Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patrolowcy z W-wy i okolic łączcie się


Katrinka75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy miłośnicy Patroli (i nie tylko) mam taką propozyszyn, co byśmy się trochę zintegrowali. Z tego co widzę jeżdżąc po mieście i okolicach (głównie centrum i północ W-wy), jest tu troszkę kierowników/czek :punk: Może czasem się spotkamy na jakiś wypadzik lub nasiadówkę z pogadanką i potem wypadzik lub coś w ten deseń. Co Wy na to? Fajnie jest pisać na forumie jak człek wie kto jest kto :rolleyes:

Pozdrawiasek :wave:

Kasia

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja słuszna, ale raczej mało realna :rolleyes: Kilka lat temu Igor próbował zrobić zlot marki, był wielki aplause i wielu chętnych, a jak przyszło co do czego, tzn. do konkretów i finalizowania całego przedsięwzięcia, to towarzystwo zaczeło się wykruszać i sprawa umarła, bo chętnych zostało niewielu. Ot, tak to już jest najpierw wszyscy na TAK, potem życie weryfikuje plany i wychodzi jak zwykle.

 

Ja jestem za, - ruszę nawet d...ę z Częstochowy i dojadę do Was. Tylko co i jak ;) Może masz Katrinka siłe przebicia i coś z tego wyjdzie :):D;):D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w 2011 wyjdzie, to nawet nie musi być od razu "zlot" ale od czegoś trzeba zacząć. Na początek wystarczy fajna knajpa i okolica do pochasania :) Póki co spotykam się dość często z ekipą miłośników marki JEEP i zawsze jest bardzo fajnie. Jeśli oni mogą się zorganizować to my chyba też. Wiadomo że jest to nierealne bez chęci spotkania się u innych ale kto wie, może tym razem się uda :) Będę próbować, narazie zobaczę jaki będzie odzew na mój apel. Szkoda że jak się zwoływaliście kilka lat temu, to nie miałam jeszcze mojego Patrolka, byłabym na 100% ;) Nie liczę na to że nagle wszyscy na urrraaa przyjadą ale lepiej jest poznać się i zaprzyjaźnić z kilkoma wartościowymi osobami niż nie znać nikogo i być tylko tekstem wklejonym na forumie, czy nie mam racji ?

 

Wesołych Świąt dla wszystkich Patrolniętych :D

Kasia

 

....................................................................................................

 

Drodzy Patrolnięci forumowicze :wave:

Mam nadzieję że Święta minęły Wam w ogólnym spokoju i miłej atmosferze. Przejedzenie pewnie dotknęło wszystkich ale cóż taką mamy tradycję. Teraz trzeba ostro :showoff: bo impreza sylwestrowa za pasem i trzeba jakoś wyglądać oraz mieć kondycję do tańców i oczywiście znowu jedzenia ;)

Życzę Wszyskim Szczęśliwego Nowego Roku 2011 i hucznego Sylwestra. Obyście nie mieli żadnych problemów z Waszymi Patrolami :Dniech Wam dobrze służą.

 

Zdrowia w Nowym Roku :beer:

 

Patrolnięta Kaśka :jump:

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w 2011 wyjdzie, to nawet nie musi być od razu "zlot" ale od czegoś trzeba zacząć. Na początek wystarczy fajna knajpa i okolica do pochasania :) Póki co spotykam się dość często z ekipą miłośników marki JEEP i zawsze jest bardzo fajnie. Jeśli oni mogą się zorganizować to my chyba też. Wiadomo że jest to nierealne bez chęci spotkania się u innych ale kto wie, może tym razem się uda :) Będę próbować, narazie zobaczę jaki będzie odzew na mój apel. Szkoda że jak się zwoływaliście kilka lat temu, to nie miałam jeszcze mojego Patrolka, byłabym na 100% ;) Nie liczę na to że nagle wszyscy na urrraaa przyjadą ale lepiej jest poznać się i zaprzyjaźnić z kilkoma wartościowymi osobami niż nie znać nikogo i być tylko tekstem wklejonym na forumie, czy nie mam racji ?

 

Wesołych Świąt dla wszystkich Patrolniętych :D

Kasia

 

....................................................................................................

 

Drodzy Patrolnięci forumowicze :wave:

Mam nadzieję że Święta minęły Wam w ogólnym spokoju i miłej atmosferze. Przejedzenie pewnie dotknęło wszystkich ale cóż taką mamy tradycję. Teraz trzeba ostro :showoff: bo impreza sylwestrowa za pasem i trzeba jakoś wyglądać oraz mieć kondycję do tańców i oczywiście znowu jedzenia ;)

Życzę Wszyskim Szczęśliwego Nowego Roku 2011 i hucznego Sylwestra. Obyście nie mieli żadnych problemów z Waszymi Patrolami :Dniech Wam dobrze służą.

 

Zdrowia w Nowym Roku :beer:

 

Patrolnięta Kaśka :jump:

 

 

Jak cos to ja sie pisze recamy i nogamy:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "naszym" forum jest ruch jak w moim ogródku przed domem w lato, same ledwo pełzające ślimaki i pędraki ale nic to nie dajmy się. Jak ktoś kogoś widzi na drodze to niech miga i macha, może jakoś w bólach zawiążemy się w parchatą społeczność :wave: każdy może, przecież to nie boli ;)

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowy patrolek_31

Witam posiadam parcha y 60 na razie jest lekko przerabiany ale już piszę i rezerwuje się do tej społeczności i zloty aczkolwiek nie wiem jak to z wolnym czasem będzie ale jakoś dam rade.A tak przy okazji:czy PARCH to nie piękny samochodzik? Swoją drogą miło słyszeć i widzieć MIŁOŚNICZKĘ parcha MAIL:grzegorz_fronczak@interia.pl 514-529-834 Pozdrawiam

Edytowane przez nowicjusz_79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam parcha y 60 na razie jest lekko przerabiany ale już piszę i rezerwuje się do tej społeczności i zloty aczkolwiek nie wiem jak to z wolnym czasem będzie ale jakoś dam rade.A tak przy okazji:czy PARCH to nie piękny samochodzik? Swoją drogą miło słyszeć i widzieć MIŁOŚNICZKĘ parcha MAIL:grzegorz_fronczak@interia.pl 514-529-834 Pozdrawiam

Witaj :)

Oczywiście że Parch to piękny samochodzik :rofl: dla mnie najfajowszy.

No, no może i coś z nas będzie - parchaczarze drodzy (i nie tylko ;)) bo tak na marginesie to mile widziani są również posiadacze innych mocarnych modeli. Ja na ten przykład zaczynałam jeździć w terenie z fajnymi ludźmi ze społeczności Jeep'ów i nikt mnie nie dyskryminował. Zresztą pewnie będziemy "mieszać krew" i błoto na wspólnych wypadach :whistle:

Zorganizujmy się jakoś pod koniec stycznia. Zrobimy spotkanko i jakiś lajtowy wypadzik. Miejsce spotkania np. Zegrze "Szanta Cafe" chyba że macie inne propozycje. Szczegóły niebawem, bo teraz mykam na narty :dribble:

 

szkoda że nie mam patrola :rolleyes:

Ale masz superową Navarrrę :D dla mnie też :thumbsup:

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moja kruszynka ma duży bagażnik i zaje.. jeździ w terenie:rolleyes:

ja się chętnie dołączę pozdro

Edytowane przez alkaspaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Katrinke

to nie jest jakis wyczyn spotkac sie w 10-15 samochodow np raz w miesiacu i troche razem sie pokrecic, coś zjeść itp

regularnie takie spotkania co tydzien jeepowcy są w stanie urzadzac - sam w nich uczestnicze i zawsze jest super - i nie tylko jeepy są ;)

chyba najlepszą opcją byłoby ustalenie stałego terminu spotkań i po prostu oczekiwanie na chętnych w danym terminie i miejscu zawsze - np pierwsza sobota miesiaca itp - wszystko do dogadania - z czasem powinno sie to rozkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Katrinke

to nie jest jakis wyczyn spotkac sie w 10-15 samochodow np raz w miesiacu i troche razem sie pokrecic, coś zjeść itp

regularnie takie spotkania co tydzien jeepowcy są w stanie urzadzac - sam w nich uczestnicze i zawsze jest super - i nie tylko jeepy są ;)

chyba najlepszą opcją byłoby ustalenie stałego terminu spotkań i po prostu oczekiwanie na chętnych w danym terminie i miejscu zawsze - np pierwsza sobota miesiaca itp - wszystko do dogadania - z czasem powinno sie to rozkręcić.

 

Dzięki Seba ;) my jeździmy z jeepami i jest git :punk: , to teraz zewrzyjmy szeregi i pojeździjmy wszyscy razem :)

 

Pozdro,

Patrolnięta Katrinka :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowy patrolek_31

Witam mało realne żebym miał swojego parcha na koniec stycznia ale może się uda,ale uważam że początek wiosny to już będziemy musieli uczcić jakąś większą grupą i imprezką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buchachacha Kaśka no masz rwanie :whistle:

no jak cholera i to zaocznie :lol: aż mi się zakręciło :wacko: muszę się :beer:

 

pozdrawiaski z Tatr :wave: patrolnięte chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowy patrolek_31

[Ciekawe co w tym takiego śmiesznego :huh:a jak kolega jest taki mądry to może powie coś na temat wyciągarek :warning:

Edytowane przez nowicjusz_79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Chłopaki dajcie spokój, ten testosteron to Wam tylko przeszkadza :D . To ma być temat towarzyski i zachęcający do wspólnych spotkań, a nie do waśni. Teraz śmigam na nartach ale jak tylko wrócę to zwołujemy się na pierwsze patrolnięte spotkanie w tym roku. Mam nadzieję że wejdzie to nam w krew i będziemy się spotykać, jeździć i obmawiać nasze autka w "realu" ;)

 

Pozdro :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę obecny ... wprawdzie chwilowo nie Patrolem ale będę :)

O! To super. Już się nie mogę doczekać aż zobaczę tę cudną "żabkę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedziesz się żabką ... tylko mi się nie zakochaj :rolleyes:

Waży 4.5 tony i pali blisko 30 litrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...