Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co? Ja pracuje w roznych miejscach na swiecie - mniej lub bardziej cywilizowanych. Ostatnio troche mieszkalem w UK- Weybridge.

I tak patrzac na to jak sie zyje i mieszka gdzies indziej a jak w polsce to co by nie mowic polska wcale nie jest taka zla.

I jak na poczatku myslalem o wyjezdzie gdzies, to teraz uznalem, ze jednak zostane w PL.

To juz taka nasza narodowa przypadlosc narzekanie. Narzeka sie na wszystko. Ale jak sie pobedzie gdzies indziej i spojrzy sie na to wszystko z boku to naprawde w tej Polsce nie jest tak zle jak sie wszystkim wydaje.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że w Polsce jest źle 


Mnie zawsze ciągnęło gdzieś dalej , nie tylko wokół komina , i tak mi się życie potoczyło że trybik zaskoczył i podoba mi się tu gdzie jestem , a to stwarza kolejne możliwości których w kraju rodziców bym nie miał , albo trudniej je osiągnął.

Żony rodzina też ma rozstrzał po świecie NY , Rwanda ,moi Canada ,Uk Francja 

Więc choć jesteśmy z nią tak różni to jedno nas łączy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też w życiu się na "zwiedzalem" za chlebem i w wielu miejscach, na kilku kontynantach byłem,  Powiem tak- Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez spania to jeszcze jutro :)


Karminadel , Ty chyba nie jesteś politykiem , co ? 


hmmm, ale kawusia moja poranna pachnie coffeenews.gif , czujecie też ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam była za 5 Ósma  jak wstawiłem wodę , a do tego jeszcze był półmrok na dworze , bo w zasadzie to klimatycznie mamy 2 godziny różnicy , ale że nie ma co szaleć to przyjęło się że godzina jest ta co w Londynie .

Za to w Afryce w ogóle nie przestawiają zegarków :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam newsy z mojego podwórka przy kawusi i taki kwiatek 

cycat-"Krzysztof Falgowski z Bandon w Co. Cork, pozwał swojego byłego pracodawcę do High Court, po tym, jak 17 lutego 2009 roku doszło do incydentu, w którym doznał rzekomej kontuzji kręgosłupa.

Były pracownik zakładów przetwórstwa mięsnego APB z Bandon twierdził, że od czasu wypadku ma bardzo ograniczone ruchy i codziennie, już od prawie 6 lat walczy z bólem pleców.

Sprawa przybrała nieoczekiwany obrót kiedy obrońca Liam Gaynor poprosił w sądzie o odtworzenie wideo, nagranego przez prywatnego detektywa z  Insurances and General Investigation Services. Na nagraniu widać było pana Falgowskiego dźwigającego drewniane palety i rozbijającego je na kawałki siekierą.

Po 10 minutach projekcji adwokat skarżącego poprosił o 10 minut przerwy, po czym zwrócił się do sędziego Michaela Moriarty o wykreślenie sprawy na wniosek powoda.

„Im mniej powiesz, tym lepiej dla ciebie” – miał powiedzieć sędzia. ”Z obserwacji wynika, że wykonujesz pełne, nieskrępowane, silne ruchy każdą częścią swojego ciała”.

 

Tu się nie *&^%$ od razu walą po nazwisku , a nie jakieś Piotr B Waldemar S 


http://kresy24.pl/category/ukraina/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politykiem nie jestem, nie byłem i nie będę. Sympatie polityczne oczywiście mam. Od osiągnięcia prawa do głosowania: nie opuściłem ani jednych wyborów czy krajowych czy samorządowych.

Ale byłem już aktywny na wielu forach tematycznych - i takie rozmowy (o polityce itp) nigdy do niczego (dobrego/zgody) nie doprowadziły.

Jeszcze drugi dobry temat: wiara ;-) [akurat do jakiejkolwiek wiary mam daleko, i ani jednego znaczka ASCII nie mam zamiaru zużyć by "walczyć" za swoje poglądy - bo po co? Przynajmniej na forum motoryzacyjnym].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gronie mądrych osób można porozmawiać o wszystkim , a i nawet jeśli ktoś pokaże ząbki lub pazurki to można przestać z nim pisać .

Albo stworzyć temat "Forum rozmów kontrowersyjnych " i tam wygłaszać swoje poglądy , ale puki co to HYDE PARK i wal Pan śmiało na każdy temat , byle nie obrażać się wzajemnie epitetami , flagi , godła i Foresta Gumpa w Belwederze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karminadel,ale to jest HP! tutaj wolno,prawie wszystko.Po to jest ten dział.Oczywiście od nas samych zależy jak daleko się posuniemy w dyskusji,ale myślę że zawsze przychodzi czas na refleksję i opamiętanie,więc wielkiej draki nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa... jo wiem....

Z drugiej strony, jak już kiedyś pisałem, to forum jest takie "nudne": poza szalejącymi czujnikami, nic (awarie) się nie dzieje - to OK - przynajmniej będzie ruch na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to są nissany ,a nie szmelcwageny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no strikte towarzyskie forum to FB, a nie takie mechaniczne , gdzie się można wypłakać że czujnik szaleje :)

mnie padło sprzęgło w moim ukochanym galancie i poszło na ten cel 450€ w poniedziałek , a wczoraj bateryjkę w pilocie zmieniłem i efektem tego była rozpaczliwa ma prośba o pomoc .

 

- Odwróć się i zdejmij majtki!
- Nie, Leszek, nie chcę w pupę!
- Nie bój się, Sylwia, to nie boli.
- A Ksenia mówiła, że boli!
- Ksenia się wierciła, nie mogłem trafić to i może zabolało.
- Leszek... wstydzę się...
- Sylwia, znamy się przecież od lat... Przecież nie możesz się mnie wstydzić, Sylwia!
- To... to... to zamknij oczy, Leszek!
- Kurna, jak zamknę, to nie trafię!
- Leszek, to weź jakoś... inaczej!
- Inaczej... inaczej!
Otwórz usta!
Weź do buzi, łyknij! Dobrze....
A teraz idź do poczekalni i powiedz, żeby weszła następna. Pierdzielone baby, jak się one tej szczepionki od grypy boją! 
Tylko: tabletka i tabletka...
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za to w Afryce w ogóle nie przestawiają zegarków :)

Nie wiem czy przestawiaja, bo akurat jestem w Angoli a tu taka sama godzina jak w PL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przestawiaja, bo akurat jestem w Angoli a tu taka sama godzina jak w PL :)

Nie mają czegoś takiego jak czas letni czy zimowy , bo tam cały rok słońce wschodzi o 6 a zachodzi o 18 + -  .

Latem będzie różnica 1h według polskiego czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregson ja już myślałem ,że gdzieś dalej ... 

Nie chciałem pytać co Ty tam robisz ,że tak na forum czynnie uczestniczysz !

Pewnie masz jakąś dobrą "fuchę" .... ? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej gruszek tam nie ma,więc sądzę że "przyrządem" ich tam nie obija :D

No chyba ze na banany się przerzucił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gregson ja już myślałem ,że gdzieś dalej ... 
Nie chciałem pytać co Ty tam robisz ,że tak na forum czynnie uczestniczysz !
Pewnie masz jakąś dobrą "fuchę" .... ? ;)

 

A moje miejsce pracy to duzy komputer :)  wiec do forum mam dostep nieograniczony :) A robie jako "geofizyk przy przetwazaniu danych sejsmicznych"- jesli cos Ci to mowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...