Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego sindbad , jakeś Ty się urwał w temacie Qq jak masz maximę , ale dobra popatrzmy pod maskę , uuuu 3 litry silniczek , to i pewno masz gaz którego gregson szuka ? 

Telepie na obu paliwach ?

swiece , cewki sprawne ?

Stan silnika -gniazda zaworów ?  

 To ja się produkuję , a tu masz identyczny temat i jeszcze forumowy gazownik DINO radzi !

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/98174-nier%C3%B3wne-obroty-na-biegu-ja%C5%82owym-35-v6-automat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa czyli gazu szukasz :D

Gazem to malo kto jest zainteresowany. Glownie ropa. Ale teraz cena poleciala na leb na szyje to i ropa klijnet  tez juz mniej sie interesuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazem to malo kto jest zainteresowany. Glownie ropa. Ale teraz cena poleciala na leb na szyje to i ropa klijnet  tez juz mniej sie interesuje...

Ten geolog co mu muslimy z Afganistanu zrobiły Allah Akbar 3 lata temu też minerałów szukał :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten geolog co mu muslimy z Afganistanu zrobiły Allah Akbar 3 lata temu też minerałów szukał :(

No, ten facet pracowal dla mojej bylej juz siostrzanej firmy z Krakowa, ja pracowalem dla firmy z Torunia.

Jak jego dopadli to akurat robilem badania w tym samym obszarze tylko po drugiej stronie granicy- on byl po stronie pakistanu, ja po stronie hinduskiej.

 

A obydwie firmy zajmuja sie tym samym. Sejsmika to taka mega tomografia (co sie robi w szpitalu). Tylko ze uzyskuje sie informacje o budowie geologicznej danego obszaru na duzych przestrzeniach- setki kilometrow kwadratowych. I pozniej firma naftowa wie gdzie wiercic a gdzie nie warto bo nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi przez myśl przeleciało ,że .... to wszechobecna Geofizyka Toruńska może tam Ciebie delegowała !

Taki kontrakt to rozumiem ... a nie jak ja przez prawie 2 lata na Bliskim Wschodzie nawet bez listów (bo ktoś durny w stanie wojennym cenzurę wymyślił)... o internecie , komórkach nie wspomnę :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nowy 2011 - to Ty przez 2-lata na urlop nie przyjeżdżałeś?- o ciężko. Ja jak włóczyłem się po Afryce  ( 11 lat prawie, też tematy związane z ropą ), ale co 4- miesiące przyjeżdżałem na 2-3 tygodnie do domu na płatny urlop. Oczywiście pracodawca był zachodni, bo nasze firmy jak wysyłały do pracy za granicę , to urlop 2- tygodnie raz w roku ( a słyszałem że niektórzy to rezygnowali w ogóle sami z urlopów, bo bali się że po urlopie już ich z powrotem nie wyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ,że ciężko ... to sobie  wyobrazić a "ciężko" to łatwo powiedzieć - to nie ludzkie. Nawet osadzony miał lepiej a my byliśmy "więźniami" z wyboru ;)

Była możliwość jednego urlopu ale przez stan wojenny paszporty traciły ważność i po przyjeżdzie na odpoczynek musiałeś biegać za nowym a to trwało bo i wizy i nie można było na czas powrócić. Najpierw małżonka miała przylecieć - "wybuchł" ten stan, następnie kiedy ja miałem bilety i buking na samolot wtedy Firma Budimex wstrzymała urlopy w związku z tą sytuacją paszportową. Poza tym ,żeby przylecieć do domu to z Iraku trzeba było przez pustynię przejechać ok1000km do Damaszku bo Irak był w stanie wojny z Iranem i samoloty z Bagdadu nie latały. Miałem tam jeszcze posiedzieć pół roku do zakończenia budowy ale kiedy człowiek nie może nawet listu dostać od najbliższych to już było nie do wytrzymania .

... myślę ,że powinienem zostać kombatantem przez te stany wojenne? A , a co - "za naszą i waszą ... " :)

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A te już rozdali - tym co " to " wymyślili ...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale...chyba czuje sarkazm.:D

Virtuti utworzył Król s.Poniatowski w 1792r i jest to do tej pory najwyższe odznaczenie wojskowe za dzielność na polu bitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)  nie będę politykował ...

Dziś też się uśmiecham  ... bo świat jest piękny !

I oby tylko takie odznaczenia 'umarły śmiercią naturalną " byłoby cudownie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądaliście się zaciskom w swoich Qashqai"ach? Nie wiem jak jest w J10 ale w moim J11 wygląda to niezbyt ładnie.Nigdy nie spotkałem sie w samochodach z tak posunięta korozja elementów zacisku!!!Konkretnie chodzi mi o obudowę aluminiową.Totalny szajs! Mozna paznokciem drapać patyne!Są plamiaste siwo-białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup farbę do amelinium i zabezpiecz tylko to musi być amelinowa farba .farba-amelinowa_83423.jpg


Chyba jedynie polerowanie da rezultat i pozamyka pory w materiale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie na śląsku sypie śnieg. Mam takie marzenie by sypał i sypał i by bas wszystkich zasypał. By codziennie z rana musiałem odśnieżać auto z pod kilkunasto centymetrowej czapy śniegu. By potem się przebijać przez zaspy heheheheh.

Bo na razie to jedyne myśli jakie mi chodziły po głowie - to po kij ja kupowałem te zimówki.

A za tydzień co nas kusi jechać w okolice zakopanego na narty - to by się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij :) 

już z kierunku zachodniego idzie ciepłe powietrze , dziś było 12*C , za 3 dni będzie w Polsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby szybciej,bo już wczoraj nie dalo rady i trzeba było pługiem szusować po podwórku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą oryginały z Japonii ...

 

A może z innej beczki ...o dojarka - ch :)


Coś pokręciłem - to o zaufaniu chyba ... ;)

post-42436-0-89911300-1422260014_thumb.jpg

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem i po drodze widziałem jak zbierali na lawetę J11 z totalnie rozpieprzonym przodem  :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi na koła,ale chłodnice były w elementach plus różnego rodzaju kable wiszące.a z maski harmonijka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem swojego zaglądałem na niemieckie strony i była przez 2-3 dni biała Tekna ze szklanym dachem jaką chciałem, rozwalony przód, nawet nie mocno - za 37tys PLN.

I..... myślałem nad nią, ale krótko. Bo jak sobie wyobraziłem koszty odtworzenia tych wszystkich elementów, w tym radaru od hamowania awaryjnego itp. I to po kosztach części z ASO, bo rynek nic jeszcze nie oferował - odpuściłem.

I chyba dobrze, bo jak nowe egzemplarze mają problemy z czujnikami i radarem - to co po takiej odbudowanie by się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zima go zaskoczyła a nie zdążył założyć zimówek :(

A u was podobno posypało ... 

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...