Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to zamontowane, ale dwa razy urwałem kardan i raz rozwaliłem sprzęgło.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli,jeżeli zuzycie paliwa spada o 20% to moja Qqłka powinna palić po jego zastosowaniu 6.4L!

Kurna....nic nie piszą czy można dwie puszki założyc????


Znalazłem!!!!

Oferta jest ,że obniża spalanie o 50%!!!!

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwji2-HujIPSAhWBVBQKHbQCBy0QFggyMAM&url=http%3A%2F%2Fwww.mniejszespalanie.pl%2F&usg=AFQjCNHn3ZGJ_sq4pUIHAp3QDNMe9ZZCjg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt nie wpadł na pomysł użycia 4 super puszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) to jest nieprawdopodobne....

Nieprawdopodobna to jest ludzka naiwność a zarazem bezcenna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka WC kubeł, czyści i dezynfekuje, ale opis piękny aż się czytać nie chce.

 

A gdyby tak zaproponować firmie że forum jest gotowe przetestować wynalazek, niech przyślą z 10 sztuk bezpłatnie,  jeśli zda egzamin mają darmową reklamę jeśli nie odkupią po 200 złociszy    :devil:

Edytowane przez kubalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba wymyślone na złość ministra finansów...A szefowie Orlenu i Lotosu to płaczą jak bobry...o Trzebini nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Trzebinia , Ty się do tego odnieś :) 


To nie było złośliwe tak tylko żeby się uśmiechnąć .

Zdroofka wszystkim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Sosnowcu nie ma rafinerii....no chyba że bateria do samogonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nindustrialny

Bylem dzisiaj u mechanika ze swoim uzywanym QQ. DO wymiany :

 

Łącznik stabilizatora prawy przód

 

oraz

 

podpora walu napedowego. 

 

Zastanawiam sie czy isc w zamienniki czy kupic oryginaly z Nissana. Co radzicie?


Gosc wyliczyl ze lacznik to  80 PLN a podpora 100. bez robocizny oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącznik stabilizatora prawy przód

 

oraz

 

podpora walu napedowego. 

 

Zastanawiam sie czy isc w zamienniki czy kupic oryginaly z Nissana. Co radzicie?


  

No to jak mawia mój kolega " Ja Ci radzę zrób jak uważasz " 

A teraz tak , pewnikiem teraz masz oryginalne Nissanowskie części i padły po....(ile tam masz teraz na budziku ?) 

Kupisz zamienniki , to się dowiesz jaka jest ich trwałość i czy na przykład dwukrotny zakup i robota po taniości ale short term use dadzą tyle co oryginał i raz wymiana czyli zestaw long term ? 

Nikt Ci nie powie i nie zagwarantuje jak jest żywotność zamienników , w stosunku do oryginału z ASO , czyli mój kolega ma trochę racji mówiąc "Ja Ci radzę zrób jak uważasz" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bywa że mądry i po szkodzie jest :-)) . To nie są zawrotne sumy, nie baw się w pozorne oszczędności i jak wymieniasz łącznik to dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nindustrialny

Ok. Zrobie tak jak mowicie. Nie bede bawil sie  w zamienniki. 

 

Czyli biore to:

 

http://sklepjeep.redcart.pl/p/6806/2438081/podpora-walu-napedowego-nissan-qashqai-4wd-przeguby-polosie-napedowe-qashqai-nissan.html

 

 

i to ???  oczywiscie oryginalne.  EDIT. No i mam problem. Jak szukam w google to wyskakuje mi to co opisalem powyzej. Jezeli chodzi o ta podpore walu napedowego. A przed chwila dzwonilem do ASO i facet mi powiedzial ze to sa dwie blaszki. Zglupialem. 

 

 

http://www.iparts.pl/auto-czesci/lacznik-stabilizatora,nissan,qashqai-qashqai-2-j10-jj10-od-2007-02,2-0-dci-150km,80-5616-19888-100577.html 


rocznik 2009. najechane 112.000

Edytowane przez nindustrialny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Smieszy mnie rozmawianie o cenach uslug w Szwecji. Przeciez od zawsze wiadomo, ze ceny w krajach skandynawskich sa znacznie wyzsze niz u nas. Ale nie nalezy zapominac, ze place tez sa duzo wyzsze.

Przeglad za 2300? Teraz sobie wyobrazcie, ze zarabiacie 4x wiecej. I cena staje sie .... calkiem niska....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie rozmawianie o cenach uslug w Szwecji. Przeciez od zawsze wiadomo, ze ceny w krajach skandynawskich sa znacznie wyzsze niz u nas. Ale nie nalezy zapominac, ze place tez sa duzo wyzsze.

Przeglad za 2300? Teraz sobie wyobrazcie, ze zarabiacie 4x wiecej. I cena staje sie .... calkiem niska....

 

Zaczyna sie. Prosze admina o skasowanie badz przeniesienie czesci nie dotyczacej watku gdzie indziej. Mea culpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka wódka w Szwecji droga - byłem w sklepie i 0,7 Finlandii 221 koron - co z zarobków wyższych jak alkohol taki drogi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka wódka droga , co z zarobków wyższych jak alkohol taki drogi :(

NIE PIĆ !  vódki :) 

Wodę czeba by się nie odwodnić i odkwasić , ale wódkę ...po co :) ?  Można jeszcze rzucić palenie , bo niezdrowe i stosunki płciowe ograniczyć , bo grzech , ale zachodzi wtedy pytanie 

PO CO ŻYĆ ? 

3X"P" i wraca sens życia , nie chopacy ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest HP i nie ma kasowania. ..
Nie przeliczajcie gówn. ...złotówek na inne kraje!
Gdzie 2500 ojro to minimum!
Tak Fergul pić,palić i pie...bieda musi pofolgować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...