Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Zakup nowego QQ 2014 r.


noize
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na mojej ulicy są 4 domy. Za kilka dni pojawi się tu trzeci J11. Sąsiadka stwierdziła, że to bardzo nie kobiece (syndrom identycznej sukienki). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak w "komunie" - wszyscy równi ... ;)

Ale żeby ten "syndrom" Was nie poróżnił !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej ulicy są 4 domy. Za kilka dni pojawi się tu trzeci J11. Sąsiadka stwierdziła, że to bardzo nie kobiece (syndrom identycznej sukienki). 

Oby nie w jednakowych kolorach,bo jeszcze was ABW namierzy :D

Będzie jak w "komunie" - wszyscy równi ...  ;)

 

Jeśli równość miała by mieć takie oblicze to jestem za! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, spoko - różne kolory (srerny, czarny i brąz). ja widzę inne zagrożenie - od dwóch tygodni codziennie browarek i rozmowy o QQ.  :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrożenie!? Integracja!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że weźmie sąsiadkę na przejażdżkę pokazać różnice w modelach i jak ciągnie , wtedy może zrodzić się zazdrość ? :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam! Cene nowego QQ1.2 Tekna na oponach 17' z alarmem,lakierem i dywanikami wynegocjowałem 89600zł a na 19' 91900zł proszę o radę dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeszcze podgrzewaną przednią szybę.

Cena jest atrakcyjna. Postaraj się jeszcze o koła zimowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wynegocjowałem 91400 ale zostawiłem w rozliczeniu poprzedni model I WAY,a wziąłem na 19- kach Tekna z grzana szyba, i przyjechałem do Chorzowa z Pomorza 500 km. 500 to opuścili na paliwo a sprzedawca był z Tychów bardzo miły pan MATEUSZ. Z gratisów alarm ,dywaniki gumowe, listwy progowe z logo QASHOAI no i dopłaciłem za listwy boczne drzwi są zawarte w cenie. Zrobiłem rozpoznanie po całej Polsce prawie, najtaniej było w Tychach , odebrałem w CHORZOWIE, mieli taki jak chciałem a mi bliżej było ...a to ten sam dealer.

 

Także wg mnie to bardzo dobra oferta, ale możesz wziąć telefon w dłoń i po dzwonić po dilerach. Tylko bym brał Tekna z ,, placu''bo od sierpnia w cenniku do Tekna dodali szklany dach w opcji za 3 900 zł. Teraz masz w standardzie.

Edytowane przez mr Horhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym już na wiele nie liczył ,że uda się więcej wytargować :( tym bardziej ,że to ostatnie samochody z placu więc "tańsze" o 3900 za szklany dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bardzo dobra cena. Moje, dlugie negocjacje, skonczyly sie podobna kwota tylko, ze zamawialem samochod z produkcji (taka sama konfiguracja jak opisujesz).

Co do doplaty za szkalny dach to ciekawa informacja - dobrze, ze nie czekalem na silnik 1.6 bo do doplaty za silnik doszla by oplata za dach -> dla mnie mus do bialej perly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! 

Zdecydowaliśmy  z żoną że weźmiemy tego na 17' za 88900zł. Z ceny już nie chcieli zejść.Może nie wyglądają tak rewelacyjnie jak 19' ale wyjdzie trochę taniej. Na allegro znalazłem alumy 17' tak samo wyglądające jak 19' 

  

http://allegro.pl/17-xf078-mb-5x114-3-nissan-qashqai-juke-note-new-i4443380695.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! 

Zdecydowaliśmy  z żoną że weźmiemy tego na 17' za 88900zł. Z ceny już nie chcieli zejść.Może nie wyglądają tak rewelacyjnie jak 19' ale wyjdzie trochę taniej. Na allegro znalazłem alumy 17' tak samo wyglądające jak 19' 

  

http://allegro.pl/17-xf078-mb-5x114-3-nissan-qashqai-juke-note-new-i4443380695.html

 

tylko dowiedz sie czy te felgi sa przystosowane do montażu czujników ciśnienia powietrza w kołach !!! bo z tego co wiem nie do każdej felgi da się zamontować

z nieoficjalych informacji to :

 

od produkcji sierpniowej w wersji Tekna automatycznie składane lusterka są w wyposażeniu std.

od produkcji sierpniowej w wersji acenta  + pakiet bezpieczeństwa oddzielny przycisk do wyłączenia tego systemu

od produkcji sierpniowej usunięcie metalizowanego wykończenia kierunkowskazów w lusterkach (wg mnie może wyglądać fajnie )

od produkcji sierpniowej od wersji Acenta fotel pasażera będzie z manualną regulacją (nawet w wersji Tekna) wysokości oraz podparcia lędźwi

 

od listopada rozpoczyna się produkcja wersji 1.6DIG-T 163KM (tylko manual i tylko napęd na przód :( )

 

a inna nie potwierdzona jeszcze informacja to ceny katalogowe wszystki wersji QQ +1000zł (czyli podwyżka cen :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz - czy wiesz moze, czy dach szklany za doplata od produkcji sierpniowej?

@Nikt - czy to cena za model z produkcji czy z placu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz - czy wiesz moze, czy dach szklany za doplata od produkcji sierpniowej?

 

szklany dach jako opcja dla Tekny od produkcji wrzesień 2014 - czyli teraz jeżeli samochód ma już dealer u siebie lub przyjedzie w najbliższym czasie to za dach nie powinien doliczać bo jest std. ale jeżeli zamawiasz samochód do produckji np. z dostawą np. na październik to wersja Tekna nie ma szklanego dachu więc musisz doliczyć 3900 zł

 

jeżeli dealer ma w produkcji sierpniowej samochód ze szklanym dachem (czyli będzie wyprodukowany do końca sierpnia) to też nie powinien doliczyć szklanego dachu

Edytowane przez BartoszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, a jesli odbior na listopad i w zwiazku ze zmianami w cenniku czy masz w tej cenie szklany dach?

Edytowane przez JacekCe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, a jesli odbior na listopad i w zwiazku ze zmianami w cenniku czy masz w tej cenie szklany dach?

 

jeżeli umowa zamówienie była podpisana przed zmianą specyfikacji na opcję szkalnego dachu dla Tekny to jest to samochód w starej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz - jak sądzisz czy będzie opcja dla obecnych użytkowników upgrade softu do automatycznego składania lusterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę ,że to nie jest sprawa tylko softu tylko jakiegoś dodatkowego modułu który obecnie moża zamówić i zamontować z katalogu oryginalnych akcesorii

 

KE963-4E002 Automatycznie składane lusterka

 

kosztującego ok 250 zł brutto + montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak. Nissan będzie rekomendował zakup modułu.

 

za to w fabryce na 99% nie montują modułu tylko jest to robione programowo. Komputer wysyła sygnał po szynie CAN aby złożyć lusterka gdy zamyka się centralny zamek i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...