Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Modzenie autek


devi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przejście z dyfra 3.5 na 3.7 zaawocowało skróceniem 5-tego biegu równiutko o 10km/h, przy okazji można zauważyć co dają Decaty:

 

szutek_zpsxm520a9k.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajny tekst o modzeniu 350z. Wszystko się zgadza, koś ma inne doświadczenia/rady?

 

http://forums.nicoclub.com/everything-you-need-to-know-before-you-modify-your-350z-t159863.html

 

przeczytałem...niestety żadnych konkretów odnośnie modzenia N/A

 

po tytule spodziewałem się konkretnych informacji typu:  NIE KUPUJ koletorów XXXX bo dopłacając $15 kupisz kolektory ZXZXZXX a one dają 2hp więcej  :wave:

 

Także jeśli ktoś szuka konkretnych informacji może sobie to darować :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej tekst dla początkujących, jak ja, co też sam autor napisał: "The intent was to provide a new 350Z owner with a basic understanding of what can be done to modify their 350Z with the hope of doing so without regret in their decisions. This thread was not written to debate with experienced 350Z owners over fine details of modifications."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej tekst dla początkujących, jak ja, co też sam autor napisał: "The intent was to provide a new 350Z owner with a basic understanding of what can be done to modify their 350Z with the hope of doing so without regret in their decisions. This thread was not written to debate with experienced 350Z owners over fine details of modifications."

Ty ja mam dla ciebie propozycje weż kartke i długopis wpadnij na jastrząb lub Poznań ja często z Kubą jeżdze , moja coś ma tam zrobione Kuby też będziesz coś widzał na żywo , zapiszesz foty porobisz i przybliżony cennik poznasz.

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak planuje zrobic :) juz sie pytalem czy ktos sie wybiera. Coobcio pisal cos o koncu kwietnia ale moze spotkamy sie dopiero na zlocie 28-ego maja. Ja juz troche jezdze po torach, w tym na Nurbie kilka razy, wiec sie wymienimy doswiadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kuba pisał, że to najlepsza opcja jeżeli chodzi o układ dolotowy. Fabryczny jest bardzo  dobrze zaprojektowany i wkładka K&N nie zaszkodzi. Pomiar gdzieś zamieszczał, który powodował progres o ok. 2-4km. Właściwie zawierał się on w granicy błędu ale na pewno nie pogarszał sprawy jak to ma miejsce w przypadku niedrogich dolotów typu Typhon bądź Simota. U siebie założyłem wkładkę K&N'a. Koszt niewygórowany bo ok. 240zł. Oczywiście później trzeba nabyć jeszcze zestaw do czyszczenia i ponownego oliwienia ok. 65zł.

 

Pozdrawiam, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, takie pytanko czy ktos moze oklejal folia panel srodkowy tam gdzie jest radio i sterowanie klima ?? Da sie zrobic bo powierzchnia jest chropowata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jej bo trochę się spózniłem na pokazy drift, znajomy tylko mówił że słyszał jak o niej mówili czarna z czerwonymi felami, chyba że się przesłyszał , byłem po prostu ciekaw czy kogoś z forum była na pokazach w Rzeszowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...