Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...to też będziesz po dobrej szkole jazdy na takim "sprzęcie" !

Mnie od tamtych czasów pozostało takie 'skrzywienie" - szacun do tego co "Made in Japan" bo oprócz doświadczeń z ich sprzętem wiele suvenirów jakie przywiozłem to do dzisiaj są sprawne ale nowe technologie wyparły stare ... i teraz pozostają już w lamusie jako sentymentalne wspomnienia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak idzie o japońskie to miałem Toyotę , Mazdę, teraz ,Mitsu, i  Qq (wiem wiem Fr) ale mam zamiar pożyć jeszcze trochę to może lista się wydłuży , kręci mnie Lancer :) i ten jego ryjek xls-red-small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo powinien pojawić się nowy Lancer. Tego z obrazka też brałem pod uwagę zanim kupiłem QQ, ale odrzuciło mnie przestarzałe już nieco (i dość słabej jakości) wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak idzie o japońskie to miałem Toyotę , Mazdę, teraz ,Mitsu, i  Qq (wiem wiem Fr) ale mam zamiar pożyć jeszcze trochę to może lista się wydłuży , kręci mnie Lancer :) i ten jego ryjek xls-red-small.jpg

Jak kupowałem Qq tobył w salonie coś ok.58koła

ale to nie jest konkurent dla Qq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oględzinach i rozmowie z kompetentną osoba , (która do tej pory była jak wyrocznia) stwierdzam na 99,9% ze 1.6dig-t z juka i 1.6dig-t z QQ to  inne silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym ta różnica ??

Faktycznie Manix to chyba dwie zupełnie inne jednostki  <_<

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fergul11

Z markami też nie jestem "stały- wierny" ... dobrze ,że żonę mam jedyną :)

Toyotę jak wspominałem ujeżdżałem natomiast Ford, Honda, Mitsubishi teraz Nissan byli moją własnością . To teraz żeby "dochować wierności' swoim zasadom czas na Mazdę ;)  Kręci mnie właśnie CX3 ale najpierw muszę ja 'dotknąć" i ...... !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z autami biorę ślub , stały w uczuciach jestem :) i straszna konserwa , niby lubię zmiany , ale jak mi jakiś nawiedzony handlowiec pozmieniał ustawienie towaru w markecie to zmieniłem market !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno,dawno temu...w maluchu szwagierki tak samo robiłem i poszedł do ludzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szwagier w audi też chciał tak zrobić.

Była dziurka od zewnątrz więc wsadził wężyk i ciskał piankę. Dziwił się strasznie że tyle może wejść w próg.

Zapomniał jednak zabezpieczyć otwory od wewnątrz samochodu. Tam między progiem zewnętrznym w wewnętrznym, było tylko żeberkowe wzmocnienie /tak jak w Polonezach, Fiatach/. Pianka wypchnęła dość porządnie wykładzinę.

Na drugi dzień miał kupę dodatkowej roboty w wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pianka w progach ... jak to dostało wody to pół roku i auto musiało się złamać .

A ja kiedyś zaspawałem nr nadwozia i jeszcze jakieś inne ważne cyferki , bo poprawiałem stopień od strony pasażera w D207 , to się diagnosta zdziwił :) !!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały mój teść ale on tankuje nie gorzałe ale browar a ma zbiornik fest 25 piw to norma cało dzienna !!

Np potrafi walnąć 2 browary  duszkiem jeden za drugim i nic kompletnie nic mu nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu ja nie wiem jak u Ciebie z kondycją , ale opcja "dwa duszkiem " to nic nadzwyczajnego , 

Jak mnie żona od rana nie @#$%^&^%   to rekreacyjnie mogę zademonstrować każdemu , a już guinnessa z pianką to bułka z masłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fergul ja hamulec jestem macam fajere częściej niż żone ,można by stwierdzić że abstynęt pije okazjonalnie litra dam rade i na bociana nie wracam :devil:

Ale Fergul dał byś rade ku....... tak tylko przez tydzień nawet w Ginessie opitalać 25 dziennie ???!!!

Mi to jajca by odpadły od szcza......

Od kawalera ja widzę teścia jak nie rozstaje się z puszkami piwa!

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o silnej woli, niech będzie i to:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :) :)  nie , ja jestem tylko okazjonalny "pijok" 

Raz się można poświęcić , ale dzień w dzień to zdrowia by mi brakło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przewiózłby który babcię Qashqajem żeby taka smutna nie była , od tego dawania to się strasznie pomarszczyła .


-----------------------------------------------------------------------

Kurde jakie suchary wyciągacie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :) :)  nie , ja jestem tylko okazjonalny "pijok" 

Raz się można poświęcić , ale dzień w dzień to zdrowia by mi brakło :)

A on tak 20 lat już zapier i każdy się dziwi że jeszcze żyje  na nerki to on nie fiknie!!!!!

Wiesz on tylko 35lat pracował i emeryturka a na emeryturce to on się rozkręcił do 25 piw dziennie  :devil:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...