Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 Fergul11  jest Volvo S80 T6 AWD przebieg 41 tyś. 2009 rok. Znajomy zmienia na nowszy model, tylko cena chyba deczko za wysoka, choć kto wie nowe kosztowało ponad 300 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa deczko :) 

żona tylko do pracy dojeżdża 10km autostradą :) , i ewentualnie po mieście trochę  ! 

Zawsze chciała wiatr we włosach to przyszła kolej na ....

coś w ten deseń https://www.donedeal.ie/cars-for-sale/renault-megane-convertable/14016546

taki pierwszy z brzegu dla przykładu .

Ludki ja mam 4 auta na utrzymaniu , serwis , podatek drogowy , ubezpieczenie , paliwo , no jest na co tyrać i jeszcze trzeba reumatyzm gdzieś w ciepłych wodach wygrzać , a do tego ostatni rok studiów córki 12K€ , może się gdzieś na chippendalesa załapię , albo masażystę erotycznego ponoć maja niezłe napiwki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie bojjjjj :) jak ciało rozgrzane to dolegliwości mijają :) 


Sprzedać dwa ....każdy potrzebny ! Tu się autobusem nie jeździ ! 


Mam dwa typy :) oba wydzwonione , tylko muszę sobie wolne we wtorek zrobić i jechać na drugi koniec wyspy 3h in one way .:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuję , jak kupię to się pochwalę , 

No mogę jak ten w  muszce i białym kołnierzyku :) chociaż wrażenia estetyczne z mojej strony byłyby lepsze (tak mniemam po tym co w lustrze się odbija :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mezczyzna-ruchomy-obrazek-0362.gifTak bym się widział , tzn wolę krawat :) 


Ja mam zwykłe lusterko nie magiczne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie oglądam takich gniotów ,tego typu programy mnie .....i tu pada kilka przekleństw typu #%&*@#!   itd , rolnik szuka ....ugotowani, chłopaki do i wszelkiej maści tańce .to poniża widza MOIM ZDANIEM .

A wedżajny , no cóż  :) lubię boczek ,polędwice i inne podroby  :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko świeże nie mrożone

PODSTAWA ! :) 

Znalazłem jeszcze VW cabrio EOS czy jakoś tak , odebrała starsza pani , pogadalim trochę i ......jak poczytałem o silnikach VW 1.4 TSI uturbionych to mi się włos na klacie zjeżył , ale bym się władował na minę !!!:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno od 2010 są już poprawione

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 czy moge pisac z komorki.

możesz :) , z placu zabaw też .

 

Pozdrowionka na cały tydzień który się właśnie zaczyna :)

Edytowane przez Fergul11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nindustrialny

nie bede juz pisal sam.ze soba w watku o przeciwmglowych. Mam wiazke ale nie mam odpowiedniej manetki. Czy szansa ze jak zmienienmanetke. I odkupie przednie przeciwmflowe to nienbeda one poprawnie dzialac jest duza? I conwtedy,? Jakas komputerowa regulacja?

edit

 

 

szkoda wywalic 400 pln na nowa manetke i zorientowac sie ze swiqtla nie dzialaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede juz pisal sam.ze soba w watku o przeciwmglowych. Mam wiazke ale nie mam odpowiedniej manetki. Czy szansa ze jak zmienienmanetke. I odkupie przednie przeciwmflowe to nienbeda one poprawnie dzialac jest duza? I conwtedy,? Jakas komputerowa regulacja?

edit

 

 

szkoda wywalic 400 pln na nowa manetke i zorientowac sie ze swiqtla nie dzialaja.

Skąd ty te ceny bierzesz!? manetka kosztuje 30-40zł!

http://allegro.pl/nissan-qashqai-przelacznik-wlacznik-swiatel-i6685949144.html

A poza tym jak masz instalację to nie ma prawa nie działac po założeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byuem w ASO i system wyrzucil info ze musze zainstalwoac manetke z Qashqai Acenta. 445 zlotych

A ja mam QQ 2009 J10

Skoro system Ci wyrzucił,to będzie świeciło,jak jesteś bogaty to płać w ASO,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...