Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie smrodzą tak sobie szkodzą.Obok chińczyków,najwięksi śmieciarze i truciciele świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,bez dwóch zdań.Tylko od kilku lat na nich się to skupia najwięcej,a i tak robią dalej to co robili 30 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że te anomalia pogodowe spowodowane "taką działalnością" - są zagrożeniem dla całego świata...Niestety...

Chcialbym zauwazyc, ze zmiany klimatyczne wystepuja na ziemi od zawsze i czasami jest zimno, czsami cieplo i nie ma to nic wspolnego  z dzialalnoscia czlowieka. Pamietacie pewnie z historii ze kiedys bylo tak zimno ze moze zamarazlo, a znowu w sredniowieczu bylo tak cieplo ze winnice  w polsce byly.

Wulkany i oceany produkcuja tyle CO2 ze to co czlowiek produkuje to pikus.

Obecnie znajdujemy sie w schylku epoki lodowcowej i czy by czlowiek byl czy by go nie bylo to itak robilo by sie cieplej. A ogolne zmiany temperatury na ziemi prowadza nieuchronnie do lokalnych anomalii klimatycznych.

W zeszlym roku naukowcy obwiescili ze zmniejszyla sie dziura ozonowa? Czyzby ktokolwiek myslal ze to ludzie zmniejszyli produkcje freonow i tak szybko zanikla dziura ozonowa?

Wiec wplyw czlowieka na klimat wcale nie jest tak duzy jak sie probuje to ludziom wmowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam chwili ,kiedy do Szwecji piechotą można bedzie dojść :D


Bo w latach 70tych  na Hel piechota juz szedłem  po zatoce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manix , a oglądałeś może cykl filmów pt "Matura to bzdura" na YT ?

Polecam gorąco to są dopiero kwiaty yntelektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście, że Renault chce zrobić konkurencję Qashqaiowi?

O TUTAJ.

Oby to nie był strzał w stopę. W jednym koncernie 2 tak podobne modele.

Niedawno koncern GM tak kombinował wypuszczając jednocześnie na jednej płycie podłogowej Opla Astrę i Chevroleta Cruze.

W końcu musieli wycofać Chevroleta z rynku europejskiego, bo najprawdopodobniej zagroził pozycji Opla.

Tu też odniosłem wrażenie, że Renault chce pojechać na sukcesie Nissana.

Oby się nie przejechał przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault nie mialo auta wielkosci QQ. Jest captur ale to male jest. I maja Koleos ale to juz duze. Wiec model ten wpisuje sie miedzy nie. Sam bylem w Reanault i pytalem ale nic nie mieli wielkosci QQ.

He, przeczytalem tytul, zrobilem wpis na forum a tam to samo pisza :)

Wyglada calkiem fajnie ale jesli bedzie mial deske rodzielcza w ten sam desen jak Captur -to ja bym go nie wybral. Nie podoba mi sie obecny design wnetrza Renault.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście, że Renault chce zrobić konkurencję Qashqaiowi?

O TUTAJ.

Oby to nie był strzał w stopę. W jednym koncernie 2 tak podobne modele.

Niedawno koncern GM tak kombinował wypuszczając jednocześnie na jednej płycie podłogowej Opla Astrę i Chevroleta Cruze.

W końcu musieli wycofać Chevroleta z rynku europejskiego, bo najprawdopodobniej zagroził pozycji Opla.

Tu też odniosłem wrażenie, że Renault chce pojechać na sukcesie Nissana.

Oby się nie przejechał przy okazji.

Renault ma swoich fanów i chyba dobrze, że będzie coś w tym rozmiarze. Cześć ludzi zamiast QQ wybierze tego i będzie ciekawiej i bardziej różnorodne na ulicach. Bo takiego J10 to w Warszawie jest zatrzęsienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciekawy ten Renault ... będę chciał go zobaczyć .

Wczoraj byłem w salonie Suzuki na pokazie przedpremierowym Vitary.

Yama zrobiła to z małą pompą a pokaz prowadził Rafał Jemielita z TVN Turbo .

Ciekawe auto choć tylko na razie jedna wersja silnikowa 1,6 Pb 120KM w cenie 60 - 90 tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chym , ską masz te ceny? U nas mówią o cenie prawie 20k wyższej na start.  60k to kosztuje SX4CROSS na wyprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i fajne (zwłaszcza z zewnątrz) auto ale małe - 20 cm mniej niż QQ. Będzie raczej ciasno z tyłu i w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej Vitar'ze podoba mi sie jedna zecz ktorej nie ma w QQ- tempomat adaptacyjny. Wiele bym dal aby go miec w aucie. Ale poza tym i tak bym Vitary nie kupil- jakos tak nie podoba mi sie a i wspomnienia mam o niej negartwne bo w poprzedniej firmie pare ich bylo a i niestety bylo to auto bardzo awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przejeżdżałem obok i poszedłem pomacać kaktusa , JAKIE TO TO BRZYDKIE ! 

Te ceraty na bokach te światła jakby się Chińczyk na wc skupiał , no może ja nie dostrzegam piękna , może jest w tej brzydocie ukryte piękno , może ....?


maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się złapałem na tym, że podczas opadów śniegu... jechałem na dziennych. Właściwie od zakupu QQ mam cały czas światła na AUTO - więc na pewno już kilka razy mogłem mandat załapać.

I potem w trakcie jazdy obserwowałem inne samochody - to prawie 100% "lepszych" fur ("lepszych" czyli wyglądających na nowe i wyglądające, że mają tez tryb AUTO) jeździło na.... dziennych.

A Wy? Jesteście/Byliście czujniejsi ode mnie czy też w śniegu/deszczu na dziennych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz mi się to zdarzyło.Niestety jak jest na tyle widno automat w brzydkiej pogodzie nie wyręczy nas w załączeniu latarenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja jeżdżę na auto i generalnie mam wrażenie na tle innych marek wcześnie się włączają. Także w porównaniu do marek premium. A szczególnie się temu przyglądam, bo w J10 nie miałem ani dziennych, ani automatycznych tym bardziej :)

Mam też porównanie z Kia Rio. Jak jechałem w dwa samochody na trasie 150 km, to w KIA włączyły się dobre 60-70 km później :)

 

Ja mam ustawioną czułość na "Normalna". Może macie inne ustawienia? Ewentualnie można przecież zwiększyć czułość w menu - jest jeszcze opcja "Wcześnie" i "Bardzo wcześnie" :)

 

Poza tym przepisy mówią o tym, że światła do jazdy dziennej można stosować przy "normalnej przejrzystości powietrza". Nie każde opady wydaje mi się kwalifikują się do świateł mijania. To co dziś w Warszawie lekko sypało do 13:00, to wydaje mi się że było akceptowalne w kontekście stosowania świateł dziennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...