Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy zdrowo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jak Rosjanie , zamiast przepić to zakąsić ogórcem  lub cebulą , a w skrajnych sytuacjach  tzw po taniości zaciągnąć się zapachem kromki chleba i już :) 


Patrzajcie wiara co znalazłem :) na ebayu ....i to z Polski !

Można sobie środek Qq w plastikowym drewnie zrobić 

http://www.ebay.ie/itm/NISSAN-QASHQAI-Mk1-J10-2007-2013-Dash-Trim-Kit-RHD-15-colours-available-/182447624938?hash=item2a7ab9d2ea:g:McwAAOSwyQtV5zDJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

... Patrzajcie wiara co znalazłem :) na ebayu ....i to z Polski !

Można sobie środek Qq w plastikowym drewnie zrobić 

http://www.ebay.ie/itm/NISSAN-QASHQAI-Mk1-J10-2007-2013-Dash-Trim-Kit-RHD-15-colours-available-/182447624938?hash=item2a7ab9d2ea:g:McwAAOSwyQtV5zDJ

Ładniej się to prezentuje, niż ten fortepianowy plastik w Pulsarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fergul - wcale nie głupie - jak się po jakimś czasie Piano Black porysuje - a na pewno się porysuje - to jest alternatywa - jak jest do J10 to pewnie zaraz do J11 też będzie .

Zawsze mi się podobały i marzę o MB W212 lub W213 z drewnianym wnętrzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano można zmatowić, papierek wodny i gotowe.

Fergul mało kto pamięta że pod zapach chlebka się z musztardówki zdrowy napój łykało, szacun za pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie naśmiewam się z wykończenia auta , koloru kokpitu czy plastikowego drewna , każdy stroi auto na swój gust i upodobanie , a o tym się nie dyskutuje .

Chodziło mi raczej o to że co raz więcej firm z PL wchodzi na ebay . Sam dołożyłem trochę chromów do wewnątrz Qq bo wydawał mi się ten czarny fabryczny wystrój zbyt przytłaczający .

Zapewne znajdą się ortodoksi co tylko uważają za godne mieć w środku jak i na zewnątrz tak jak fabryka wyprodukowała .

 

Takie szklanki z musztardą są u mnie w sklepie :) i też z "sarepską" chociaż spotkałem się nazewnictwem " Saperska"  ale to inna historia :) 

No ja raz z ogórka piłem i zaraz nim zakąszałem :)  Czasami chlebek jeszcze obwąchuję ,wtedy "ambrozja" lepiej smaczy , odoru gorzały nie czuć :) 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

szkoda kurcze szkoda , ja wiem że to Legia , ale jednak Polacy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nindustrialny

Czy ktos z was jezdzi z zona (tez kierowca), ktora zajmuje miejsce na fotelu pasazra? jak wasze odczucia podczas jazdy i np wyprzedzania? czujecie sie jak z instruktorem/egzaminatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nie ma prawka ale działa jak super hamulec a i na nerwy też, za szybko, uważaj, skręć, prosto, wolniej itp. a mnie ciśnienie skacze,  jak tu dzioba zamknąć nie mam sposobu. Tłumacze sobie tym że TTTM.  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudze chwalicie swego nie znacie a oddać za darmo ochoty nie macie.

 

Andrzeju co zrobić czasami bywa cicha (nie w aucie) i to ją ratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was jezdzi z zona (tez kierowca), ktora zajmuje miejsce na fotelu pasazra? jak wasze odczucia podczas jazdy i np wyprzedzania? czujecie sie jak z instruktorem/egzaminatorem?

Lubię gdy siedzi obok :) 

Czasami potrzymam za rękę , czasami za .....kolano  :) 

A gdy ona prowadzi to jam mam już obie ręce wolne  :buzki:

Moja nie ma prawka ale ......, za szybko, uważaj, skręć, prosto, wolniej itp. a mnie ciśnienie skacze,  jak tu dzioba zamknąć nie mam sposobu. .  :devil:

Powiedz Jej żeby brała przykład z aktorek niemego kina , niech otwiera usta tylko żeby dźwięk się nie wydobywał 

 

Ziemniaczki i pieczone żeberka na gorylu , do popicia hop szklanka piwa .

 

Siedzę dzisiaj cały dzień "w komp" i szukam po ogłoszeniach auta dla żony , gdy zadzwoniłem pd jedno z ogłoszeń  które jej sie podobało to kobitka oznajmiła że wczoraj się sprzedał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...