Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gaz w sunny 1.4 16V 95r


jummbo76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no proszę jak ładnie można sobie zrobić wtryski jak tylko się chce

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie koszmar ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

białe opaski zaciskowe :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:

 

oczywiście żart ,, u mnie mnie przeraża to że wtryski ładnie po ustawiasz a i tak wychodzi pająk z kabli ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie koszmar ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

białe opaski zaciskowe :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:

 

 

też to zauważyłem normalnie drut team ale nie chciałem być pierwszy :dribble::devil::dribble::devil::dribble::devil:

 

ech taki żarcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie jakby jeszcze wiązki emulatora nie było obok to byś miał więcej luzu to tam na pewno jest wiązka emulatora

 

:) wiem że białe ale to chwilowe - wersja przed rozwiecaniem, potem dodatkoWO wszystko będzie zaizolowane taśmą - CZARNĄ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie da sie wszystkiego ładnie zrobić ja posprzątałem pod maską i wywaliłem staga w tunel tak ma wcisk się mieści na Ecu ,,ale za to pod maską mam tylko potrzebne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie da sie wszystkiego ładnie zrobić ja posprzątałem pod maską i wywaliłem staga w tunel tak ma wcisk się mieści na Ecu ,,ale za to pod maską mam tylko potrzebne rzeczy

 

Teraz są dysze 2,2 mm ale ... w programie przy kalibracji pokazuje się "dysze wtryskiwacza są zbyt duże".

Ciśnienie zmniejszone do 1Bara. Mnożnik poniżej 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz są dysze 2,2 mm ale ... w programie przy kalibracji pokazuje się "dysze wtryskiwacza są zbyt duże".

Ciśnienie zmniejszone do 1Bara. Mnożnik poniżej 1.

 

podkręć ciśnienie, kalibracja i jak będzie za nisko ręcznie podnieś cały mnożnik, czyli bez zaznacznia żadnej kropki, pamiętaj aby ostatnia kropa była na poziomie lewej jedynki

 

podkręć ciśnienie, kalibracja i jak będzie za nisko ręcznie podnieś cały mnożnik, czyli bez zaznacznia żadnej kropki, pamiętaj aby ostatnia kropa była na poziomie lewej jedynki

 

wpisz w sygnaturce jakie masz elementy bo muszę znowu szukać jaki reduktor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podkręć ciśnienie, kalibracja i jak będzie za nisko ręcznie podnieś cały mnożnik, czyli bez zaznacznia żadnej kropki, pamiętaj aby ostatnia kropa była na poziomie lewej jedynki

 

 

 

wpisz w sygnaturce jakie masz elementy bo muszę znowu szukać jaki reduktor ;)

 

 

... ok jak podnieść cały mnożnik? Przechodzę na mapę i ... nic nie zaznaczam tylko strzałka do góry?

post-33470-1275563255,0307_thumb.jpg

Edytowane przez Jummbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ok jak podnieść cały mnożnik? Przechodzę na mapę i ... nic nie zaznaczam tylko strzałka do góry?

 

dokłądnie klikasz na mapie byle gdzie i strzałki do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie klikasz na mapie byle gdzie i strzałki do góry

 

w poprzednim poście dodałem screena, wiem że musze jeszcze zrobić kalibracje na pełnym zbiorniku.

 

Wszystko zaizolowane CZARNĄ taśmą i TYLKO 2 opaski białe (niestety) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednim poście dodałem screena, wiem że musze jeszcze zrobić kalibracje na pełnym zbiorniku.

 

Wszystko zaizolowane CZARNĄ taśmą i TYLKO 2 opaski białe (niestety) :)

 

no i gitara, podnieś cały mnioznik do góry nie zapomnij o ostatniej kropie na 40 i wtedy w trasę sprawdź jeszcze czy podczas przełączanie PB-LPG nie zmieniają się czasy wtrysku benzyny, powinny być takie same lub bardzo podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitara, podnieś cały mnioznik do góry nie zapomnij o ostatniej kropie na 40 i wtedy w trasę sprawdź jeszcze czy podczas przełączanie PB-LPG nie zmieniają się czasy wtrysku benzyny, powinny być takie same lub bardzo podobne.

 

mnożnik powyżej 1, ostatnia kropa - pamiętam (na 40) a ciśnienie jakie ustawić? 1,1 czy 1,2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnożnik powyżej 1, ostatnia kropa - pamiętam (na 40) a ciśnienie jakie ustawić? 1,1 czy 1,2?

 

najpierw ciśnienie daj 1.1 i kalibracja i dopiero wtedy jak jeszcze będzie za nisko to podniesiesz mnożnik

 

najpierw ciśnienie daj 1.1 i kalibracja i dopiero wtedy jak jeszcze będzie za nisko to podniesiesz mnożnik

 

z tego wszystkiego to i mi się pogamatwało, zostaw ciśnienie tak jak jest i podnieś cały mnożnik do góry, przecież jak podniesiesz ciśnienie to mnożnik pójdzie jeszcze na dół,

jak podczas testów dostaniesz komunikat o całkowicie otwartych dyszach i sonda będzie bogata to się nie przejmuj tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw ciśnienie daj 1.1 i kalibracja i dopiero wtedy jak jeszcze będzie za nisko to podniesiesz mnożnik

 

 

 

z tego wszystkiego to i mi się pogamatwało, zostaw ciśnienie tak jak jest i podnieś cały mnożnik do góry, przecież jak podniesiesz ciśnienie to mnożnik pójdzie jeszcze na dół,

jak podczas testów dostaniesz komunikat o całkowicie otwartych dyszach i sonda będzie bogata to się nie przejmuj tym

 

 

... no właśnie widziałem że poszedł w dół ale ... nie podważam rady fachowca :)

Jak zmienię wstawię screena i fotki :)

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no właśnie widziałem że poszedł w dół ale ... nie podważam rady fachowca :)

Jak zmienię wstawię screena i fotki :)

Dzięki i pozdrawiam

 

:) a jak to wogóle teraz jeździ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) a jak to wogóle teraz jeździ??

 

Chyba jak było cisnienie 1 Bar było lepiej :) ale póki co jest ok. Nawet z włączona klimatyzacją jest ok.

Może w niedziele będzie jakaś dłuższa trasa to wszystko dostroje i wtedy zobacze.

Ciekaw jestem jak bedzie ze spalaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw 1bar i wtedy zestrój instalkę, w sumie wystarczy podnieść lekko mnożnik do góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw 1bar i wtedy zestrój instalkę, w sumie wystarczy podnieść lekko mnożnik do góry :)

 

 

cisnienie 1 B. Teraz czy 5 i 6 kropkę trzeba dać do góry? Teraz przy kalibracji nic nie było że dysze za duże :)

post-33470-1275677365,1647_thumb.jpg

post-33470-1275677380,0385_thumb.jpg

post-33470-1275677401,1623_thumb.jpg

Edytowane przez Jummbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisnienie 1 B. Teraz czy 5 i 6 kropkę trzeba dać do góry? Teraz przy kalibracji nic nie było że dysze za duże :)

 

tetaz podnieś go do góry tam gdzie się nie pokrywa i będzie gitt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tetaz podnieś go do góry tam gdzie się nie pokrywa i będzie gitt

 

już prawi prawie ale ... przy jeździe 90-100 km/h i włączonej klimatyzacji wyszło 10 L na 100km w trasie. Teraz pytanie dużo czy w normie?

post-33470-1275840698,0043_thumb.jpg

Edytowane przez Jummbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już prawi prawie ale ... przy jeździe 90-100 km/h i włączonej klimatyzacji wyszło 10 L na 100km w trasie. Teraz pytanie dużo czy w normie?

 

dopieść jeszcze mapę gazu, podnieś do góry,

dolicz sobie do spalania PB 20%, mój w zakresie 90-140 miał praktycznie takie samo spalanie, także nie wiem czy to dużo czy mało,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pujdzie na PW a

teraz troszkę odczuć z jazdy na krótkich węzykach jest zupelnie inny samochód delikatnie i szybciej przyspiesza dynamika wieksza nie jest to przereklamowane bo nie zmieniałem nic na mnożnikach tylko poszło węże z 17 cm na 4 cm wiec warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...