Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Moje światła dzienne bardzo interesowały Policaj z Bad Rdkersburga w Austrii.

Wogóle byli zainteresowani tym autem bo jest tam bardzo dużą rzadkościa,myśleli że światła są oryginałami :D

Edytowane przez ranger
- Post przeniesiony z tematu "światła dzienne"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje światła bardzo interesowały Policaj z Bad Rdkersburga w Austrii.

Wogóle byli zainteresowani tym autem bo jest tam bardzo dużą rzadkościa,myśleli że światła są oryginałami :D

Note rzadki w Austrii? Wczoraj wracałem z urlopu przez Austrię i widziałem kilka sztuk (co ciekawe wszystkie z przed liftu). Na urlopie również widziałem ich całkiem sporo i to na różnych tablicach. Widziałem co najmniej po jednym na tablicach: słoweńskich, chorwackich, włoskich, austryjackich, niemieckich a nawet jednego na naszych. Note chyba nie jest rzadkością w Europie.

Edytowane przez ranger
- Post przeniesiony z tematu "światła dzienne"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek byłem w rejonie Halbenrainu i tam spotkałem tylko jednego Note na słoweńskich numerach .Przez całą Austrie nie spotkałem ani w czechach

Edytowane przez ranger
- Post przeniesiony z tematu "światła dzienne"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek byłem w rejonie Halbenrainu i tam spotkałem tylko jednego Note na słoweńskich numerach .Przez całą Austrie nie spotkałem ani w czechach

 

Nie miałem nic złego na myśli. Zdziwiłem się, ponieważ podczas poprzednich wyjazdów akurat Austria była tym krajem w którym Note widywałem. W samej Chorwacji natomiast Note był rzadkością. W tym roku w Austrii pierwszego Note widziałem zaraz po przekroczeniu granicy Mikulov (CZ) / Drasenhoffen (A). Póżniej jeszcze ze 4-5 sztuk po drodze, a jechałem jedynie A5 do Wiednia, A2 do Graz i A9 na Maribor. W drodze powrotnej podobnie. Albo więc ja miałem takie szczęście, albo Ty pecha :) . Natomiast w Chorwacji wysyp Notków. Z róźnych krajów. Nawet szwagier (w tym roku wakacje z rodziną) śmiał się, że musiały być jakieś duże promocje w Europie na ten model.

A propos Austrii. Zwróciłeś uwagę, że na ichniejszych Shell'ach nie ma paliwa Fuel Save?

Edytowane przez arek_sosnowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet nie myślałem że miałeś coś złego na myśli :D

Tak ,zauważyłem,również i to że mają droższe paliwo niż my :D

Ja w Halbenrain płaciłem po 1.41E

A przy trasie było po 1.43 1.42

Aha! Jak jechałem przez Czechy i Austrię to okrutnie lało...może Notki sie przezornie pochowały??? :D

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dawno nie tankowaliście w Italii :) Cena paliwa w Austrii to przy tamtych południowych jest na prawdę niska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to mówią - nie jest ważne ile kosztuje litr paliwa, bo to jednostka względna. Ważne jest ile paliwa możesz zakupić za przeciętne wynagrodzenie. A tu wypadamy bardzo słabiutko. 300-400 l w Polsce wobec 1000-1500 w większości krajów Europy. I to jest masakra :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet nie myślałem że miałeś coś złego na myśli :D

Tak ,zauważyłem,również i to że mają droższe paliwo niż my :D

Ja w Halbenrain płaciłem po 1.41E

A przy trasie było po 1.43 1.42

 

W tym roku nie tankowałem w Austrii (tylko krótki przystanek aby kupić winietę), ale pamiętam, że przed granicą Słoweńską było duuuużo drożej, a i tak stał sznur samochodów. W Słowenii na OMV paliwo po 1,43 E, w Chorwacji na INA litr za 10,03 kuna (czyli ok 6 zł).

 

Aha! Jak jechałem przez Czechy i Austrię to okrutnie lało...może Notki sie przezornie pochowały??? :D

 

Eeee tam. Przecież choć małe, to dzielne maszyny z nich są. Może jechałeś w porze sjesty poobiedniej :D .

Wogóle to przez te ulewy przeżyliśmy mały szok termiczny. Wyjazd 10 rano 33 stopnie, słoneczko grzeje, zero chmur, przed tunelem Sveti Rok 31 stopni, po drugiej stronie tunelu 25, a później już coraz zimniej. Gdy dotarliśmy do Sosnowca około północy było coś koło 12 stopni. Od sandałów i krótkich spodenek po swetry i kurtki przeciwdeszczowe :D .

Edytowane przez arek_sosnowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku jechałem motocyklem z Włoch. Po Włoskiej stronie (Corina D'ampezzo - Dobiaccio) by ło ok 28 stopni i słonko, po wjechaniu do Austrii wbiliśmy się na ok 1300 m n.p.m. (drogą nr 111 od Tassenbach) a tam deszcz i 12 stopni celciusza..... to było ciężkie do pojęcia (dwie godziny różnicy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do wymiany radyjka,i ni w ząb nie mogę znaleźć opisu na forum...a było.Pamiętam nawet taki filmik ,i nie ma.Nie ma też tematu wymiana głośników!.Albo ktoś posprzątał,albo ja już niedowidzę!?

Jakby ktoś na to natrafił...gdzieś to wielkie thenks! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana tutaj ale nic ciekawego nie ma:

http://forum.nissank...oglosniki-note/

 

Poza tym:

http://www.fitaudio....try&EntryID=147

 

adaptery kenłuda: http://www.justkenwo...ors.aspx?id=427

 

Po niemiecku ale wszytsko jak na dłoni: http://www.bitzundby...ausbau_Note.pdf

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za reakcję,jak powymieniam,a już wiem że na pewno i (z kamerą cofania),to się odezwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dowciapas! :argue:

:D

A tak na serio,wg tego co zamieściliście demontaż radia to bajka,pierwsze podejście 10 min i radio zdemontowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik gdzie jedziesz? ja też się wybieram w sobotę w przyszłym tygodniu :D

W rejon zatoki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade do Władysławowa mam zamiar tam dotrzeć w sobote rano :dribble:ale tgodzina przyjazdu to już bardziej zależy od mojej córki bo jak strzeli focha :angry: to może się toszke opóźnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACKO29 i Krecik1973 ja też jadę w przyszłą sobotę, tzn miałem plan wyjechać gdzieś w środku nocy (2 - 3), na rano dojechać do Torunia - ponoć jest tam ładna starówka, zrobić sobie przerwę, żeby córcia się trochę poruszała i dalej w drogę w środkowe okolice wybrzeża, przez gąszcz fotopstrykaczy :unsure: , ale jak usłyszałem jakie korki były w ostatnią sobotę, to zastanawiam się nad wyjazdem w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy dramat to jest odcinek Łódź - Toruń, a własciwie przed (jeden pas, remonty, budowa, idioci wyprzedzajacy na trzeciego. Masakra), bo jest już obwodnica i pięknie się leci autostradą na wybrzeże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy dramat to jest odcinek Łódź - Toruń, a własciwie przed (jeden pas, remonty, budowa, idioci wyprzedzajacy na trzeciego. Masakra), bo jest już obwodnica i pięknie się leci autostradą na wybrzeże.

 

Ale mówisz o tym co jest teraz, czy na podstawie wcześniejszych - z ubiegłych lat - wyjazdów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

was - trafiłem na fajne oponki w dobrej cenie do aut suv jeżdżących w większości po szosie - gdybym nie miał nowych gum (continnental cross contat. które na mokrym asfalcie w moim odczuciu rewelacją nie sąhttp://www.8opon.pl/...ontact-uhp.html) pewnie bym się nad nimi poważnie zastanowił - przynajmniej z opisu wynika,że mają zrównoważone właściwości z naciskiem na dobre prowadzenie w deszczu. (Choć na trawę-szczególnie mokrą i szutry pewnie nadają się umiarkowanie) Uniroyal robi świetne deszczówki - niech Jacko przyświadczy :shifty:

http://www.8opon.pl/...4x4-street.html

http://www.oponeo.pl...65-r16-terenowe

post-20266-0-61435700-1343904980_thumb.jpg

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówisz o tym co jest teraz, czy na podstawie wcześniejszych - z ubiegłych lat - wyjazdów ?

 

Jechałem w pierwszym tygodniu lipca, wiec nie tak dawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACKO29 i Krecik1973 ja też jadę w przyszłą sobotę, tzn miałem plan wyjechać gdzieś w środku nocy (2 - 3), na rano dojechać do Torunia - ponoć jest tam ładna starówka, zrobić sobie przerwę, żeby córcia się trochę poruszała i dalej w drogę w środkowe okolice wybrzeża, przez gąszcz fotopstrykaczy :unsure: , ale jak usłyszałem jakie korki były w ostatnią sobotę, to zastanawiam się nad wyjazdem w niedzielę.

No właśnie ...

Ja się wybieram rano w sobotę o 6.00

Planuję jechać na Bełchatów,Chodecz ,Przedecz i wyjazd w Kowalu.

Kurde blaszka Notes bylem dzisiaj na Twojej wsi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...