polecam tego pilota z w.w. powodów, ale jak chcesz :)http://www.ebay.com/itm/230852863431?item=230852863431&pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&cmd=ViewItem&hash=item35bfe725c7&vxp=mtr
 

Moduł lusterek: http://www.ebay.pl/itm/180953313809?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.pl%3A80%2Fsch%2Fi.html%3F_trksid%3Dp3907.m570.l1313%26_nkw%3D180953313809%26_sacat%3D0%26_from%3DR40%26_fvi%3D1&_rdc=1

Montaż trwa chwilkę :)

Edytowane przez Michalmiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

230 kosztuje w serwisie modul wiec nie ma sensu na ebayu kupowac......

 

a ten kluczyk to przyznam ze fajna sprawa jeszcze zeby to bylo pewne ze zagada to bajera sprawa........ mam nadzieje ze ktos to ogarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z Kolegą z forum i on ma ten moduł co ja już kilka lat i działa Mu bez problemu, a ponoć te z ASO do bezawaryjnych nie należą, tak słyszałem.

 

 

http://www.ebay.it/itm/NISSAN-MICRA-NAVARA-QASHQAI-MURANO-PATROL-X-TRAIL-ALMERA-TELECOMANDO-CHIAVE-KIT-/110958682816?pt=Ricambi_automobili&hash=item19d5a722c0 - to jest taki sam pilot co mój, ale nie pasuje do niego elektronika z oryginalnego kluczyka.

Ja szukam dokładnie tego modelu:

tak żeby przełożyć oryginalny grot kluczyka i mieć pewność, że elektronika będzie pasować. Szkoda narobić sobie problemów przez chiński odlew (gość co dorabia klucze mi powiedział, że jest marnej jakości).
Ten wygląda dość obiecująco, ale nie za bardzo znam włoski ;)http://www.ebay.it/itm/CHIAVE-TRASFORMATA-A-SCATTO-PER-TELECOMANDO-NISSAN-QASHQAI-USA-LA-TUA-CHIAVE-/400447713236?pt=Ricambi_automobili&hash=item5d3c8b2fd4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć nie miały najlepszej opinii w aso, ale to było trzy lata temu. Pamiętaj że ta cena w aso to jest bez montażu, a ten z ebaya zamontujesz sam w pięć minut ;-)

Czy ktoś z forum ma kluczyk "scyzoryk"? Zastanawia mnie ten z Włoch...

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja akurat nic nie placilem za montaz w serwisie:)......a z tym kluczykiem to sam jestem zainteresowany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do tego gościa z Włoch, ale po angielsku, bo nie za bardzo ufam tłumaczowi google, a ja ni w ząb po włosku, a po za tym nie zmieściło by mi się w jednej wiadomości w dwóch językach. Zobaczymy co odpisze. Głównie chodzi mi o grot, czy można przełożyć z oryginalnego kluczyka oraz o to, czy zmieści się elektronika, ale powinna, bo nawet na aukcji podaje, że przekłada się elektronikę z kluczyka o szerokości 37,8mm (mój ma 38mm ale to pewnie to samo :)). Reszta wiadomości to sprawa wysyłki. Podejrzewam, że na 90% powinno pasować :) Fajnie, że do wyboru są różne kolory obudowy, ale ja wolę tradycyjny, czarny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze gdyby sie zamowilo kilka sztuk byloby taniej.......:)

 

a tak w ogole to mam wujaszka ktory nawija po wlosku i ciotke ktora siedzi we Wloszech jest Zakonnica:).......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie pewnosc ze pasuje to wszystko , to moze zrobic liste chetnych i zakupic wiecej sztuk cena powinna byc troche nizsza :)

Mam nadzieje ze do mojego qaszlaka tez bedzie pasowało 2007 rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...