Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w serwisie,po 1l oleju na dolewkę i otrzymałem takie coś :D

post-15221-0-53617300-1460541477_thumb.jpg

 

Litr oleju w futerale z rzepami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej kupiłem,nie ma lekko.A futerał gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie odpuścił tego typu maszynki,chociaż równiez mam bardzo dobre zdanie o narzędziach z lidla.Taką maszynką zetrzesz wosk,ale nie spolerujesz auta,nie ma mowy o korekcie lakieru.

A tak wyglądają na aucie chińskie chlapacze...

może i chińskie ale wyglądają ok..............też zamówiłem, więc muszę chwalić  :)

bardziej interesują mnie te pampersy.........da się samemu założyć??? i czy też chińskie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w serwisie,po 1l oleju na dolewkę i otrzymałem takie coś :D

attachicon.gif272.jpg

 

Litr oleju w futerale z rzepami.

Tym co silnik pije olej futerały gratis  :P

A ciekaw jestem co w gratisie tym co oleju przybywa, strzykawkę w futeraliku gustownym  :D

Ja pojechałem wymienić płyn hamulcowy i też dostałem gratisik ale jak piękny :P

post-72509-0-60379400-1460565014_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas zamawiało.ja sam do  Note,też z allegro zamówiłem i była OK!

Nie ma co przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pulsarze mam dokładnie taką:

 

http://allegro.pl/nissan-pulsar-od-14r-gumowy-dywanik-do-bagaznika-i5441809261.html

 

i mogę szczerze polecić. Za te pieniądze jakość super. Nie jest to sztywne tworzywo jak większość ale bardziej coś w rodzaju gumy - sprawdza się idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest Rezaw-plast,a za te wyroby warto zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robo,jeżeli chcesz matę na podwójną podłogę,to niestety musisz zainwestować we dwie maty,ta z górnej raczej nieciekawie pasuje.

Ale powiem Ci ,ja mam tylko górna i pod deski nic takiego nie pakuję.A jeżeli jadę na wczasy to ten jeden raz w roku krzywdy wykładzinie nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w serwisie,po 1l oleju na dolewkę i otrzymałem takie coś :D

attachicon.gif272.jpg

 

Litr oleju w futerale z rzepami.

Nie no piękna rzecz - serwis się postarał. Myślę, że to Twoje problemy z ubytkiem oleju w pełni rozwiązuje  :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak! Qqłka ze strachu przed dolewką przestała popijać oliwę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robo,jeżeli chcesz matę na podwójną podłogę,to niestety musisz zainwestować we dwie maty,ta z górnej raczej nieciekawie pasuje.

Ale powiem Ci ,ja mam tylko górna i pod deski nic takiego nie pakuję.A jeżeli jadę na wczasy to ten jeden raz w roku krzywdy wykładzinie nie robi.

Czyli te na Allegro za ok 80-100zl to maty na dolna Polkę? Jesli ja położę to górne polki założę? nie chce zeby filc sie zniszczył, juz widze wytarcie na dywaniku kierowcy i chce tego uniknąć w reszcie miejsc. Przy okazji, polecacie jakas konkretna firmę dywaników, ktore sa z dobrej jakości weluru?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się - ja mam górne półki nówki sztuki od nowości schowane w garażu, więc w razie czego do zbycia. Zastanawiam się po co one są skoro tylko ogranicza się w ten sposób pojemność bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się - ja mam górne półki nówki sztuki od nowości schowane w garażu, więc w razie czego do zbycia. Zastanawiam się po co one są skoro tylko ogranicza się w ten sposób pojemność bagażnika.

 

Niczego nie ograniczaja, pozwalaja konfigurowac przestrzen w tak sposob ze mi sie siaty nie walaja z zakupami po calym samochodzie na zakretach a torba tesciowej nie lezy razem z miernikiem cisnienia i papierem toaletowym ;). Nie wyobrazam sobie auta bez dzielonej przestrzeni. Mialem w Golfie, mam w QQ.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te na Allegro za ok 80-100zl to maty na dolna Polkę? Jesli ja położę to górne polki założę? nie chce zeby filc sie zniszczył, juz widze wytarcie na dywaniku kierowcy i chce tego uniknąć w reszcie miejsc. Przy okazji, polecacie jakas konkretna firmę dywaników, ktore sa z dobrej jakości weluru?

Większość na alle są na górną półkę,na dolną jest może dwie-trzy aukcje i są wyraźnie opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Antena jest łatwa do wykręcenia.A jak założysz ,czy też zdejmiesz pokrowiec to minuta poświęcona na od lub zakręcenie nie będziestanowiła problemu,a i głowa spokojniejsza.

Chociaż moim zdaniem,jest to tak twardy element,że nie powinna się urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse do Qqłki!?

Poroniony pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...