Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spadające obroty QG18DE


scandalieross

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukałem szukałem i nie znalazłem.

Zaciekawiła mnie pewna sprawa, zauważyłem że na wyłączonych światłach (xenon) obroty biegu jałowego oscylują w granicach 650-750 obr. Po włączniu świateł mijania obroty wzrastają do książkowych 850-900 obr.

Jedyną rzeczą z którą się spotkałem to był spadek obrotów podczas włączania świateł, ale żeby obroty wzrastały?

Autko zasilane Pb95/LPG. Zjawisko zaobserwowane na LPG. Na Pb95 nie sprawdzałem.

 

Czekam na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik zawsze podbija obroty, jak dostaje jakieś obciążenie, nic w tym dziwnego, może wcześniej miałeś auto z gaźnikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i nawet jak przełączysz na PB będzie tak samo . PS. Scandalieross można wiedzieć czym jezdziłeś wcześniej?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooj wcześniej jeździłem Oplem Astra G X16SZR 8V i rzeczywiście, tam był gaźnik, czyli rozumiem że mam się tym nie przejmować.

moja wiedza, mechaniczna (szkolna) zakonczyla sie na 125p, 126p i polonezie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czas na nowe doznania :D tak jak jest jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scandalieross do opla już na pewno nie wrócisz mogę Cie zapewnić w zasadzie pod każdym względem .

Moja bratanica pracuje w dużej wypożyczalni samochodów {nie mogę napisać w jakiej } bo bym sobie już nie pojeździł tymi nowymi furkami :P

Ale fakt faktem że te nowe auta po prostu nie mają duszy i większość z nich nie dolata nawet 300 kkm {no chyba że GT-R   Black E silnik produkuje 404 KW to jest grubo ponad 500 PS i jedno mnie w nim  zaskoczyło pedał gazu zbyt lekko pracuje poza tym drobnym niedorobieniem autko git no może cena nie git ponad 400kk tyś zł ale za to jak włączysz szybki start to dobrze zaciśnij palce na kierownicy :P } Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Łooj wcześniej jeździłem Oplem Astra G X16SZR 8V i rzeczywiście, tam był gaźnik, czyli rozumiem że mam się tym nie przejmować.

moja wiedza, mechaniczna (szkolna) zakonczyla sie na 125p, 126p i polonezie :)

 

Człowiek całe życie się uczy -->i wiem, że nic nie wiem<--. Takie same objawy będziesz miał również np. przy włączeniu klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...