Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Dobry

 

Mozliwe ze zasmiecam ale nie moge znalezc odpowiedzi.

Za chwile konczy mi sie gwarancja na mojego Qashqaia i sprawdzam co dziala a co nie i zauwazylem maly elektryczny feler....chyba. Problem w tym ze nie pamietam czy tak bylo od poczatku czy nie. Chodzi o to ze jak opuszczam szybe od strony kierowcy to po dluzszym przytrzymaniu opuszcza sie calkowicie i tak ma byc. Natomiast przy zamykaniu szyby juz tak nie ma. Jest to funkcja ktorej uzywam zadko i nie pamietam czy przy podnoszeniu szyby i przytrzymaniu przycisku powinna sie zamknac sama do konca czy musze przytrzymywac przycisk az sie sama zamknie? Wiem ze ta apcja jest tylko od strony kierowcy ale nie pamietam czy dziala w obie strony.

Przy okazji moze doradzicie mi co mam sprawdzic jeszcze przed uplywem gwarancji tak zebym jeszcze mogl to zglosic do serwisu. Od prawie trzech lat samochod sprawowal sie nadzwyczaj dobrze i obawiam sie ze chwile po uplynieciu gwarancji zaczna sie problemy. Kiedys w Toyocie, miesiac po uplywie gwarancji sypnal mi sie komputer pokladowy i mimo ze nie jestem fanem teorii spiskowych podejrzewam ze bylo to ustawione i zaplanowane dzialanie.

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Edytowane przez Emeren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szyba nie zamyka się sama do końca to należy ją zamknąć trzymając przycisk i przytrzymać ten przycisk jeszcze przez ok. 5 sek. Przy nastepnym zamykaniu powinna się otwierać i zamykać do końca po nieco duższym naciśnięciu przycisku.

U mnie co jakiś czas muszę powtarzać tą operację gdyż, z niewiadomych mi przyczyn, ta funkcja czasem przestaje działać.

Edytowane przez Yan_2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry

 

Mozliwe ze zasmiecam ale nie moge znalezc odpowiedzi.

Za chwile konczy mi sie gwarancja na mojego Qashqaia i sprawdzam co dziala a co nie i zauwazylem maly elektryczny feler....chyba. Problem w tym ze nie pamietam czy tak bylo od poczatku czy nie. Chodzi o to ze jak opuszczam szybe od strony kierowcy to po dluzszym przytrzymaniu opuszcza sie calkowicie i tak ma byc. Natomiast przy zamykaniu szyby juz tak nie ma. Jest to funkcja ktorej uzywam zadko i nie pamietam czy przy podnoszeniu szyby i przytrzymaniu przycisku powinna sie zamknac sama do konca czy musze przytrzymywac przycisk az sie sama zamknie? Wiem ze ta apcja jest tylko od strony kierowcy ale nie pamietam czy dziala w obie strony.

Przy okazji moze doradzicie mi co mam sprawdzic jeszcze przed uplywem gwarancji tak zebym jeszcze mogl to zglosic do serwisu. Od prawie trzech lat samochod sprawowal sie nadzwyczaj dobrze i obawiam sie ze chwile po uplynieciu gwarancji zaczna sie problemy. Kiedys w Toyocie, miesiac po uplywie gwarancji sypnal mi sie komputer pokladowy i mimo ze nie jestem fanem teorii spiskowych podejrzewam ze bylo to ustawione i zaplanowane dzialanie.

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Emeren,naciśnij przycisk otwierania i trzymaj cały czas w trakcie,a także jakieś 5 sek po otwarciu.To samo powtórz z zamykaniem.Szyba powinna się zaprogramować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ,wieczór , taka sytuacja.

 

Odwiózł chłopak moją córke do domu , 22ga i koniec randki :)

Ujechał 500m od naszego siedliska i dzwoni że wystrzeliła mu opona , tyle zrozumiałem jak rozmawiali przez głośnomówiący .

Więc wsiadłem z córką do auta i jedzie husaria na odsiecz chłopakowi .

Na miejscu widzę stoi jego auto na środku pasa , drugie auto wbite do połowy w murek (60cm wysoki) oddzielający stację benzynową od chodnika i ulicy .

Auto honda civic z 2007 uderzając w murek wyrzuciła na jezdnię kawałki bloków betonowych i jeden z nich rozerwał oponę na przodzie , bo działo sie to gdy chłopak mijał hondę .

Honda natomiast nie zmieściła się w wyjazd ze stacji !?

Z relacji chłopaka .

wysiadło dwÓch młodych i zaczęli uciekać , zadzwonił po policję (my mieliśmy bliżej niż patrol) 

Przyjechał radiowóz i oględziny , w hondzie świecą światła , radio gra , silnik niestety zgasł , policjantka podeszła do auta i....na siedzeniu leży koperta z gotowizną , dosyć grubo .

Wiec rozpytanie , jak doszło do wypadku . chłopak wyjaśnia , a drugi policjant robi rekonesans po stacji , stacja nieczynna bo zamykaja o 22giej 

Zaszedł budynek od tyłu i drzwi od zaplecza uchylone , a w środku leży związany pracownik .

Rozwiązał go przyprowadził do radiowozu , najechało sie kilka (z 5 ) dodatkowych radiowozów , karetka , stroboskopy jak na dyskotece w remizie :)

Nadleciał helikopter z kamerą termowiz, kurde nie przypuszczałem że może byc tak bezgłośny !!! Był zaledwi kilkanaście metrów od nas !

Zeznania protokoły ,potrwał to z godzinkę , z zewnatrz auto chłopaka prawie nietknięte , żeby nie ta opona to odjazd .

No to za klucz i zmieniamy koło i .....kurde co za cymbał tak d.....j...ał te śruby , urwalim klucz :) a śrubka nie drgnęła !

Skoczyłem do domu po standardową grzechotkę , ale gdzie tam ....za krótkie ramię 

Dzwonimy do AA 24h nie to nie są anonimowi alkoholicy :)

Po godzinie przyjechał mechanik z długim kluczem , ramię miał z 60cm a też ledwo odkręcił , i tak o pierwszej w nocy rozjechalismy się do domów 

Jaki morał z tego zdarzenia .....nie dokręcajcie tak mocno śrub w kołach , z czuciem , nie na chama , bo za koło ubezpieczyciel odda , ale klucz to juz musi kupić sobie sam .

ps, to był napad z bronią i rabunek , honda była związanego pracownika stacji , jeszcze gdy trwały czynności jeden z bandytów został namierzony przez helikopter i złapany przez załogę radiowozu, wg irish law grozi mu / im od 25 lat (napad z bronią, rabunek , kradzież auta)

No to na tyle w reporterskim skrócie i pamiętajcie , ŚRUBKI W KOŁACH NIE ZA MOCNO :)

Edytowane przez Fergul11
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przed wjazdem na każdą stację bedę luzował... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nuda!!!!

Zobacz ...Misiaczka zwolnili,Makrela przyjeżdża! Posłowie na balety do ojca z Torunia jeżdżą! Nie można się w Pl nudzić! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przed wjazdem na każdą stację bedę luzował... :D

:laie_67:

 

Ty to masz życie pełne wrażeń ... a w PL nuda :dribble:

Bo ja wiem czy takie wrażenia są odpowiednie ,? 

No to się przyznam że w niedzielę nie chciało nam się w domu obiadu robić i pojechaliśmy na ośmiorniczki (przy okazji ) :)

post-77674-0-19723500-1486387698_thumb.jpg

post-77674-0-39232100-1486387716_thumb.jpg

post-77674-0-13090400-1486387725_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...) i pojechaliśmy na ośmiorniczki (przy okazji ) :)

Właśnie, odnośnie ośmiorniczek :) Ma ktoś sprawdzony przepis na takowe, tylko z Biedry? Kobita nie chce mi przyrządzić, wręcz chce mnie na samą myśl o nich sprać :shiftyninja:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jej na bilet do kina,a sąsiadkę poproś co by przyprawiła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że nie mam takiej sąsiadki która by się nie brzydziła. No wiesz, takie fajne macki.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Obawiam się że nie mam takiej sąsiadki która by się nie brzydziła. No wiesz, takie fajne macki.... :D

Jak jej się nie spodoba obrabianie ośmiorniczek, to może wykorzysta swoje macki w jakimś zbożniejszym celu :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ŚRUBKI W KOŁACH NIE ZA MOCNO :)

Mnie śruby Kamaza nie straszne :P kiedy worze teleskopa metrowego do odkręcania śrubków ....

Tak tak miałem nie raz że nie mogłem odkręcić teraz cyk pyk i następna  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jej się nie spodoba obrabianie ośmiorniczek, to może wykorzysta swoje macki w jakimś zbożniejszym celu :laie_67:

Naleśniki zrobi :icecream:  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko, Thunder i naleśnik bez macek, nie niemożliwe trza wizytę zamówić   :doctor:

Raczej bez macania,jak sąsiadka dobra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o przepis zboki jedne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laie_67:  :laie_67:  :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączki z tylu ? zdolny ten człek łoj zdolniacha 

Rzekłbym magik 

 

No a teraz zagadka .

Jaki jest najlepszy świński kawał ? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kawał dobrej szynki :) 

 

No ale pewnie to znacie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
... Kawał dobrej szynki :)

 

No ale pewnie to znacie ? 

... w bagażniku QQłki - żeby było na temat :dribble:

PS. Moderatorzy zedrą kilka mioteł, zanim ten temat posprzątają :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w bagażniku QQłki - żeby było na temat :dribble:

PS. Moderatorzy zedrą kilka mioteł, zanim ten temat posprzątają :dribble:

To jest HP,po to jest co by ....było i już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...