Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gaz w sunny 1.4 16V 95r


jummbo76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no patrze i troszkę za nisko jak dla mnie a ciekawe że na średnich z reguły mnożnik wychodzi powyżej początku i końca a u kolegi odwrotnie było ,, no ale widać czy i jak się sonda zachowuje i osc można robić ,, a u mnie lipson dalej trasa kraków - nowy targ 11,8 / 100 i noga raczej delikatnie ,,,Dino jutro wysyłam ,, staga ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrze i troszkę za nisko jak dla mnie a ciekawe że na średnich z reguły mnożnik wychodzi powyżej początku i końca a u kolegi odwrotnie było ,, no ale widać czy i jak się sonda zachowuje i osc można robić ,, a u mnie lipson dalej trasa kraków - nowy targ 11,8 / 100 i noga raczej delikatnie ,,,Dino jutro wysyłam ,, staga ,,,

 

u mnie też tak wyszedł i dopiero po korekcie w trasie musiałem podnieść i ostatnią zaraz po kalibracji 10,06,2010-mapa-dysza2,3.jpg

 

OK to czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz u mnie Stag nawet po 100 Km nie narysuje mapki brawo za walkę ...

 

rano w drodze do pracy super sie jechało a jeszcze nie sprawdzałem map, Pytanko - widziałem już wcześniej i teraz na screenie DINO opcje "blokuj" na mapach a u mnie tego nie ma. Powinno być czy nie zwracać na to uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwracaj uwagi, to było w starych softach i sterownikach, a teraz już się z tego wycofali, to było blokowanie mapy PB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwracaj uwagi, to było w starych softach i sterownikach, a teraz już się z tego wycofali, to było blokowanie mapy PB

 

ok a tak jeszcze z nowości to kupiłem nowy filterek z postawką FL02 :)

 

ok a tak jeszcze z nowości to kupiłem nowy filterek z postawką FL02 :)

 

mapa wygląda tak - screen, jedzie się ok ale chyba dysza jest za duża? Co myślicie?

post-33470-1276704016,3358_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest też różnica na krótkich wężach u mnie też się zmieniło ,,,troszkę jak poskracałem ,, ... ale ja bym zobaczył jak to śmiga i jak się na wolnych zachowuje ,,

 

węże mam krótkie (około 5 cm), śmiga aż miło, na wolnych równo, wszystko super, teraz nawet nie wiem ze jade na gazie, nic nie szarpie, wręcz idealnie.

jutro jeszcze zakładam FL02 i gdyby nie ten wykres (mapa) to nic bym nie zmieniał ale ... chyba jak sugerować się mapą to by trzeba te dysze wymianić.

Zostawić czy zmianiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węże mam krótkie (około 5 cm), śmiga aż miło, na wolnych równo, wszystko super, teraz nawet nie wiem ze jade na gazie, nic nie szarpie, wręcz idealnie.

jutro jeszcze zakładam FL02 i gdyby nie ten wykres (mapa) to nic bym nie zmieniał ale ... chyba jak sugerować się mapą to by trzeba te dysze wymianić.

Zostawić czy zmianiać?

 

zmniejsz o 0.1 toż to sama słodycz :devil: niedługo nawet nie zauważysz, że wykręcasz dysze z wtrysków, będzie to dla Ciebie jak wymiana świec :devil:

jak teraz dopieścisz tak będziesz jeździł, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmniejsz o 0.1 toż to sama słodycz :devil: niedługo nawet nie zauważysz, że wykręcasz dysze z wtrysków, będzie to dla Ciebie jak wymiana świec :devil:

jak teraz dopieścisz tak będziesz jeździł, :)

 

... dobre :devil: pojeżdże trochę sprawdze spalanie ale docelowo wstawię mniejsze dysze.

Wszystko jest idealnie (no nie wiem jakie spalanie) i chyba mogę spokojnie jeździć, nic nie powinno sie stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dobre :devil: pojeżdże trochę sprawdze spalanie ale docelowo wstawię mniejsze dysze.

Wszystko jest idealnie (no nie wiem jakie spalanie) i chyba mogę spokojnie jeździć, nic nie powinno sie stać?

 

powinno być OK dograj tylko sobie troszkę mapę, posprawdzaj czasy wtrysków PB czy się nie zmienia podczas przełączania LPG - PB

 

czyli można powiedzieć, że prawie osiągnęliśmy :dribble: sukces :rofl: i to przez neta bez gaziaza :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno być OK dograj tylko sobie troszkę mapę, posprawdzaj czasy wtrysków PB czy się nie zmienia podczas przełączania LPG - PB

 

czyli można powiedzieć, że prawie osiągnęliśmy :dribble: sukces :rofl: i to przez neta bez gaziaza :devil:

 

:devil: :devil: ... sama prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie to lepiej od gaziarza . brawo

 

 

jeszcze zmiana dysz :)

 

było tak (pierwsze 3 foty)

 

a jest tak :) (4 pozostałe)

post-33470-1276798066,0332_thumb.jpg

post-33470-1276798078,2801_thumb.jpg

post-33470-1276798087,1952_thumb.jpg

post-33470-1276798168,977_thumb.jpg

post-33470-1276798180,6779_thumb.jpg

post-33470-1276798191,8132_thumb.jpg

post-33470-1276798208,3714_thumb.jpg

Edytowane przez Jummbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się jedynie nie podoba ten Slimakowy bufor gazowy z miedzi ,,, ale to nie twoja robota bo tego nie ruszałeś tak to się Ciesz że masz tyle miejsca pod maska i taki ładny dostęp do kolektora,,,

 

no i zazdroszczę miejsca na FL02 ładnie zamontowany ja swojego matrixa podczepiłem gdzieś koło filtra paliwa ,,

 

 

aaa tego Valteka to szkoda że nie dali na filtrze powietrza i blachowkrętami nie przykręcili ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zmiana dysz :)

 

było tak (pierwsze 3 foty)

 

a jest tak :) (4 pozostałe)

 

ale kanał uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu BIAŁE OPASKI buuahahahha to taki żarcik

 

super wyszło, pojedź do montera i pokaż mu jak powinno to wyglądać i niech sobie zrobi zdjęcia :devil: coby następnych nie krzywdził

tylko tak patrzę na ten reduktor, czy on nie jest za wysoko??? chodzi mi o to żeby się nie zapowietrzał, jak jest poniżej poziomu płynu to OK poprostu z tych zdjęć nie widać

 

BRAWKO SUPER ZROBIONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia oszalałeś chyba .....................................

.............................................................

Żeby sobie na stronie zamieścił ...i się chwalił jak robi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia oszalałeś chyba .....................................

.............................................................

Żeby sobie na stronie zamieścił ...i się chwalił jak robi :P

 

no co Ty zanim załąpie jak to jest zrobione i że tak też można to Leper zostanie prezydentem i wtedy będzie Bio Diesel za darmochę i nie będziemy używać już kuchenek gazowych w autach :dribble: tylko będzie DIESEL FOR EVER :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prowokuj ,,,,OT ,,, :dribble::devil:

 

nie no kolegę chwalimy za dobrą robotę ja u siebie miałem troszkę prowizorek wiec troszkę wstyd było foto robic :jump: ale udało się posprzątać zostało tylko tymczasowy spryskiwacz z butelki od zimy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty zanim załąpie jak to jest zrobione i że tak też można to Leper zostanie prezydentem i wtedy będzie Bio Diesel za darmochę i nie będziemy używać już kuchenek gazowych w autach :dribble: tylko będzie DIESEL FOR EVER :devil:

 

... jeszcze tak przy okazji ... przy wyminaie filtra znalazłem w wężu (od reduktora 12 mmm) spreżynę długości około 100 mm.

Nie wkładałem jej. Co to jest i czy powinno tam być?

 

Opaski :( wiem będą zmienione na czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeszcze tak przy okazji ... przy wyminaie filtra znalazłem w wężu (od reduktora 12 mmm) spreżynę długości około 100 mm.

Nie wkładałem jej. Co to jest i czy powinno tam być?

 

Opaski :( wiem będą zmienione na czarne

 

wkładają jak jest możliwość zagięcia węż z jakiegoś powodu, także spoko moze zostać będzie wąż sztywniejszy a w niczym nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkładają jak jest możliwość zagięcia węż z jakiegoś powodu, także spoko moze zostać będzie wąż sztywniejszy a w niczym nie przeszkadza

 

hmmm mam ja w domu :) czyli muszę ją włożyć. Patrząc na zdj to lepiej za reduktorem czy za filtrem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mam ja w domu :) czyli muszę ją włożyć. Patrząc na zdj to lepiej za reduktorem czy za filtrem?

 

jak masz węże dedykowane dla gazu i nie masz ostrych zwrotów akcji ;) to zostaw bez nich, ja nie mam i też jest gitt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...