Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tego dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nindustrialny

Nie chce zakladac osobnego tematu. ROzumiem, ze musze miec inna wersje auta niz visio zeby miec lampke nad tylnymi fotelami? cholera nawet w starym sceniku mialem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kupić lampkę i założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zabaweczka kupiona :) 

Miała żona ochotę na motocyklu poszaleć to ją na cabriolet namówiłem :) 

Auto sprawdzone , obmacane , dogadane , zapłacone , umowa spisana to w drogę .

Ja swoim , żona swoim"nowym" .

Tak po 20km , dzwonię do niej że zamieńmy się , , trochę myslała , ale ok , przesiadka.

Zasiadłem wygodnie dach panorama , skóra bordo pod tyłkiem skrzypi , słońce ostro swieci , toć południe , no to sobie dach otworzyłem :) i jadę :) 

No minęło z 5 minut i telefon zamieniamy się , teraz ona chce włosy przeczochrać , w sumie ją rozumiem .

Po godzinie jazdy chmury naszły i sufit cza opuścić , Guzik klik i wszystko ładnie się poskładało tylko ostatnia mała szybka już się nie wysunęła z tyłu ! :mellow:

Wróciliśmy do domu i pojechałem do ASO , zdjęli boczek , podciągnęli szybę skasowali 80€ i diagnoza , coś się tam w napędzie uwaliło , a że aso nie naprawia tylko wymienia to .....

254€ mechanizm , 80€ montaż , 30%Vat = 395 + - .

Na ebayu ustrojstwo 110€ , kolega założy za 30€ , przy okazji wymieni olej i filtry w sumie z 50€ weźmie 

PS zdjęcia po woskowaniu , ok ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foty Fergulowaty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nindustrialny

Sluchajcie Panowie specjalisci. Jak to jest z tymi  motorami benzynowymi w QQ. Ktos tu chyba wczesniej pisal ze lubia wyzsze obroty przy zmianie biegu? Z kolei zona twierdzi ze tylko diesle musza zawyc . Wiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przy 130km/h według licznika , a naprawdę 120km/h silnik ma 4K obrotów/minutę to chyba znaczy że wysoko się kręci , przy tej samej predkości (moje) mitsubishi ma 2.5K rpm 

Oba benzynowe.

Jak dla mnie ropniaki to wolnoobrotowe silniki , a benzynowe kręcą się wyżej .

Moc, tzn. kóniki Panie te same  tylko max moment obrotowy trochę wyżej jest dopiero osiągalny .


Sluchajcie Panowie specjalisci.... zona twierdzi ze tylko diesle musza zawyc . Wiec ?

Więc przywieź ją na szkolenie do któregoś ze specjalistów  :dribble: może Edward ma chwilkę ? 

żart oczywiście 

Ale przećwicz z nią zagadnienie , bo Ci brykę zajeździ !  Nic nie ma prawa ZAWYĆ . :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi mój znajomy, który ma Focusa RS. Po to producent zrobił obrotomierz od do, aby korzystać z pełnego jego zakresu :-D

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie Panowie specjalisci. Jak to jest z tymi  motorami benzynowymi w QQ. Ktos tu chyba wczesniej pisal ze lubia wyzsze obroty przy zmianie biegu? Z kolei zona twierdzi ze tylko diesle musza zawyc . Wiec ?

Nic prostszego,udowodnij jej,że też zawyje....podkręć ją trochę i zmieni zdanie :D

Bo w tedy łatwiej przekonać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Jak mówi mój znajomy, który ma Focusa RS. Po to producent zrobił obrotomierz od do, aby korzystać z pełnego jego zakresu :-D

Jak rozumiem, podobne podejście ma w stosunku do prędkościomierza. Większych bzdur dawno nie czytałem.

Obrotomierz to wskaźnik, a nie wyrocznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, podobne podejście ma w stosunku do prędkościomierza. Większych bzdur dawno nie czytałem.

Obrotomierz to wskaźnik, a nie wyrocznia.

Najrozsądniej mieć umiar we wszystkim .

Jeździć tak że słychać jak zawory klepią , źle , ruszać dynamicznie do zamknięcia budzika też źle .

Z umiarem :) 

Andrzeju , Jędrku :) spodobało mi się to "o wyroczni " :) 

Pojeździł w zimie bez zadaszenia, to teraz się wygrzewa pod pierzyną :dribble:

Kurde kupiłem kabrio , a od dwóch dni pada , nawet na moment nie przestało :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto go tak uczesał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, podobne podejście ma w stosunku do prędkościomierza. Większych bzdur dawno nie czytałem.

Obrotomierz to wskaźnik, a nie wyrocznia.

Trochę więcej luzu proponuję. Widzę, że kolega nie wyczuł ironicznego tonu w mojej wypowiedzi. ;-)

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiwek?

Bo na fryzurkę z piwem to trochu za mało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...