Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ,już sobie sam odpowiedziałem i dojazdowka jest ta sama(z wyjatkiem qq+2).Dzwonilem do kilku sprzedawcow i potwierdzili ,za to w nissanie pani mi powiedziała ze są rozne numery części i ona nie wie czy koła pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to w nissanie pani mi powiedziała ze są rozne numery części i ona nie wie czy koła pasują.

 

pewnie jeden nr dotyczy na koła na prawą stronę, a drugi na lewą.... ;)

 

Nie doczytała... jest jeszcze trzeci nr - koło zapasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z numerami tak u nich jest.Klocki które pasują do pięciu Nissanow i kilku innych aut,mają tyleż numerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było juz na forum ale czytałem, że nasz system bezkluczykowy jak i innych aut można bez problemu otworzyć korzystając ze wzmacniacza zasięgu, można wtedy podciągnąć zasięg z kluczyka I-key na kiladziesiąt metrów + i sobie odjechać autem bez ingerencji w bebechy zamka czy stacyjki :( smutne to troche .... trzeba obowiązkowo AC placić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze zlodziej musialby byc mocno zdesperowany i malo ambitny zeby krasc takie auto jak QQ.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze zlodziej musialby byc mocno zdesperowany i malo ambitny zeby krasc takie auto jak QQ.

Dla złodzieja nie ma różnicy,jest zlecenie ,jest kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na otomoto ,to w ofercie jest nówka sztuka salonowa,sam zobacz ok.50k. Skąd ta cena? Został okradziony juź w duńskim salonie (deska rozdzielcza poduszki pasy no i wybita szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na otomoto ,to w ofercie jest nówka sztuka salonowa,sam zobacz ok.50k. Skąd ta cena? Został okradziony juź w duńskim salonie (deska rozdzielcza poduszki pasy no i wybita szyba.

 

Podlosc ludzka nie zna granic. Na szczescie nie musze wchodzic na portale trudniace sie paserstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie kapitanie, nie wierzę, że ktoś sprzedaje samochód, który ukradł z duńskiego salonu. :D

Prędzej odkupił za grosze, bo producentowi nie opłaciło się go "odbudowywać" i teraz chce opylić na Alledrogo (czy tam Otomłoto).

Wygląda więc na to, że to w Danii same złodzieje są, a nasi jedynie sprzątają po nich. :P  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

witam

chciałem pokazać moje mody qq

z przodu siatka po montażu

z tyłu listwa z karbonowym dodatkiem

 

sorry za brudne auto 

ale taki mamy klimat

i za marne zdjęcia  z S3

post-98107-0-98555600-1459596274_thumb.jpg

post-98107-0-36553300-1459596277_thumb.jpg

post-98107-0-77214100-1459596279_thumb.jpg

post-98107-0-34920300-1459596282_thumb.jpg

post-98107-0-58981400-1459596285_thumb.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto takie coś kupić? Nie chodzi mi o firmę,tylko rodzaj narzędzia.

2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chciałem pokazać moje mody qq

z przodu siatka po montażu

z tyłu listwa z karbonowym dodatkiem

 

sorry za brudne auto

ale taki mamy klimat

i za marne zdjęcia z S3

Fajne te czujniki parkowania :)

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału to tym nie zrobisz,jesli myślisz o maszynce to mozna kupić sprzęt "no name"który będzie bardziej przydatny,a czymś takim nie usuniesz swirli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając namyśli "czymś takim" masz na uwadze firmę,czy rodzaj sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie rodzaj sprzętu:)

Sam uzywam "chinola"tylko że to jest typowa maszynka orbitalna z regulacjami prędkości i daje radę bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis miałem odbiór samochodu. Zastanawiający dla mnie jest brak chlapaczy. Sprzedawca sam zaproponował sprzedaż ze względów estetycznych i ochrony np kamer w lusterkach,karoserii, lamp etc przed odpryskujacymi kamykami...cena porażająca: 640zl za komplet :/ czy to cos w co warto zainwestować pieniędze? Druga sprawa to wykładzina do bagażnika, polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...