Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba ten: http://www.ebay.com/itm/261212252290?item=261212252290&pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&cmd=ViewItem&hash=item3cd176a882&vxp=mtr ;)
Mi gość wysłał we wtorek, dziś jest środa a przesyłka jest już na sortowni w Krakowie, więc express :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie , głupie ale jeszcze nie płaciłem. Jaką opcje zaznaczyc, na jakiej zasadzie odbywa się przelew ?

dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jeszcze nie kupowałeś na ebayu?

Mniej więcej wygląda to tak: Musisz mieć konto na Pay Pal'u, a tam dodaną kartę płatniczą. Procedura zakupu w skrócie wygląda tak: klukasz kup teraz na aukcji > logujesz się > potwierdzasz zakup > zostajesz przeniesiony na stronę Pay Pala > logujesz się na Pay Pal > wybierasz z której z podanych Swoich kart chcesz aby Ci potrącono kwotę i potwierdzasz. Tyle :) System sam przelicza złotówki na inną walutę (trochę przelicznik jest zawyżony, ale nie jest źle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wymogu posiadania karty płatniczej. Można "zasilić" konto w PayPal zwykłym przelewem - oczywiście odpowiednio wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego nie byłem pewien, ale skoro tak mówisz to tak jest :) Nic tylko kupować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te, które nie pasują ze względu na szerokość oryginalnego klucza - taką informację uzyskałem od sprzedających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te, które nie pasują ze względu na szerokość oryginalnego klucza - taką informację uzyskałem od sprzedających.

Ok dzięki za informację-czyli nie zawracam sobie nim głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o nich jakieś dwie strony do tyłu - nie pasują, sprawdziłem na własnej skórze.

Dostałem już kluczyk. W porównaniu do włoskiego, stosunek jakości do ceny jest proporcjonalny. Na duży plus: pudełeczko, kolorowa instrukcja obsługi na błyszczącym papierze. Zaskoczyło mnie to, że przyszedł złożony, oraz sprzedający nie dał mi zapasowych śrubek oraz sprężynki, o które prosiłem. Na minus: Kluczyk nie chciał się płynnie rozkładać - był początkowo opór, po czym się rozkładał. Okazało się, że metalowy element trzymający klucz nieco go blokował. Musiałem troszkę podskrobać scyzorykiem. Za obudowę w takiej cenie nie spodziewałem się takich niespodzianek, ale jest dobrze. Kluczyk bardzo ładnie się składa.

 

Porównanie (nowy wydaje się węższy, ale tak na prawdę są zbliżone rozmiarami):

 

7fd9d0acbd103803gen.jpg

 

9dde35a6e57a83b6gen.jpg

Edytowane przez Michalmiko
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jesli lista nie jest jeszcze zamknięta to i ja chetnie jeden bym wział

 

01. Behemot

02. Peri Noid

03. bruit

04. dstasiu

05. Izas

06. dubik77

07. pawelz77

08. STJ

09. jabber1981 ( wezme jeszcze jeden )

10. arktomas1 - 1 szt. poproszę

11.argo

12.zbynio17

13.rysz14

14.Przemek_mil

15.boom-er
16 s
 
 
oki biore to
dolaczam sie
i pozdrawiam fanow szybkiej jazdy :-)post-38850-0-15841600-1369262389_thumb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymi !

Behemot zamilkł ?! Wynika z tego ,że pomysł hurtowego zakupu upadł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyje, żyje... Akcja nam się rozlazi, bo część ludzi kupuje już indywidualnie. Kontynuujmy jednak, jak dobijemy do 25. zrobi się check i ew. zamówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja odnowię listę i dopiszę zgodnie z deklaracją w p.762 - Tymi-ego ::

01. Behemot
02. Peri Noid
03. bruit
04. dstasiu
05. Izas
06. dubik77
07. pawelz77
08. STJ
09. jabber1981 ( wezme jeszcze jeden )
10. arktomas1 - 1 szt. poproszę
11.argo

12.zbynio17

13.rysz14

14.Przemek_mil

15.boom-er
16 s

17 Tymi

18 Nowy 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle przecież nie są to wyłacznie kluczyki do qashqai-a...

Może w innych działach byłby ktos zainteresowany?

Micra, Note, Almera, Primera, Navara...

 

Możnaby wysmarować jakieś ogłoszenia w tych działach przekierowujące to tego tematu (wydzielonego)... ;)

Co o tym sądzicie?

 

Pytanie czy Behemot będzie dalej zainteresowany dystrybucją na terenie PL... np. 100 szt. z większym upustem :P

W takim układzie za fatygę powinien miec moze klucz gratis...??? ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Else - myśl jest "przednia"(rozszerzenie akcji) i jako Administrator wiesz jak to zrobić !;)

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze pytanie, czy nasz kochany urząd celny nie nałoży podatku na paczkę o takiej wartości,  a co gorsza jakby na granicy rozpakowali i zobaczyli np. 30 pilotów. Przecież to od razu dla nich jest informacja,  że to jest na handel. Nie uwierzą, że to dla siebie. Nie wiem, czy tłumaczenie, że to zamówienie grupowe by pomogło. Oni przy zamówieniu 1 szt. zaniżają wartość jak dobrze pamiętam do 19 dolarów bo chyba od 20 jest podatek, czyli już jest 3x mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napaliliście się na te klucze jak szczerbaci na suchary... :D

Ale mnie tym rozbawiłeś :D

Teraz taka moda na rozkładane klucze, jak ktoś niema elektronicznego :) W sumie to ja bym się z powrotem nie zamienił na fabryczny. Ten ma trochę większe gabaryty, ale za to fajniejszy kształt i nie wbija się w kieszeni ;) Sam przyznasz, że lepiej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze pytanie, czy nasz kochany urząd celny nie nałoży podatku na paczkę o takiej wartości,  a co gorsza jakby na granicy rozpakowali i zobaczyli np. 30 pilotów. Przecież to od razu dla nich jest informacja,  że to jest na handel. Nie uwierzą, że to dla siebie. Nie wiem, czy tłumaczenie, że to zamówienie grupowe by pomogło. Oni przy zamówieniu 1 szt. zaniżają wartość jak dobrze pamiętam do 19 dolarów bo chyba od 20 jest podatek, czyli już jest 3x mniej.

 

No i zgasiłeś pomysł w zarodku... :P

 

Napaliliście się na te klucze jak szczerbaci na suchary... :D aż tak strasznie Wam przeszkadza zwykły kluczyk? :P

 

No bo fajne te suchary są i tyle :)

To nie jest moje pierwsze auto z salonu, fakt pierwszy Nissan... ale jak wreczano mi kluczyki (std) do Qashqai-a to... przez moment nie wiedzialem czy smiac sie czy plakac... ;)

Skladany kluczyk to dzisiaj standard w tej klasie!

Oczywiscie nie wszystkim musza przeszkadzac dziury w kieszeniach... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze pytanie, czy nasz kochany urząd celny nie nałoży podatku na paczkę o takiej wartości,  a co gorsza jakby na granicy rozpakowali i zobaczyli np. 30 pilotów. Przecież to od razu dla nich jest informacja,  że to jest na handel. Nie uwierzą, że to dla siebie. Nie wiem, czy tłumaczenie, że to zamówienie grupowe by pomogło. Oni przy zamówieniu 1 szt. zaniżają wartość jak dobrze pamiętam do 19 dolarów bo chyba od 20 jest podatek, czyli już jest 3x mniej.

 

z tego co pamiętam to podatek i cło jest od kwoty 100$ (tak na 95%) ale nie wiem jak jest jezeli ilość podchodzi pod hurt :)

Edytowane przez BartoszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No i zgasiłeś pomysł w zarodku..."

Może nie jeśli ...

"z tego co pamiętam to podatek i cło jest od kwoty 100$ (tak na 95%) ale nie wiem jak jest jezeli ilość podchodzi pod hurt"

Wtedy należałoby zamówienie przesłać w 5 paczkach po 5szt ! :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No i zgasiłeś pomysł w zarodku..."

Może nie jeśli ...

"z tego co pamiętam to podatek i cło jest od kwoty 100$ (tak na 95%) ale nie wiem jak jest jezeli ilość podchodzi pod hurt"

Wtedy należałoby zamówienie przesłać w 5 paczkach po 5szt ! :wave:

OK ale i tak potrzebujecie kogoś do ogarnięcia zamówienia/zamówień. Wiesz co sie stało z ochotnikami...

Bez tego nie ma co rozgłaszać szerzej. ;)

Ja nie podejme się organizacji zamowien i dystrybucji dalej. Behemot chyba tez odpuścił temat.

Pogadaliśmy i tyle...

Pozostają jedynie zakupy indywidualne. Widziałem, że klucze sa jeszcze na eBay-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ale i tak potrzebujecie kogoś do ogarnięcia zamówienia/zamówień. Wiesz co sie stało z ochotnikami...

Bez tego nie ma co rozgłaszać szerzej. ;)

Ja nie podejme się organizacji zamowien i dystrybucji dalej. Behemot chyba tez odpuścił temat.

Pogadaliśmy i tyle...

Pozostają jedynie zakupy indywidualne. Widziałem, że klucze sa jeszcze na eBay-u

Wiem ! Choć teraz wojny nie było :)

Dzięki za deklarowaną pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...