Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patrolowcy z W-wy i okolic łączcie się


Katrinka75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26.02.11 sobota

Koledzy oto info. o przyszłej sobocie (Dzieciaki z domu dziecka w Serocku). Spotykamy się o 9.30 w Szanta Cafe 26.02. Jedziemy do Serocka po dzieci i z nimi zaplanowaną wcześniej trasą przez organizatorów ;) Trzeba zabrać drewno na ognisko i może jakieś dodatkowe jedzonko lub słodycze. Kiełbasa i pieczywo będzie ale zawsze można coś jeszcze dorzucić. Mamy do zabrania około 30 dzieci w wieku szkolnym. Im więcej aut tym lepiej, nie będzie ścisku i wszyscy pojadą na offroadową wycieczkę. Wierzcie mi te dzieciaki cudnie się bawią na takich wypadach. Jeśli ktoś ma dostęp do jakichś gadżetów to też można zabrać na prezenty dla dzieciaków.

Pozdrawiam Was,

Kasia :devil:

.......................................................................................................

22.02

Ale ja q...fa mam dość tego mrozu! Parch znowu dzisiaj odmówił mi posłuszeństwa i zaksztusił się parafiną. Stoi dziad w zaprzyjaźnionym garażu i czeka na cieplej... Kurde Jeep (benzinka) wygrał z mrozem i pewnie nim pojedziemy na sobotnią akcję z "dzieciakami". To dozo, nara, siema... :rolleyes2:

Buuu... :(

 

.......................................................................................................

24.02

Patrol odtajał, garaż czyni cuda ;) niech ten mróz idzie już w cholerę.

Przypominam o sobocie: zbiórka w Szancie o 9.30 potem jedziemy do Serocka po dzieciaki. Z nimi na pokładach mamy do pokonania 1,5godzinną trasę w terenie (ma być ciekawie) :jump: Potem ognisko i jakieś wymyślone przez nas atrakcje...

Mój Parch już na chodzie, nie może się doczekać ;)

Dozo... :wave:

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie garaż tylko mąż :whistle:

Niech Ci będzie ale bez garażu nic byś nie zdziałał :whistle: reasumując sprawę: garaż + mąż = Patrol na chodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jankes30

Garaz mam... ale brakuje mi meza:D Moj parch rozkrecony sobie stoi... zaraz ide go skladac. Jak sie wyrobie jestem jutro z wami... Jesli nie..wrrr znowu czekam na inna okazje:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i po imprezie. Dzieciaki zadowolone, opiekunki również, frekwencja dopisała. Jeździliśmy ok 2h a potem było pyszne ognisko :thumbsup: Dzieciaki były zachwycone, a po ich uśmiechniętych minach sądzę że bawiły się świetnie. Miały spory wybór z kim jeździć i możliwości przesiadek - aut było ok. 30 i to różnorakich: Landrovery, Rangerovery, Jeepy, Gelendy i jedyny mój Patrol :rolleyes2:

Pozdrawiam i mam nadzieję do następnego razu (z tego co wiem niebawem znowu coś się zorganizuje)

Teraz odpoczywam :beer:

Pozdro,

Kaśka

 

Kilka grzecznościowych fotek i filmik od kolegów z innych forów:

https://picasaweb.google.com/KKrolikowski/DzieciakiNaPaki2011#

https://picasaweb.google.com/Gemini.Szczecin/20110226_DzieciakiNaPaki?authkey=Gv1sRgCM6W766V946AxAE#

 

..............................................................................................................................

Witam,

w najbliższą sobotę 19.03.2011 robimy mały "lajcikowy" wypadzik w stronę Twerdzy Modlin. Spotykamy się w Zegrzu w Szanta Cafe o 10.00. Kto ma ochotę zapraszam na przejażdżkę. Będzie kilka Jeepów, 2Suzuki i mój Patrolek ;) Widać już wiosnę więc warto się ruszyć z domu :)

Pozdrawiam,

Kaśka

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jankes30

Jesli ktos wie gdzie dostane szpilki od reki w wawie do parcha przednie kolo (ukrecilem 3 :(( ) to jade. Na pozostalych 3 sie nie odwaze:( ASO jak zawsze 2 tyg oczekiwania... czyli jeszcze tydzien....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że coś ożyło w temacie naszych spotkań :)

To nara i dozo w sobotkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D.....pa w wyprawie nie maja... ale znajomek z ASO obiecal mi na dzis:)))))

 

no to fajosko będzie nas więcej czy kaloszki zabrać ze sobą?

 

https://picasaweb.google.com/114772521072586294808/Zabawa?authkey=Gv1sRgCN2BlayfrsmPWg

zabawa się udała sprawdziłem i Navara ma dobry wy krzyż nie wszystkie przeszkody pokonałem bo Navka jest za wielka oczywiście towarzystwo dopisało tzn. było nas nie wiele

Edytowane przez alkaspaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju dzięki za wspólną zabawę, było naprawdę fajnie i momentami dość technicznie, Twoja Navarka jest bardzo dzielna :thumbsup: .

Dzięki za fotki, bardzo udane :) jak obrobimy filmiki to też dorzucę, pewnie jutro.

Naprawdę to był udany dzionek, Łukasz opracował fajną traskę :D

A ci co nie byli niech żałują :whistle:

Pozdro,

Kaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrol też wymyty, odbłocony i nawet odkurzony ale szuwary wiszą jak broda Jozina Bazinowego oczywiście są też umyte ;)

Kilka moich fotek szuwara: https://picasaweb.google.com/Katrinka75/19Mar2011WOkolicachModlina#

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź żonkę podstępem na jakiś wypad, może się jej spodoba taka zabawa. Bo jak wiadomo błotko wciąga ;):dribble:

A tu jest kilka filmików obrazujących co wczoraj robiliśmy ;)http://www.youtube.com/user/Katrinka75

 

pozdro...

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wklejam tutaj, bo na ogólnym to plaskacze przyjadą ;)

 

oczywiscie chodzi o wszystkie nissany 4x4

 

info z lokalu z forum4x4

 

WRESZCIE ktos pomyslal o zlocie nissanow:

 

- - - - -

 

 

 

 

Nissan Nocny Patrol biwak- odbędzie się w dniach 12-15 sierpnia 2011

 

Ramowy program imprezy:

 

12 piątek

-Przyjazd gości. Recepcja spotkania czynna od 16.00

Formalności i powolna budowa obozu, wieczorem ognisko integracyjne.

 

13 sobota

-Recepcja czynna od 9.00

Część dalsza przyjazdu i rozlokowywania załóg

w godz. 13.00-19.00- trasa turystyczna off road wraz z fotozagadkami dla klasy wyprawowej i SUV

w godz. 16.00-22.30- trasa przeprawowa z pieczątkami dla bardziej zmotanych pojazdów 4x4

godz. 23.00 bankiet i koncert grupy Joker

 

14 niedziela

w godz. 10.00-12.00 -Zajęcia na torze off road, szkoła jazdy, pokazy dealerskie oraz naszych rajdówek i wyprawówek.

12.00-18.00 równolegle prezentacje sponsorów oraz sklepów i firm z branży Nissanów i szeroko pojętego off roadu.

 

od godz. 15.30 konkursy sprawnościowe

-jazda ociemniałych

-trial

-co potrafi mój pickup ( tylko dla pickupów)

-zajęcia drużynowe ( wielki but, qouasimodo, zabawy ludyczne)

-konkursy

około 20.00- uroczysta parada NISSANÓW 4x4- Nocny Patrol w Długosiodle

od. 22.00- wieczorne prezentacje na telebimie relacji z naszych wypraw i rajdów

15 poniedziałek

rano alko test

po południu zwinięcie obozu i wyjazd.

 

Spotkanie w formie niezobowiązującego obozu na wyznaczonym i chronionym terenie. Będą przenośne toalety, woda, kabiny prysznicowe oraz miejsce do rozbicia namiotu lub campera. Istnieje możliwość wynajęcia agroturystyki w odległości max. 300m od miejsca głównego obozu.

 

Wszyscy sponsorzy, którzy ufundują nagrody w poszczególnych konkursach będą mile widziani.

 

Koszty - 130 zł osoba dorosła, 60 zł - dzieciarnia zawierają:

-organizację przedsięwzięcia

-przygotowanie tras

-gadżet dla każdego uczestnika

-pamiątkową naklejkę

-zabawy

-zaplecze saniatrne

-udział w koncercie

-zezwolenia

Bankiet główny płatny ekstra ( 40zł osoba ale oczywiście nie będzie obowiązku a miejsce przy stole NA PEWNO się znajdzie)

 

Mam nadzieję, że sponsorzy się dołożą i zapewnimy Wam moc atrakcji.

Za dwa- trzy dni reszta szczegółów na stronie imprezy czyli

www.adrenalinka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wklejam tutaj, bo na ogólnym to plaskacze przyjadą ;)

 

oczywiscie chodzi o wszystkie nissany 4x4

 

info z lokalu z forum4x4

 

WRESZCIE ktos pomyslal o zlocie nissanow:

 

- - - - -

 

Mam nadzieję, że sponsorzy się dołożą i zapewnimy Wam moc atrakcji.

Za dwa- trzy dni reszta szczegółów na stronie imprezy czyli

www.adrenalinka.pl

 

Sebastian, jeśli to dotyczy wszystkich nissanów 4x4 to trzeba wklejkę informacyjną zrobić też na naszym forum w dziale "terenowe". Pomysł fajny i dobrze że będzie możliwość wzięcia udziału w takim zlocie. Ciekawe ile autek przyjedzie. Rozumiem, że w razie czego na kwaterkę u kogoś kątem też można liczyć ;) bo namiot mnie już jakoś nie zachęca ;)

narka... :)

 

.......................................................................................................

 

Dzień Dziecka w Twierdzy Modlin 04.06.2011 przewidziane godz. 15.00-19.00

Koleżanki i Koledzy szykuje się fajna rodzinna impreza, polecam pamięci, info szczegółowe zamieściłam w dziale "terenowe".

Pozdrawiam,

Kaśka :)

 

......................................................................................................................................

Witajcie, w sobotę (18.06) spotykamy się na parkingu pod Szanta Cafe w Zegrzu Płd. ul. Warszawska 47 o godz. 10.00.

Celem naszego spotkania jest urozmaicenie życia chorym dzieciakom na porażenia mózgowe różnego stopnia (dzieciaki będą z opiekunami) oraz zdrowe dzieciaki z domu dziecka w Serocku. Pojeździmy z nimi do ok. 14.00 po okolicznych górkach i dołkach a potem jak dzieciaki już pojadą do swoich ośrodków, to możemy smacznie zjeść w Szancie i pomykać jeszcze sami po okolicznych grzązawiskach, wszystko zależy od chęci i nastrojów :)

Kto chętny na taką akcję to serdecznie zapraszam, każde autko 4x4 mile widziane ;)

 

Pozdrawiam,

Kaśka

 

_________________

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Korbamoto

Odgrzewam starego kotleta.

Zanabyłem kilkanaście dni temu Patrola K260 ''Hiszpana'' 2,8 TD z 1991 roku, którym to własnie zaczynam sie bawić i mnóstwo radochy daje. Jako, że nie znam na razie nikogo z klimatu offroadu, to chętnie poznam i wezme udział w jakims spotkaniu warszawskim lub podwarszawskim, imprezie, zlocie czy przejażdżce po niezbyt hardkorowych wertepach. (dopiero ucze sie offroadu)

Dobrze jest znać sie osobiście, a nie tylko z forum :)

Edytowane przez Korbamoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ooooo, mój kotlet odgrzewany! ;) cześć Kolego :wave: Niebawem będziemy się spotykać na WOŚP w okolicach Fortów Beniaminów. Info poniżej zapożyczone z FB :)


  •  
    "Kiedy
    8 stycznia 2012

  •  
    Godzina
    11:00 – 17:00

  • Gdzie
    Fort Beniaminów

  • Opis
    DO WSZELKIEJ BRACI OFFROADowej Z WAWY i NIE TYLKO
     
    "Chcielibyśmy zaprosić Was do spotkania z okazji WOŚP i wsparcia Orkiestry podczas spotkania w terenie.
     
    Spotykamy się w Forcie Beniaminów w niedzielę, 08.01,12 o 11:00.
    http://mapa.szukacz.pl/?&n=52.438746&e=21.098728&z=6m&typ=n&poi=hotel&t=Klikni#281;ty
     
    W planie trzy oesy miedzy tyczkami na czas, dwie próby podjazdu.
    Ognisko, kiełbaska a na końcu licytacja różnych gadżetów na WOŚP.
    Wpisowe 30 pln do puszki, wszystko z licytacji do puszki.
     
    Chodzi by w piknikowo integracyjnym klimacie robić coś dla WOŚP, by poznać się z nowymi ludźmy.. bo wszyscy oczywiście zaproszeni niech się czują :)
     
    ile zbierzemy tyle zbierzemy, ale może z czasem coś się z tego większego urodzi..."
     
     
    ROZPUŚCIĘ TĘ INFORMACJĘ DO ZNAJOMYCH UPALAJĄCYCH W TERENIE W OKOLICACH WARSZAWY, IM NAS WIĘCEJ, TYM WIĘCEJ ZBIERZEMY "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość PARCH BANDIT

Jestem z Chodziezy 350 km od Warszawy ale chetnie przyjade moim czerwonym bandyta na takie spotkanie :-). napisz czy pamsz Parcha na wyprawy , do katowania po lasach czy na dojazdy do pracy?

Pozdr Bandido

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Kaśki Parch jest do wszystkiego - na dojazdy do pracy, do teatru, po zakupy, w błoto, do weekendowej zabawy. Ciągle ewoluuje dzięki pomysłowości właścicielki i mojej pracy...

Raczej nie jest do katowania. Jest potrzebny na codzień, ale w błoto jeździ regularnie. No i Kasia za bardzo go kocha, zeby mu zrobić krzywdę :)

Wyprawy raczej odpadają, bo krótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...