Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis miałem odbiór samochodu. Zastanawiający dla mnie jest brak chlapaczy. Sprzedawca sam zaproponował sprzedaż ze względów estetycznych i ochrony np kamer w lusterkach,karoserii, lamp etc przed odpryskujacymi kamykami...cena porażająca: 640zl za komplet :/ czy to cos w co warto zainwestować pieniędze? Druga sprawa to wykładzina do bagażnika, polecacie?

 

Nie wiem o jaka wykladzine chodzi ale jesli jest to sztywna plastikowa mata, ktora ja mam (http://media.nissan.eu/content/dam/pes/default/new-qashqai/prices-and-features/accessories/large/_0002_resizes_0001_KE965-4E0S0_soft%20trunk%20liner.jpg) to pozycja obowiazkowa. Bez tej maty podloga zacznie "oblazic" i liniec. Chlapacze podobnie, pozycja obowiazkowa, zadziwia jednak kosmiczna cena za 4 kawalki taniego plastiku. Stanem kamer az tak bym sie nie martwil, kamyki beda zawsze leciec tam gdzie zadnej ochrony nie ma :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wysoka. Zastanawiam sie czy nie lepiej zakupić na Allegro np. Co do maty do bagażnika to zainwestuje ale tez na aukcji bo w salonie cena ponad 400zl :/

Fajna ta Twoja mata, tylko jak przy niej wykorzystać dzielona podłogę?

Edytowane przez Robo83
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LIDL w czwartek 07.04 cena 99 zł firmy parkside

mam parę elektronarzędzi tej firmy i jestem mega zadowolony

 

wydajny i silny, orbitalny układ drgający do komfortowego woskowania i polerowania lakierowanych powierzchni

5 m przewodu sieciowego

ilość drgań: 3500 min-1

moc przyłączeniowa: 90 W

Ø tarczy polerskiej: ok. 25 cm

3 lata gwarancji

akcesoria zawarte w zestawie: 4 nakładki polerujace, przeznaczone do prania (2 x frotowe, 2 x syntetyczne)

 

 

post-98107-0-02160600-1459798861_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis miałem odbiór samochodu. Zastanawiający dla mnie jest brak chlapaczy. Sprzedawca sam zaproponował sprzedaż ze względów estetycznych i ochrony np kamer w lusterkach,karoserii, lamp etc przed odpryskujacymi kamykami...cena porażająca: 640zl za komplet :/ czy to cos w co warto zainwestować pieniędze? Druga sprawa to wykładzina do bagażnika, polecacie?

http://allegro.pl/chlapacze-nissan-qashqai-2014-om-i6048869013.html

Wykładzina ,jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie odpuścił tego typu maszynki,chociaż równiez mam bardzo dobre zdanie o narzędziach z lidla.Taką maszynką zetrzesz wosk,ale nie spolerujesz auta,nie ma mowy o korekcie lakieru.

A tak wyglądają na aucie chińskie chlapacze...

post-97510-0-31164200-1459801672_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując forum juz doskonale wiem ze jestes złota raczka:) ja za to wręcz odwrotnie;) pytanie czy samemu te chlapacze bez problemu założę czy lepiej na serwis sie wybrać? dzis wyjadę z salonu samochodem to przyjrzę sie czy sa jakies gotowe otwory na wkręcenie, poza tym rozumiem ze do chlapaczy zestawu śrub nie dają?

 

A kiedy zamawiałeś?

Na poczatku marca. Edytowane przez Robo83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robo: Produkt montowany w miejsca fabryczne. Montaż jest łatwy i bezpieczny,mogą go Państwo wykonać we własnym zakresie. Produkt fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany. Gwarancja 12 miesięcy.

Skoro w miejsca fabryczne to musi pasować w te otwory gdzie są jakieś śruby.


raczej nie dają śrub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w komplecie ktory ja kupilem było wszystko,lacznie z wkretami i zaślepkami.Totalnie plug and go :)

Sa jeszcze dostępne na Allegro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szwedzki rynek list akcesoriow rozni sie od tego co oferowane jest w pl. Moja uwage zwrocil zestaw audio z subwooferem za blisko 4000 pl. Nazywa sie to Music Premium.

http://www.nissan.se/SE/sv/vehicle/crossovers/qashqai/prices-and-equipment/accessories.html

Edytowane przez CaptainRandall
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capitanie,co z tego że jest ,jak nie ma foty.Opisz jak to wygląda? To jest to samo co NCIII,czy jakaś inna wytwórnia?

No jeszcze w ofercie nie mają moich siłowników!  :thumbsdown:  :P  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capitanie,co z tego że jest ,jak nie ma foty.Opisz jak to wygląda? To jest to samo co NCIII,czy jakaś inna wytwórnia?

No jeszcze w ofercie nie mają moich siłowników!  :thumbsdown:  :P  :D

 

Nie mam pojecia co to jest, dzis z ciekawosci wlazlem tutaj czegos poszukac i o, niespodzianka. Musialbym podzwonic do dealera i zapytac co to za cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz, a ja w połowie lutego i jeszcze miesiąc muszę czekać :-(

A to jakies specjalne zyczenia miałeś? Ja na poczatku chciałem czarnego 1.6 ale jak okazało sie ze dostane go w połowie maja to stwierdziłem ze może hyc 1.2 zażyczyłem sobie automat, czas miał sie wydłużyć ale okazało sie ze jesli wezme szklany dach to bedzie predzej:) skusiłem sie i nie żałuje bo panorama jest miód malina a do wszelkich forumowych problemow dot softu, map, połączenia radia z iphonem, czy jakością dźwięku to albo ja wymagający nie jestem albo poprawili sie:) mapy mam aktualne, radio daje czadu, jakość tez bez zastrzeżeń. Nawet na odcinku 15km system start/stop z 5razy mi sie włączył:) jestem meeeega zadowolony, piękny samochod. Jutro foty strzelę to wstawię:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem białą perłę z silnikiem 1.6 w wersji tekna z oknem dachowym i podgrzewana szyba.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... :) jestem meeeega zadowolony, piękny samochod. 

I niech Ci tak zostanie do czasu kiedy się go pozbędziesz , wszak wtedy też będziesz zadowolony !

Długiej, bezawaryjnej eksploatacji Ci życzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szwedzki rynek list akcesoriow rozni sie od tego co oferowane jest w pl. Moja uwage zwrocil zestaw audio z subwooferem za blisko 4000 pl. Nazywa sie to Music Premium.

http://www.nissan.se/SE/sv/vehicle/crossovers/qashqai/prices-and-equipment/accessories.html

 

jeżeli ktoś lubi mieć dobre nagłośnienie to i zapłaci tyle ale więcej info o nagłośnieniu dla Nissana ( które na niektórych rynkach jest już oficjalnie oferowane w akcesoriach - czyżby słuchali swoich Klientów dot. nagłośnienia ? :) ) można znaleźć tutaj http://www.focal.com/nissan/en/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś lubi mieć dobre nagłośnienie to i zapłaci tyle ale więcej info o nagłośnieniu dla Nissana ( które na niektórych rynkach jest już oficjalnie oferowane w akcesoriach - czyżby słuchali swoich Klientów dot. nagłośnienia ? :) ) można znaleźć tutaj http://www.focal.com/nissan/en/

 

To teraz juz tylko czekac opcjonalnych nawiewow na tyl, podswietlnia przyciskow w drzwiach, automatycznych okien i kwarcowego lakieru :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 

czy ktoś coś takiego jak niżej  widział na QQ??

bo nawet sklep z all... pokazuje tylko zdjęcia progów

a nie zdjęć po montażu

post-98107-0-80204100-1460201215_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji mam do sprzedania listwę-nakładkę grilla w zderzaku przednim, listwę kupiłem wcześniej zanim odebrałem od

dealer samochód. Przy odbiorze samochodu dealer dał gratis tą samą listwę, wiec mam jedną do sprzedania.

 

b84fc409b31a7eafmed.jpg

dc3e16a853309d2bmed.jpg

922ee0c6e21c86camed.jpg

 

Listwa jest nowa nigdy nie była używana,

Materiał: stal szlachetna, polerowana

Sposób montażu: taśma dwustronna

Cena z przesyłką: 150 zł.

Listwa została sprzedana :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...