Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zalety i co lubicie w swoich Primerkach?????


Gość Scyzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorzgda

a ja bym kupił, mimo wszystko i P12, którą obecnie jeżdże, mimo wszystko czyli mimo małych drażniących pierdół jakie się psuły w czasie gwarancji - czyli radio, a właściwie CD z 6-7 razy było wymieniane, bo nie potrafili naprawić, no i jeszcze w serwisie zapaskudzili mi nagrzewnice i śmierdziało, strasznie mnie zrazili, ale jak wszystko działa to autko naprawde superowe. Teraz też miałem drobiazg (może jeszcze jest - nie wiem) - już pisałęm w innym wątku.

 

ale auto jest bardzo obszerne w środku, ma bardzo dużo miejsca z tyłu i wogóle, jedna zmiana - większy silnik, 1,8 dla P12 to za mało.

 

Mam nadzieje, że NISSAN wypuści coś wrodzaju almery TINO ale większe, bo mi się dzieciaczki w fotelikach z tyłu nie mieszczą :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym nie kupił Nissana, za dużo mam z nim problemów, strasznie dużo włożyłem w niego przez ten rok, skłaniałbym się w kierunku Hondy Accord albo jakiejś Maździory 626, pozdrawiam

I tu niestety musze się zgodzić 100% choć samochód jest REWELACYJNY ale jak się zacznie psuć, to nikt nie daje rady naprawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo zadowolony. miejsca jest bardzo duzo, wyposazenie jest bardzo przyzwoite (wersja tekna) a uklad kierowniczy jest rewelacyjny. zawieszenie moze niektorym nie odpowiadac ale ja wole za twarde niz zbyt miekie (jak np w VW). ostatnio zrobilem 7tys km w trzy tygodnie, przejechalo w sumie prawie 140tys km i nie mialo zadnej awarii. nawet klocki mam oryginalne (moze dlatego ze duza czesc tego przebiegu to dluzsze trasy).

w kamerze czesto niec nie widac (chyba zalezy od tego z ktorej strony pada swiatlo) wiec zalozylem czujniki.

ciekaw jestem, czy ktos probowal zakladac chipa to tego silnika (japonski 126km, z lancuszkiem a nie paskiem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno chodził mi mocno po głowie zakup P10 po liftingu z dwulitrowym silnikiem (w tej chwili ujeżdżam gaźnikowca 1.6 :? ) . Ale w ostatnim czasie wyskoczyły mi inne wydatki więc zanim sie wezme za wymianę to już pewnie tylko P11 2.0 będzie wchodziło w grę :sad: .

Innego Nissana już niestety raczej nie kupię, bo francuskie auta wogóle mnie nie interesują, więc "romans" Nissana z Renault niezbyt do mnie przemawia.

Trzeba się będzie rozglądać za innym japończykiem (niekoniecznie produkowanym w Japonii), najpewniej za Avensisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym slowem jestesmy przywiazani do dobrych japonskich aut :D (nie koniecznie sa to nissany :) ) ale to dobrze bo jak sie jedzie po wiekszej drodze to co trzeci mijany samochod to ford, fiat albo opel :evil: a ja tych morek nie lubie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam za bardzo utartego zdania na temat mojej P11.Jeździłem już japońcem i wiem jakiej to klasy auto(Carina 1,6;16V-spalanie 5,6/100)Później miałem króciótki romans z Fiestą ,ale doszedłem do wniosku że jednak nie ma jak skośnookie(oczywiście samochody,a nie dziewczyny).Do Primery przekonała mnie też cena,bo Hondy,Mazdy i Toyoty są jednak troszkę droższe.Na razie ze swojego obecnego auta jestem zadowolony.Dość dobre osiągi,dobre wyposażenie,ładny wygląd i kolor.Co prawda jest troszeczkę duperelków do dopracowania,ale powoli dam sobię z tym radę.Na razie mój Nissan dostaje ode mnie 5-(ten minus to za to,że trzeba w niego lać paliwo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ercikbercik

witam

 

moje nastepne auto to bedzie tez nissan primera tylko w wersji gt, mam teraz zwykła 2 litrówke i nie narzekam, jeszcze mnie nie zawiodła, oprócz wymiany sprzegła. Silniczek sie wkreca na obroty, autko jest dosyc spiore i pakowne, a co najwazniejsze bez usterkowe.

polecam innym tez primere.

pozdrawiam

ercikbercik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez wachania mówię tak. Znowu primera. Jak tylko finanse pozwolą, nabędę jakies śliczne p11 GT. Nie wyobrażam sobie siebie w innym aucie niż nissan. Jestem bardzo zadowolony z mojej primerki. Mam żyłkę majsterkowicza i ojca mechanika (od dziecka siedziało się w kanale :wink: ) więc większość problemów natury technicznej rozwiązuję sam. Z rdzą w podwoziu też sobie radzę (straszna dłubanina). Niedosyt pozostawia silnik 1.6 i dlatego GT. Ps. mojej starej primerki chyba nie będę sprzedawał. Zbyt dużo kasy w nią wp..... Zostawie chyba dla ojca żeby miał czym poganiać przy niedzieli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chestero

a ja miałem audi 80, z której byłem zadowolony. Gdy ją sprzedałem chcialem kupić audi C4 ale gdy tak szukałem tej audicy to ceny były wysokie a rocznikowo stare. Na szczęście mój szef zajrzał na primerki i wyskoczyła mu P11 z 97r w super zadbanym stanie to bez chwili zastanowienia pojechaliśmy ją obejrzeć.

Wszystko było super (i rok minoł a dalej jest) więc bez zastanowienia kupiłem ją i jestem z tego samochodu naprawde zadowolony. Wybiłem sobie z głowy już audi czy inne takie. Jeżeli będę zmieniał samochód to napewno na P11 tylko pewnie młodszy rocznik.

Pozdro dla wszystkich 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

ja mialem nisanka primere z 94r slx i bylem bardzo zadowolony. no al emusilaem sprzedac i kupic cos ekonomiczniejszego. i po pol roku jak sie odkulem kupilem druga p10 z 91r tyle ze w GT wersji :D:D:D i jestem bardzo zadowolony. super autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...