Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Zakup nowego QQ 2014 r.


noize
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

YAMA Toruń też "obiecuje" ,że Qq z silnikiem 1,6Pb będzie dostępny w styczniu 2015r. :(  ...ale puki co przez weekend przetestuję 1,2 DIG-T !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. do : JACKO29  cześć mam pytanie gdzie kupowałeś auto że wynegocjowaleś tyle dodatków gratis ? pozdrawiam, Bogdan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  1. do : JACKO29  cześć mam pytanie gdzie kupowałeś auto że wynegocjowaleś tyle dodatków gratis ? pozdrawiam, Bogdan 

 

Witam,W ASO Dąbrowa Górnicza,mają w sprzedaży Nissany,Mitsubishi,Suzuki.

Tyle dodatków z racji tego że wziąłem na niego częściowo kredyt.A to że mam już niejako 90% kosztów spłacone a resztę tylko przez dwa lata muszę popłacić to już oni w to nie wnikaja.Byle bym utrzymał kredyt przez dwa lata.

No,to są bardzo miłe wieści,można powiedzieć że łaskoczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba każdy QQ im się udaje, pierwszy też był wyznacznikiem trendu i do dzisiaj przykuwa uwagę, nie to co Yeti. W J11 podoba mi się bardzo drapieżna maska z przodu.. tak dynamicznej lini nigdzie nie znajdziemy.. nawet Q3 i Q5 skromne sa przy QQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepska wiadomość - podobno od czerwca podrożeje QQ :( o jakiś 1000 zł :(

Edytowane przez BartoszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepska wiadomość - podobno od czerwca podrożeje QQ :( o jakiś 1000 zł :(

O tyle co ostatnio potanial? :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle co ostatnio potanial? :P:D

 

a potaniał ? chyba ,że w promocji ale to już jest 2 podwyżka od wprowadzenia do sprzedaży :( przedewszystkim chodzi to o Acente i Tekne ale teraz i VISIA ) + podwyżka ceny lakieru białego pod hasłem biały specjalny :( więc za chwilę będzie tak,że dzięki promocji uda się kupić nowego QQ w cenie katalogowej ze stycznia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje się dobrze, więc czemu nie zarobić..Jak ktoś nie musi teraz kupować warto poczekać a na pewno pod koniec roku stanieje. Inny przedział, ale np. Honda Civic z ubiegłego roku aż o 11500 taniej w dość wypasionej wersji Sport..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda ja czekam na potwierdzone info jezeli faktycznie tak będzie to biorę X1

 

A może kup teraz 1.2 a za rok oddasz dealerowi w rozliczeniu i kupisz nowy 1.6 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepska wiadomość - podobno od czerwca podrożeje QQ :( o jakiś 1000 zł :(

 

bardzo kiepska, ale chyba można było się tego spodziewać, bo nie dość że idą wakacje, to QQ sprzedaje się chyba jak świeże bułeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ile trwa transport J11 z fabryki do salonu? Czy jest możliwość śledzenia  ( np przez VIN )

Jaka firma zajmuje się transportem wodnym i lądowym?

Ktoś ma takie informacje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość śledzenia ma w pewnym zakresie diler. Jak kiedyś kupowałem Fiata to nawet powiedzieli mi kiedy dany model, o konkretnym kolorze i wyposażeniu będzie w produkcji itp..A w Nissanie wiedzieli np. kiedy będzie w porcie

Edytowane przez elfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ile trwa transport J11 z fabryki do salonu? Czy jest możliwość śledzenia  ( np przez VIN )

Jaka firma zajmuje się transportem wodnym i lądowym?

Ktoś ma takie informacje ? 

 

dealer widzi poszczególne etapy zamówienia a z tego co wiem to wygląda to tak - jeżeli QQ pod Klienta (czyli produkcja już sprzedanego samochodu) to z fabryki statkiem do Gdyni a nastepnie lawetą do dealera jeżeli samochód z fabryki wolny to statkiem do AMS a nastepnie (w zlaezności od obłożenia transportu) albo pociągiem do PL i nastepnie laweta do dealera albo statkiem do Gdyni a następnie lawetą do delaera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy ,

 

Mam pytanie dla posiadaczy nowego Qashqaia a mianowicie w Skodzie - VW istnieje możliwość zakodowania pewnych dodatkowych funkcji , o które poprosiłem dealera gdy odbierałem 3 lata temu nową Octavię mam na myśli np:

 

- doświetlanie zakrętów w halogenach 

- domykanie szyb z pilota 

- automatycznie blokowanie zamków drzwi

- miganie kierunkowskazów x 5 

- itd...

 

czy są tego typu lub inne funkcje dostępne w Nissanie ? pytam bo oczekuję na auto a jest to mój pierwszy Nissan :-)

 

pozdrawiam,

 

Bogdan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

No to handloweic powienien odpowiedzieć ale ...

- doświetlanie zakrętów w halogenach - nie

- domykanie szyb z pilota - nie

- automatycznie blokowanie zamków drzwi - nie

- miganie kierunkowskazów x 5 - nie ale 3 x tak (i tak też raczej było w SKODzie )

- itd...

 

i praktycznie wszystko robisz z komputera pokładowego

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pytanie. Czy do zakupu nowego QQ tekna dobrać blokadę skrzyni ,czy autoalarm?

Czy autoalarm do wersji bezkluczykowej ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie lepiej auto-alarm z katalogu oryginalnych akcesorii Nissana niż blokadę skrzyni biegów montowaną na własne ryzyko przez sprzedawcę (brak autoryzacji producenta na montaż blokady a więc i ewentualne usterki spowodowane przez blokadę nie objęte gwarancją )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pytanie. Czy do zakupu nowego QQ tekna dobrać blokadę skrzyni ,czy autoalarm?

Czy autoalarm do wersji bezkluczykowej ma sens?

Chyba blokada skrzyni biegów w wersji bezkluczykowej nie ma sensu, bo i tak musisz wyciągnąć kluczyki, żeby ściągnąć blokadę.

Pewnie myślałeś, że autoalarm trzeba rozbroić i tak pilotem? Mylisz się :) Rozbraja się po naciśnięciu przycisków na klamkach (oczywiście jak masz przy sobie pilot do samochodu), albo otwierając samochód fabrycznym pilotem. Montuje się tzw. bezpilotówki, czyli alarmy sterowane fabrycznymi pilotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeżeli QQ 1.6dci 4x4 Tekna (bez opcji) kosztuje 120 000 to nowy X-Trail 159 900 zł - tym bardziej ,że za dodatkowe 2 fotele trzeba jeszcze dopłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny z sufitu...159tys za powiększonego Qashqaia...

Myślę że to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...