Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Problemy wieku dziecięcego nowego QQ...?


zybiii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No mi też nie, ale tylu forumowiczów o tym pisało, że pomyślałem, że słoń mi na ucho nadepnął.

Zacząłem więc nasłuchiwać i jakieś tam szumy z okolic lusterek są przy większej prędkości.

Jednak na pewno nie jest to świst, jak to koledzy opisywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie był szum,jakbym mial uchylone okno,ale to powyżej 100 dawało znaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem na forum bo jestem uzależniony i miałem dosyć obłudy przy wigilijnym stole ale was to trzeba leczyć :D

Ja cie nie pier jechać i nasłuchiwać co pierdzi mama ja wariat kup mi komisariat  :dribble:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wprawdzie pisał o akcji serwisowej na te świszczące lusterka, ale ja nigdzie nie widziałem oficjalnej informacji.

W przeciwieństwie do akcji z hakiem, która była wyraźnie zasygnalizowana, łącznie z podaniem numerów VIN.

Są akcje oficjalne i nieoficjalne :whistle:

U mnie "lusterka" tez były uszczelniane, z sukcesem. ;)

Dziwnie świszczało > 100km/h. Pewnie już poprawili w fabryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tutaj nie rozumiem. Auto na gwarancji. Swiszczace lusterka to wada produkcyjna. Mogą odmówić naprawy w ramach gwarancji...... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parassite,na pewno nie odmówią.Zwłaszcza że jest informacja w biuletynie nissana z czerwca tego roku o naprawach przez serwisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez myślę, dlatego nie rozumiem dyskusji. Po kupnie auta mam bardzo dobre odczucia. Salon się spisał. Myślę, ze serwis tez nie zawiedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jednak myślę o zgłoszeniu się do serwisu z regulacją grzania - jednak jest za ciepło nawet przy 16 C - nie mierzyłem tego z termometrem w praktyce ale w aucie robi się za gorąco po jakimś czasie i co jakiś czas daję na LO (wtedy oczywiście muszę zmniejszać nawiew) - trochę mnie to wkurza. Dochodzę do wniosku, że manualna klima była lepsza bo tam skalę ustawienia grzania miałem szeroką i w aucie była taka temp jak chciałem. Czy był ktoś z was w serwisie w tej sprawie jak wygląda taka regulacja i jak długo trwa? Poza tym z autem jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem tą przypadłość grzania w temp . 16 stopni. Odpowiedź z serwisu ASO- tak ma być , gdyż klimatyzacja obniża temp.ciepłym nawiewem a nie zimnym, do uzyskania zadanej temp. Tak że przy 16 stopniach klimy leci ciepłe powietrze...trochę to dziwne no ale Aso twierdzi że jest wszystko ok. Jeżeli w aucie mamy 20 stopni a chcemy mieć 16 to zacznie chłodzić po osiągnięciu 16 stopni . System ma pewną bezwładność...a ja chcę mieć szybko chłodem więc włączam LOW a później redukuje nawiew.

Na forum było to wałkowane, do J10 DA SIĘ USTAWIĆ CHŁÓD PRZY 16 STOPNIACH A DO J11 JESZCZE NIE.

Wyczytałem że jednak da się w wątku o klimie . Zrobiłem zdjęcia strony z kalibracja czujnika temp. I pokaże cwaniakom z aso..

Edytowane przez mr Horhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr Horne: Za cenę N-teca? Ale chyba za cenę taką wprost z cennika (przed negocjacją). Czy za taką za jaką realnie mógłbyś mieć N-teca? Jeżeli tak to szacun za negocjacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już jest w aucie 20 C i nastawimy na 16C to 16C jest już osiągnięte bo w aucie jest 20C.

Jak to rozumieć, że J 10 ma opcję, która nas interesuje a J11 nie ma jeszcze. To kiedy będzie, kto o tym zdecyduje i jak to zostanie ewentualnie zmienione. Niby wszystko w J11 jest lepsze w porównaniu z poprzednikiem a w tym przypadku nie wiem ilu osobom takie grzanie się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko z serii: czy Wy tez tak macie?

Czy dysze przednich spryskiwaczy leją tak wysoko, że właściwie walą w klapę silnika, a to się przedrze przez te przeszkodę ląduje na dachu.

Jedynie jak jadę autostrada to pęd powietrza jako tako kieruje mi płyn na szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie z tym od kierowcy,ale nie chciało mi się za to brać jak było cieplej,za to teraz #$@^&*(*&^%$#@#$%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do njacek

Podstawowa cena n-tec 1,2 dig-t z ostatniej oferty 91,200 plus 2,400 za lakier razem 93,600.

Za tekna 1.2DIG-T na 19" felgach plus grzana szyba przód,plus panorama dach , listwy boczne drzwi

91,700...w czerwcu , produkcja luty 2014, przebieg 8 km. Żadne demo. Negocjacje po całej Polsce, no ale opłacało się. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie listę "usterek" - więc to też dopiszę. Zostawię im w styczniu kaszanę na cały dzień i niech walczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz trzeci aso walczyło z czujnikami parkowania. Włącza się sygnał dźwiękowy jak by był kontakt z przeszkodą a przed pole czyste... Auto było tak miłe że uaktywniło usterkę przy wjeździe do serwisu, no ale nie udało się tego naprawić ... po sylwestrze zgłasza do centrali... ciekawe co oni na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do njacek

Podstawowa cena n-tec 1,2 dig-t z ostatniej oferty 91,200 plus 2,400 za lakier razem 93,600.

Za tekna 1.2DIG-T na 19" felgach plus grzana szyba przód,plus panorama dach , listwy boczne drzwi

91,700...w czerwcu , produkcja luty 2014, przebieg 8 km. Żadne demo. Negocjacje po całej Polsce, no ale opłacało się. ..

A bo mi NTec proponowali z lakierem i dachem za 81500. Przy czym to końcówka roku, więc pewno nieco inne warunki negocjacji :) Ostatecznie wziąłem Acente za 71000.

 

Pzdr

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, niezła cena za tego n-teca, wygląda na to że trochę przepłacę (85000), jeżeli to nie tajemnica to można wiedzieć który salon daje/dawał taką ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem cały internet  ;) i nigdzie nie znalazłem ceny choćby przybliżonej do tej co podał njacek. Mowa o wersji N-Tec ze szklanym dachem. No chyba, że demo mu chcieli sprzedać bądź jest księdzem, a co za tym idzie ma zniżki dla służb mundurowych. :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem cały internet  ;) i nigdzie nie znalazłem ceny choćby przybliżonej do tej co podał njacek. Mowa o wersji N-Tec ze szklanym dachem. No chyba, że demo mu chcieli sprzedać bądź jest księdzem, a co za tym idzie ma zniżki dla służb mundurowych. :D

Jakis czas temu pojawily sie na rynku popowodziowe -jeden salon zalalo- i to pewnie jedno z tych aut ...

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie narzekajcie w PL macie QQ Tekna tanszego o ponad 18 000 pln od ceny z UK  :whistle:

Edytowane przez ProceSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaddy, colins: odyssay w Warszawie i Zaborowski w Warszawie. Ale zapomniałem dodać bardzo istotnej rzeczy. To auto z tzw. puli aut zarejestrowanych. Nissan żeby wyrobić target sprzedażowy kupuje auta sam od siebie. Auta są nowe i stoją na placu w Gdyni, ale są już.zarejestrowane. Mają zerowy przebieg, ale formalnie rzecz biorąc mają właściciela, więc od października biegnie im już gwarancja. Za taki niezarejestrowany to chyba 86 tyś było, więc masz dobrą cenę :)

 

Swoją Acente też wziąłem z takiej puli. Różnica w cenie jest na tyle duża, że uznałem że warto.

 

Na stronie salonu autoniss.pl jest lista dostępnych samochodów w wyprzedaży i widzę że jeden z nich też jest zarejestrowany. I cena wygląda na taką, że myślę że po negocjacji może być zbliżona do tej co podałem.

 

http://autoniss.pl/oferta/promocje/263-oferta-specjalna-nissan-qashqai drugi od góry

 

Pozdrawiam

Jacek

Jakis czas temu pojawily sie na rynku popowodziowe -jeden salon zalalo- i to pewnie jedno z tych aut ...

Nie strasz mnie ;) Chyba jednak całe szczęście to nie to. Kilka salonów w Warszawie i ten Autoniss (Kielce, Radom) ma takie oferty. Edytowane przez njacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest jednak jakiś kruczek. Co nie zmienia faktu,że to w dalszym ciągu nowe auto. A jak wygląda w takim wypadku sprawa rejestracji? Jako pierwszy właściciel pojazdu wpisany jest salon Nissana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój klient zrobił inny kruczek za namową/podpowiedzą salonu. Kupując co prawda renault sprzedał im swoje stare auto. Z tego tytułu miał dodatkowy rabat. ASO musiało się wykazać wobec importera umową zakupu jego samochodu - więc taką zrobili. Następnie równocześnie sporządzili fakturę sprzedaży spowrotem prawowitemu właścicielowi - ale do importera poszła tylko pierwsza umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w salonie Zaborowski i właścicielem jest Ginza Motors (firma Zaborowskiego).

 

Cena niższa, bo formalnie rzecz biorąc będę drugim właścicielem i mam 3 miesiące mniej gwarancji.

 

Obecny samochód J10 też kupiłem w tym salonie....przy czym ten był używany używany (rok i 18 tyś przebiegu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...