Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patrolowcy z W-wy i okolic łączcie się


Katrinka75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Chodziezy 350 km od Warszawy ale chetnie przyjade moim czerwonym bandyta na takie spotkanie :-). napisz czy pamsz Parcha na wyprawy , do katowania po lasach czy na dojazdy do pracy?

Pozdr Bandido

Hejka, fajnie kolego, że masz ochotę podjechać skromne 350km na błotne spotkanko ;) jak będzie jakaś większa impreza to zapewne powieszę na forumie info. i kto chce zawsze może brać udział - im nas więcej tym nam fajniej ;) na ogół jest fajnie...

Pozdro,

Kaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się bawiliście, fajne fotki, super miejscówka - trzeba będzie odwiedzić ;) Ja niestety zostałam pokonana przez zjadliwego wirusa i dogorywam w łóżku... ;(

Ale mam nadzieję szybko wyzdrowieć :)

 

Pozdro,

Kaśka :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koło maximusa nie byłem słyszłem o tej zwirowni ona jet raczej tam gdzies koło radziejowic ( jezeli o to chodzi ) . To nie jest tak daleko jakies 24 km za jankami .

 

 

 

Ale tez nie obeszło sie bez strat wczoraj porwana opona nowa a dzis zerwany stabilizator :(

 

 

P.S Zycze szybkiego powrotu do zdrowia kasiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koło maximusa nie byłem słyszłem o tej zwirowni ona jet raczej tam gdzies koło radziejowic ( jezeli o to chodzi ) . To nie jest tak daleko jakies 24 km za jankami .

 

 

 

Ale tez nie obeszło sie bez strat wczoraj porwana opona nowa a dzis zerwany stabilizator :(

 

 

P.S Zycze szybkiego powrotu do zdrowia kasiu :)

 

dzięki :) już mi lepiej :) , a co do strat, szkoda ale tak to bywa jak się wjeżdża w grząski teren ;) oby było ich jak najmniej w przyszłości, bo "chory" Patrol często = pusty portfel ;) a stabilizatory w Parchu są jego słabym punktem :(

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam propozycje co powiecie na jakieś spotkanie za tydzień lub za 2 w sobotę zakończymy to ogniskiem może być fajnie , pisze już dziś żeby jak najwiecej osób sie dowiedziało o tym spotkaniu .

 

nie musza to byc same nissany .

 

Pozdrawiam

Ktos chetny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką miejscówkę proponujesz?

Ja w przyszłą sobotę pracuję ale kolejna byłaby ok. :)

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tę sobotę (28.01.12) jest akcja z dzieciakami 4x4 na Twierdzę Modlin. Zbiórka pewnie ok.9.00-9.30 na parkingu Szanta Cafe w Zegrzu. Ja niestety pracuję i nie dam rady być ale będąc uczestnikiem poprzednich wypadów wiem, że zapewne będzie bardzo fajnie i ciekawie. Tam jest sporo technicznych przejazdów i można się wyszaleć oraz sprawdzić siebie i swoje autko, sprawiając przy okazji radochę dzieciakom :) Jak ktoś nowy zechce przyjechać, to walić jak w dym do Krzyśka (szef Szanty) i powołać się na mnie ;) Spotkanie przewidziane jest na jakieś 4-5h, oczywiście można zabrać też swoje dzieciaki :) W planach jest również przewidziane zwiedzanie Twierdzy z przewodnikiem :)

 

Polecam spotkanie, jazdę, zabawę i potem ognicho w miłym towarzystwie fajowych ludzi ;)

 

Kaśka :wave:

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tę sobote, to zajęty jestem (spożywaniem alkoholu- impreza juz ustawiona) ale w następną, to koło Tarczyna bym chętnie wyskoczył jakby co.

A może bym i zwerbował parę sprzętów też....

Będę monitorował temat.

Kolego max233 żwirownia koło Tarczyna i ''to koło Radziejowic'' to nie to samo. Koło Radziejowic to jest znany ogólnie tor Kuklówka.

I przyznam się, że o obu miejscówkach słyszałem, a na żadnej nie byłem jeszcze.

Jest jeszcze tor Strzeniówka za Pruszkowem, w stronę Nadarzyna. Lajtowy, ale daje trochę radochy i do tego bardzo blisko mnie.

Ale teraz nastawiali tam tablic ''teren prywatny'' ''obszar chronionego krajobrazu'' i nie wiem czy tam wolno wjechać, czy się mandatem skończy?

Edytowane przez Korbamoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego ja wiem ze to 2 inne zwirownie w radziejowicach jest podobno teren prywatny juz . a za tarczynem w kierunku mszczonowa za manami jezdze co weekend i tu jest spoko w przyszła sobote mozemy jechac bo na ta chcetnych nie było i umuwiłem sie ze znajomymi na snowboard w gory na weekend ,wiec w przyszły weekend mozemy jechac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najbliższą sobotę zapowiadają temperatury w okolicach -20 st.C. Na mojego parcha z niezbyt sprawną dmuchawą, zamarzającymi od środka szybami i termostatem zblokowanym na otwarciu to trochę dużo. Boję się też ziemi zmarzniętej na skałę, gdzie można urwać i zostawić to i owo. Ostanio zgubiłem pół metra końcowej części rury wydechowej :) Ale to akurat drobiazg. A chwilowo nie stac mnie na poważne remonty. Także ja mega mroźne imprezy odpuszczam raczej. Zobaczymy jak będzie za tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Patryk81Wwa

Witam,

 

niedawno kupiłem swojego "potwora" i z chęcią regularnie mogę śmigać na wypady pod Warszawę. Starą terenówką jeździłem na kuklówkę (ostatni raz 06.2011) i tam jest elegancko. Poligon w Rembertowie też daje radę. Tej żwirowni w Manach nie znam ale z chęcią poznam.

 

Pozdrawiam wszystkich Patrolowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a ja czekam na zelżenie mrozuuu... :(

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolezanka ma racje teraz jest za zimno i szkoda samochodu plastki sie łamia jak tylko sie czegos dotknie kolega w toyocie stracił zderzak osłone na kangura kierunek i cos tam jeszcze a ja lapme tylna a uderzylem w piach delikatnie . ale jak bedzie plusowa temperatura to odrazu lecimy mam juz pare osob na ta kuklówke znaja ten teren jak własna kieszen bo jezdza tam od lat i byli jednymi z pierwszych co zaczeli tam jezdzic nawet trasy tam robili .

 

Wiec jak tylko lód zniknie to odrazu lecimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja, i ja, też pomknę moim zmarźluchem na Kuklówkę lub gdzie bądź... ;) aby tylko w miękkie błoto i piach, ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 25 chętnie bym się przyłączyła ale akurat na ten weekend wybywam planowo poza W-wę. Ale w następnym dogodnym terminie chętnie dołączę się do wypadu ;)

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...