Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patrolowcy z W-wy i okolic łączcie się


Katrinka75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem ... 40 dychy czy stary czy młody :rolleyes:

 

No prosze prosze... choc dopiero od 4 lat sie taplam... 3,5 roku Pajero, od polowki parchem... zawsze myslalem ze szczawik a tutaj wiek wypominaja:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katrinka zachęć klegę

Kolego mobilepiotr zachęcam Cię gorąco do udziału we wspólnym taplaniu w błocie :punk:

...i jak dobrze zachęciłam?

Nie wypominajmy sobie wieku i tak wszyscy jesteśmy równie dziecinni jak jeździmy w terenie z głupawymi bananami na twarzach :D ale jakie to jest fajne.

Tak więc do następnego spotkania :wave: mam nadzieję we większym gronie, musimy pokazać innym markom że też mamy silną grupę pod parchatym wezwaniem :showoff::lol:

 

Ja wiem ... 40 dychy czy stary czy młody :rolleyes:

Już sobie tak nie dodawaj, 40 dychy to dopiero będziesz miał :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zabawki z wiekiem mamy większe ... :)

 

img5680jk.jpg

no duuuża ta twoja zabawka :blink:;) ale fajowa morda :dribble:

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba jeden Parch ze stajni Ci odjechał, coś mi migło na Allegro jakiś czas temu.

A H1 - Bajka :thumbsup::thumbsup:

jeden odjechał 6.5 Turbo , nie chciałem ponownie wywalać silnika

Kupiłem nowe GU4 i wrzucam benzynę LS-a na gaźniku 430 koni

Mam też jeszcze oryginał TD42 GU4

 

chyba osamotnione...

Nie bój żaby .... będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak skrzyknąć całą markę a nie same patrole było by nas więcej ja osobiście w razie potrzeby zmienię napis z tyłu z navara na patrol nie wielka różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli 4x4 bo to nie tylko patrol :whistle:

 

a tak na marginesie to w niedzielę po spotkaniu wyciągałem combo i zj4.0l ta z pola przyklejone podłogami do podłoża i kinetyk nie dał rady ale wyciągarka tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli 4x4 bo to nie tylko patrol :whistle:

 

a tak na marginesie to w niedzielę po spotkaniu wyciągałem combo i zj4.0l ta z pola przyklejone podłogami do podłoża i kinetyk nie dał rady ale wyciągarka tak

Oooo to ładna wklejka była :) ja wyszarpałam w Sylwestra na kinetyku Nissana Titana z pola zaśnieżonego po kolana, wyskoczył jak piłeczka :jump: mój Parch dał radę, obyło się bez wyciągarki (której zresztą jeszcze nie mam) i bez strat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mnie :shiftyninja: tu koleżanka Katrinka :thumbsup: podgląda na youtube :search:

A co nie wolno :whistle: w końcu nie masz się z czym ukrywać :devil: fajne te Twoje movisy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nie wolno :whistle: w końcu nie masz się z czym ukrywać :devil: fajne te Twoje movisy ;)

 

Na niektórych nawet siebie dostrzegam, B) jeszcze w Czerwonej " Asce" Oj, łezka w oku się kręci, to były fajne czasy, Piotrze. :) Dobrze ze zebrałeś to w całośc, bo to miły kawałek historii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katrinka to kiedy skrecasz nastepny zlocik??? Wyglada na to ze Tobie to swietnie wychodzi:))

A tak przy okazji... jest tu wlasciciel Y60 jezdzacy codziennie Modlinska kolo 18.30?? Pozdro:)) Super samochodzik :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katrinka to kiedy skrecasz nastepny zlocik??? Wyglada na to ze Tobie to swietnie wychodzi:))

Dzięki Jankes za dobre słowo :)

To kochani patrolowcy (i nie tylko ;) ), proponuję zbiórkę o 11.00 w niedzielę (30.01) w Szanta Cafe (Zegrze) i jedziemy na żwirownię lub gdzieś indziej w okolicy (szef Szanty - szalony pomysłodawca proponuje nową trasę do przetestowania :dribble: ), a są tereny w okolicy. Trochę posypało więc może być fajnie ślisko i grząsko miejscami :thumbsup:

Zapraszam chętnych :wave: a po jeździe dobrze sobie pojemy w Szancie ^_^

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jankes za dobre słowo :)

To kochani patrolowcy (i nie tylko ;) ), proponuję zbiórkę o 11.00 w niedzielę (30.01) w Szanta Cafe (Zegrze) i jedziemy na żwirownię lub gdzieś indziej w okolicy (szef Szanty - szalony pomysłodawca proponuje nową trasę do przetestowania :dribble: ), a są tereny w okolicy. Trochę posypało więc może być fajnie ślisko i grząsko miejscami :thumbsup:

Zapraszam chętnych :wave: a po jeździe dobrze sobie pojemy w Szancie ^_^

Tym razem jakas cisza... mam nadzieje ze niedziela aktualna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jakoś koledzy ucichli? Może grypa ich zmogła :rolleyes2: Niedziela jak najbardziej aktualna, spotykamy się w Szancie o 11.00 dajemy pół godzinki na zbiórkę i pijemy kawkę (lajcikowo) a potem jedziemy na małe upalanko w okolicy :) Mam nadzieję że to będzie fajna niedziela i nie ostatnia ;)

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...