Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Modzenie autek


devi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Misja gwint póki co zakończona. Zawieszenie D2 Racing tzw true suspension :dribble:

 

Tak było na stockowym zawiasie:

post-96289-0-00115500-1477581320_thumb.jpg

 

Po zainstalowaniu i wstępnym ustawieniu. Więcej zabawy będzie na wiosnę jak wpadną nowe felgi:

post-96289-0-37706700-1477581317_thumb.jpgpost-96289-0-05852700-1477581319_thumb.jpgpost-96289-0-18714300-1477581321_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

już dawno jest dostępny

osobiście twierdzę,że będzie to wyglądało jak cygan w podrobionym złocie ale kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie elementy z prawdziwego carbonu sa bardzo drogie jeśli nie będzie różnicy wizualnie dużej to jest sens bawić się w podcyganianie jeśli ktoś chce uzyskać sam efekt wizualny bez obniżania masy itd. Sama kwestia że często elementy są niedostępne do kupienia i taka folia to wydaje się na prawdę świetna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta folia faktycznie wygląda nieźle ale jednak carbon to carbon.ja po przerobienia folii i hydrografik stwierdzam że to nie to. B dużo rzeczy masz dostępnych z carbonu do zetki na eBay a to co nie jest dostępne wysyła się do hotridera. Z czystym sumieniem polecam robotę Kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 
Co o tym myślicie? Wg mnie AUDI genialnie to zaprojektowało i pozazdrościłem. Kierunki rozebrane już od dawna leżą na półce, ale chęci do pracy było brak, a dzisiaj na szybko skleciłem prototyp.
 
* zrobione na prędko, mało LEDów, tempo itd. jeszcze do dogrania.
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mega ! :dribble:  też mi się to spodobało jak zobaczyłem w nowych Audi.Ustawić żeby troszkę szybciej leciało i jest super . Jak przerobiłeś je na ledy ? sam bym się na takie coś pokusił :)  

Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam właśnie zrobiłem ten prototyp, aby zobaczyć jak to będzie wyglądało "pod kloszem". Na razie prowizorka, bo tylko 144 ledy, program DEMO pisany na kolanie i sterowanie całymi kolumnami.

Docelowo 255 ledów, każdy led będzie sterowany niezależnie, więc "animacje" będę mógł zaprogramować dowolne itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to juz widziałem w fordzie mustangu oraz podobne rozwiązania chyba w jakimś pickupie parę ładnych lat temu, więc nie wiem czy to niemcy wymyślili, czy jak zwykle ukradli coś.

 

 

 

pamiętajmy natomiast, że takie rozwiązania jeśli nie homologowane, to w razie stłuczki z taka dyskoteką trzeba od razu zgłaszać Policji, że wadliwie działają kierunkowskazy w pojeździe i to jego wina :-). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym na wiosnę zamontować coś takiego https://youtu.be/6wRcIOM2XkQ?t=794, kierunki zintegrowane, mają finkcję przyciemnienia się gdy światła mijania są włączone. W sklepie internetowym widziałem ale tylko do polifta (czy te odbłyśniki mają inna konstrukcję w polifcie?). Dodatkowo z takim ledowym tyłem byłby szał.

 

p.s. w tym całym zestawie na tył musiały by się zawierać częściowo przeciwmgielne i wsteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy dolne obie w zderzaku Nismo 370Z bym sobie tak przerobil oraz boczne progi - ich spody

Docelowy%20look_zps7pxc00vl.jpg

 

Czy to nie czasem felgi JR21 ? Bo mi się cholernie podobają ale w złotym kolorze byłby wypasik do szarej zety

 

Co do lamp fajne motywy, tylko oby to wszystko miało homologację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...