Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gaz w sunny 1.4 16V 95r


jummbo76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie to są dedykowane do gazu ja mam multi fUEL .... ??

 

masz na wężu napisane do LPG, bo niektórzy potrafią wstawić cokolwiek byle gumowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z węzami to troszkę poszalałem i te roczne z raila przyjeły już kształt i nie chcą się wyprostować ... miałem Ciąć i wkładać hanki ale mi przeszło jak je zobaczyłem ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z węzami to troszkę poszalałem i te roczne z raila przyjeły już kształt i nie chcą się wyprostować ... miałem Ciąć i wkładać hanki ale mi przeszło jak je zobaczyłem ,,,

 

Pierwsze testy nowej konfiguracji :)

150 km (80 miasto i 70 trasa)- średnie spalanie 11 L przy dyszach 2,2 (jazda normalna bez oszczędności więc może jak zobię 2mm dysze i zciągnę cegłę z nogi zamknę się w 10L w mieści a to uznam za sukces).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze testy nowej konfiguracji :)

150 km (80 miasto i 70 trasa)- średnie spalanie 11 L przy dyszach 2,2 (jazda normalna bez oszczędności więc może jak zobię 2mm dysze i zciągnę cegłę z nogi zamknę się w 10L w mieści a to uznam za sukces).

 

 

no to 2.0 jak pali 9 trasa i 11,8 miasto to nie jest źle ale musze chohlika z kabelków wywalić bo Dino mi sprawdżił staga i sterownik ok ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze testy nowej konfiguracji :)

150 km (80 miasto i 70 trasa)- średnie spalanie 11 L przy dyszach 2,2 (jazda normalna bez oszczędności więc może jak zobię 2mm dysze i zciągnę cegłę z nogi zamknę się w 10L w mieści a to uznam za sukces).

 

na początek 2.1

czyli spadło ;) już niedługo będzie gitt

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek 2.1

czyli spadło ;) już niedługo będzie gitt

 

... dysze mam 1,5 mm (do rozwiercenia) tylko czasu brak by założyć :)

 

póki co jeździ dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dysze mam 1,5 mm (do rozwiercenia) tylko czasu brak by założyć :)

 

póki co jeździ dobrze :)

 

to może daj 2.0 a najwyżej podciągnie się ciśnieniem na reduktorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile ci Pali teraz ... jak mapy ok,,

 

chyba nie jest źle jak już tak dawno nic nie robiliśmy :dribble: a tak było fajnie i miło :devil:

chyba za szybko naprawiamy to druciarstwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mastępny jeden kolega co ma Zielone kosmiczne wtryski najnowszej generacji nie chce poprawiać brakujących opasek ,,,może dorośnie do zamontowania pojedynczo MJ a może hanki ,,, jestem Ciekawy ile pali 1.4 bo moje 12l po mieście było ok ,,i to na railach ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mastępny jeden kolega co ma Zielone kosmiczne wtryski najnowszej generacji nie chce poprawiać brakujących opasek ,,,może dorośnie do zamontowania pojedynczo MJ a może hanki ,,, jestem Ciekawy ile pali 1.4 bo moje 12l po mieście było ok ,,i to na railach ,,

 

teraz nie było trasy (praca) ale jak wcześniej sprawdzałem było około 11 L trasa/miasto

już nedługo urlop więc sprawdzę co i jak

dynamika ok, (nawet w klimatyzacja), wszystko działa, nie szarpie to zmieniać się nie chce :)

kable zaizolowane "czarną" taśmą :) opaski ... chyba 2 lub 3 zostały białe :)

rozwierce dysze na 2mm i będę dążyć do ideału :) poniżej 10L (chyba mało wykonalne ale trzeba to sprawdzić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem to tylko stylem można pomagać ,, tz nogą ,, twoje 10 l to po mieście rozumiem ,,

 

było chyba 80km w mieście i 70 w trasie i wyszło około 11L ale ... po mieście to tak wolno i oszczędnie nie byo :)

więc chyba nie jest źle? :)

Co do nogi to wiem ... trochę to trudne ale trzeba będzie założyć lżejsze buty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było chyba 80km w mieście i 70 w trasie i wyszło około 11L ale ... po mieście to tak wolno i oszczędnie nie byo :)

więc chyba nie jest źle? :)

Co do nogi to wiem ... trochę to trudne ale trzeba będzie założyć lżejsze buty :)

 

zmniejszysz dysze dostroisz i może coś zleci, ale przecież na powietrzu też nie będzie jeździł :devil: do pomiarów proponuję potankować na markowej stacji, shell statoil i wtedy zobaczyć co i jak u nas shell ma bdb gaz przebiegi dłuższe o około 50km niż na LPG z BP, choć i statoil nie jest zły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynego shella to mam totalnie nie po drodze z lpg raczej z BP choć Statoil by był ,,,ale jakoś do mnie nie przemawiał ,,

 

a propo cen topojechali średnio na 2,20 z lpgiem stacja za płotem trzyma 2,03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmniejszysz dysze dostroisz i może coś zleci, ale przecież na powietrzu też nie będzie jeździł :devil: do pomiarów proponuję potankować na markowej stacji, shell statoil i wtedy zobaczyć co i jak u nas shell ma bdb gaz przebiegi dłuższe o około 50km niż na LPG z BP, choć i statoil nie jest zły

 

wiem i potwierdzam, miałem sunnego sedana wcześniej z instalcją LPG (chyba było coś pod filtrm powietrza) i faktycznie chyba najlepszy gaz byłna shelu.

teraz testowałem na statoil (tankowanie ta sama stacja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a propo cen topojechali średnio na 2,20 z lpgiem stacja za płotem trzyma 2,03

 

sezon się zaczął i trzeba golić turystów u nas wczoraj 2,20 dzisiaj 2,28 na BP a statoil 2,14

 

u mnie na stagu 300+ przy dyszach 2,2 mmm i przysportowej jeździe w 10 sie mieszczę to chyba dobrze ?

 

a z jakim silnikiem, i gdzie ?? w trasie czy średnio??

jak dla mnie przy sportowej jeździe to troszkę mało, może iść za ubogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba faktycznie sezon na leszcza ale i to jeszcze nie jest 50% ceny pb wiec do 2,33 zł mamy czas ,,,u mnie dziś chochlik przy 212km przebiegu zjadł ,,13,4 L przy czym 60 Km trasy nie mam czasu z chochlikiem zawalczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze zapomniałem, że takie małe też robią :D

 

o nie! mój też jest 1,4 16v

Edytowane przez Jummbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile by palił taki silnik 1,4 turbo z 140 KM na 5 generacji --- zimny gaz wstrzykiwany bezpośrednio do cylindra rozpręża się i chłodzi cylinder ,,,, to był by szał na miasto do 3000rpm eko drive a w razie co ognień ,, zresztą taka będzie tendencja malutkich turbo dizli jak smart a wg mnie lepszym tańszym rozwiazaniem będzie turbo benzyna na Gaz ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile by palił taki silnik 1,4 turbo z 140 KM na 5 generacji --- zimny gaz wstrzykiwany bezpośrednio do cylindra rozpręża się i chłodzi cylinder ,,,, to był by szał na miasto do 3000rpm eko drive a w razie co ognień ,, zresztą taka będzie tendencja malutkich turbo dizli jak smart a wg mnie lepszym tańszym rozwiazaniem będzie turbo benzyna na Gaz ..

 

od poniedziałku urlop, wyjazd więc przetestuję spalanie :)

pozdrawiam i do usłyszenia po powrocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...