Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gaz w sunny 1.4 16V 95r


jummbo76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to miłego wypoczynku i zdaj relację ;)

 

... jadę przez Koszalin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie "Piłeś nie jedz ....Nie piłeś wypij ....

 

dobre :)

 

... no dzisiaj odcinek 220 km i wyszło mi ... 8,5L !!!! Sukces :)

 

Samochód załadowany, klimka włączona i prędkość 90-110 więc chyba nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dobre :)

 

... no dzisiaj odcinek 220 km i wyszło mi ... 8,5L !!!! Sukces :)

 

Samochód załadowany, klimka włączona i prędkość 90-110 więc chyba nie jest źle.

 

no to chyba nieźle jak na silnik od kosiarki :dribble: :dribble: :dribble: w stosunku do tego co było.

czyli cierpliwość się opłaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy post - 15L

a teraz 8.5L

ładna różnica i to wszystko przez neta ;)

ileż to jest warte samozaparcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i lekka pomoc ,,, albo dobry kierunek ,,,działania ,,,

 

i teraz nie wiem czy wyminiać dyszę na 2 mm czy zostawić? Teoretycznie co da mi zmniejszenie dysz? Spadek dynamiki? Mniejsze spalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz nie wiem czy wyminiać dyszę na 2 mm czy zostawić? Teoretycznie co da mi zmniejszenie dysz? Spadek dynamiki? Mniejsze spalanie?

 

może zmniejszyć spalanie, dynamika bez zmian, a zawsze możesz wrócić do 2.0 zawsze to sama słodycz z kręceniem przy autku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zmniejszyć spalanie, dynamika bez zmian, a zawsze możesz wrócić do 2.0 zawsze to sama słodycz z kręceniem przy autku :D

 

...no dobra to chyba trochę pokręcę przy tych dyszach :) ale to dopiero jak wyjadę z krainy "śmitników" robiących zdjęcia z przodu i z tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem kupisz hanki i wiesz ile przyjemności tam nie ma dysz ,,,,choć jest różnica w wydajnośći wtryska przez średnice wiertki ... 3 mm a jakieś super 4mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem kupisz hanki i wiesz ile przyjemności tam nie ma dysz ,,,,choć jest różnica w wydajnośći wtryska przez średnice wiertki ... 3 mm a jakieś super 4mm

 

jak te wtryski "hanki" się fachowo nazywają? Szukam ich i szukam i nie mogę. Robie przymiarkę do zakupu Primerki (do sunngo z rodzinką zaczynam się nie ieścić) i teraz zastanawiam się czy 2.0 TD czy 1,8 i założyć LPG. Primerka by miała być 2000-2001 rok (max 10tys) najlepiej w kombi. Macie jakieś sugestie? Wiem że w jest osobny temat o tym ale chciałem Was zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak te wtryski "hanki" się fachowo nazywają? Szukam ich i szukam i nie mogę. Robie przymiarkę do zakupu Primerki (do sunngo z rodzinką zaczynam się nie ieścić) i teraz zastanawiam się czy 2.0 TD czy 1,8 i założyć LPG. Primerka by miała być 2000-2001 rok (max 10tys) najlepiej w kombi. Macie jakieś sugestie? Wiem że w jest osobny temat o tym ale chciałem Was zapytać.

 

hmm robi się małe OT ale to Twój temat i Ty zadajesz pytanie to da radę odpowiedzieć bez hmmmmm :D

 

hanki-Hana2000,

w tym roczniku to P11.144, proponuję 2.0PB i włożyć instalację LPG, w miejsce koła zapasowego wchodzi zbiornik 62L i podłoga jest płaska, spowodowane jest to tym, że znajduje się tam schowek nad kołem który po odwróceniu o 180st robi za kuwetę na jakieś drobiazgi ewentualnie mokre rzeczy, nigdy tego nie wykorzystywałem a pojemność butli była dla mnie priorytetem. teraz bez problemu robię w trasie 500km, rozkładając tylne siedzenia i kładąc siedzenie pasażera jesteś w stanie przewieźć drzwi wejściowe do pokoju z zamkniętą klapą,

silnik łądnie ciągnie, (potrzebne małe mody i masz powyżej 150KM) bez problemu możesz lecieć 220km/h, sprawdzone u helmutów na autobanie w pełnej obsadzie, zużycie 9-13L/100km LPG, wszystko kwestia instalacji i montażu ale to już sam wiesz :D najlepiej, Jakbyś miał jakieś szczegółowe pytania to śmiało postaram się odpowiedzieć,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Co do pytań szczególowych to jak znajdę odpowiedni egz.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...