Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze na przednią i tylną szybę pierd***ę sobie naklejkę "Uwaga Emeryt!" :punk:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze na przednią i tylną szybę pierd***ę sobie naklejkę "Uwaga Emeryt!" :punk:

 

Koniecznie w polerowanym chromie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta blacha to najlepiej 5mm z kwasowki. Bedzie robic za pancerz. :)

Ostatnio pod Pogoria w DG widzialem naklejke. Uwaga tesciowa w bagazniku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze na przednią i tylną szybę pierd***ę sobie naklejkę "Uwaga Emeryt!" :punk:

 

"Zielony listek" i usuń kierunkowskazy..... i tak Ci wybaczą....

 

Napis turbo na klapie i podwójny wydech..... wielkości wiadra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wydechem wielkości wiadra może być mały problem. :D Bo tłumik zamocowany jest poprzecznie, a końcówka rury wydechowej skierowana jest do ziemi. Trzeba będzie ciąć wydech jak również zderzak. Myślę jednak, że dla chcącego nic trudnego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można na wzór Trucka wyciągnąć kominy do góry.... ;) już widzę ten czarny dym po wdepnięciu nowej nakładki na pedale gazu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że wskazane byłoby zmienić kolejność znaków na 2.1 GTDI. Wtedy tuning będzie kompletny. :D;)

Ja ,idąc za ciosem ,wyrzucił bym "G" i wiocha ,tfu , tuning jak ta lala!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa....chyba trzeba porządek będzie zrobić :D

A wracając do tematu,teraz przynajmniej mokry but nie skrzypi na pedale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.samar.pl/__/3/3.a/86864/3.sc/11/Szybka-wymiana-zderzaka-w-Qashqaiu.html?locale=pl_PL- taka ciekawostka dla właścicieli QQ, Juka i Nota - pomocne przy drobnych obcierkach parkingowych - wymiana zderzaków na fabrycznie polakierowane  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że brudne autko..

Zamówiłem też chlapacze i zastanawiam się nad bocznymi stopniami lub rurami.Wiem że qq to nawet koło suv-a nie stało,ale mi sie to podoba....

post-97510-0-02723000-1457166123_thumb.jpg

post-97510-0-59565700-1457166153_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa. Dasz znać jak założysz? W serwisie żądają 650pln :(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.ebay.co.uk/itm/NISSAN-QASHQAI-1-RUNNING-BOARD-SIDE-STEPS-BAR-BOARD-ACCESSORY-PRESENT-/291248514776?nav=SEARCH

A o takich stopniach myślę,link już działa.

Czytalem opinie na angielskim forum i chlapacze pasują bardzo dobrze od tego sprzedawcy.Swoją drogą to w Pl serwis jakieś straszne pieniadze woła,tutaj ori kosztują 64 funty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne te stopnie i pewnie trochę zatrzymają błota jakie bardzo chętnie klei się do dołu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądały rury na moim ostatnim aucie,z tym brudzeniem nóg to trochę prawda,ale można się przyzwyczaić.A jeszcze przed chwilą zamontowalem w końcu kamerkę.

post-97510-0-80271000-1457174205_thumb.jpg

post-97510-0-53809100-1457174224_thumb.jpg

Edytowane przez kiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.ebay.co.uk/itm/NISSAN-QASHQAI-1-RUNNING-BOARD-SIDE-STEPS-BAR-BOARD-ACCESSORY-PRESENT-/291248514776?nav=SEARCH

A o takich stopniach myślę,link już działa.

Czytalem opinie na angielskim forum i chlapacze pasują bardzo dobrze od tego sprzedawcy.Swoją drogą to w Pl serwis jakieś straszne pieniadze woła,tutaj ori kosztują 64 funty.

Chlopie tyle pieniedzy chcesz dac za stopnie,,,lepiej kup sobie w Ikei skladany taborecik i jak ktos nie bedzie umial do auta wejsc, bo za wysoko, to mu taboret podlozysz. :banan:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena nie wydaje mi się wygorowana,poza tym nie radziłbym nikomu stawać na nich .To ma wyglądać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...