Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Modzenie autek


devi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko nawiazuje do komentarza Szahiego-ze to "najlepszy gwint do Zetki" ;) Gwint ma OGROMNE znaczenie jesli chodzi o "slow bump/rebound" na takim torze gdzie jest sporo zakretow, tarek i jedno wzniesienie. Sprezyny w nim zastosowane tez, bo takie Swifty sa najlzejsze, duzo lepiej wykonane i sztywniejsze niz standardowe sprezyny w tych gwintach ze sredniej polki - a takie gwinty mamy, czyli okolice $1000.

Jesli chodzi o ulice to nie wiem jak sie porownuja, ja na Stance nie narzekam i jezdze na codzien tym autem na miekkich ustawieniach a w Krakowie dziury tragedia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pamiętam jak rok temu z nami Dawid jeździł, DE-Automat-Zawias Seria-US hebel i... Slicki, od Kuby był wolniejszy tyle co Ty teraz. Choć pamiętam jak go przewiozłem swoją Zetą to powiedział, że zawias poprawia czucie samochodu, ale na czasy przekłada się w niewielkim stopniu. Na prostej jest jego Zetka była minimalnie wolniejsza od mojej po samym wydechu i ductach. Natomiast bardzo płynnie i precyzyjnie jeździł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U niego mod stabilizatora przod jeszcze byl oraz krotszy dyfer a i przednie gorne wachacze regulowane i negat ustswiony na nieco ponizej -3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Ktoś próbował się w to bawić w zetce? Działa?

montowałem to wczoraj w vw t5 fajnie wszystko działa właśnie miałem zamawiać takie samo do 350 tki ale natknąłem się na coś takiego co mnie bardzo zainteresowało :D http://ultraleds.pl/498,elastyczne-swiatla-dzienne-drl-do-montazu-w-lampie-z-dynamicznymi-kierunkowskazami.html   i takie pytanie jak to jest z rozklejaniem reflektora robił to ktoś ma to sens czy dać sobie spokój ?

Pytanie orientacyjne. Spotkał się ktoś w Z z drzwiami otwieranymi do góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie czy ktoś już montował takie światła na tył i przód ? Światła wyglądają mega dobrze pytanie czy na żywo tez tak dobrze to wygląda ? No i pytanie o jakość ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Switchback dzialal wg mnie zbyt wolno, tj. denerwowal mnie lag miedzy wlaczeniem kierunku i powrotem do drl. Zrobilem bez kierunkow, samo drl i swieci to przyzwoicie. A co najsmieszniejsze, podrobki z ali swieca tak samo dobrze jak te oryginaly z USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

370Z nie ma żeberek na aluminiowej części ale można ją zapodać z 350Z - sprawdzone na Czerwonej Diablicy, pasuje PnP zawsze to ciutke obniży temepraturę oleju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te dyfry z 370z sa tylko 2? W sensie krotszy z manuala i dluzszy z automatu i tylko taka roznica miedzy nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

370Z nie ma żeberek na aluminiowej części ale można ją zapodać z 350Z - sprawdzone na Czerwonej Diablicy, pasuje PnP zawsze to ciutke obniży temepraturę oleju...

 

dzięki Kuba za info nawet nie doczytałem że o 370z było pytanie :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie testował ktoś może tarcze od Lexusa isf 360mm w swoim bbk? Ciekawy jestem jak wypadają w porównaniu do tych z m3 bo cena 4x niższa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel z Ciechanowa zalozyl te z isf do s14 ale jest to świeży temat więc ciężko coś więcej powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem pisał do mnie. Tylko właśnie dopiero co założył a wolałbym opinie kogoś kto latał już na tym po torze np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie przerabial ktoś z was temat przewodów w metalowym oplocie? Jakaś konkretna markę polecacie? Mam zaciski z cayenne  nie wiem czy ma to znaczenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, emjaay napisał:

Panowie przerabial ktoś z was temat przewodów w metalowym oplocie? Jakaś konkretna markę polecacie? Mam zaciski z cayenne  nie wiem czy ma to znaczenie 

Właśnie robiłem upierdliwy "wysprzęglik" i dodatkowo wymieniono przewód sprzęgła na oplot ( firma Hel ). Różnica w pedale jest znaczna, pracuje o wiele bardziej twardo. Zastosowanie przy hamulcowych będzie takie samo. Pewnie przy wymianie klocków tam też dołożę oplot. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...