Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę powiedzieć,że już kilkukrotnie widziałem Qqłki z taką warą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że jak jest plucha to wycieraczki się mniej męczą jak się jedzie za tir-em, że zbije wodę na błotniki albo skieruje ponad dach -oszczędzając szybę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej chodzi o ochronę brzegu klapy przed kamyczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypody, wschód, i jeszcze parę innych regionów by się pewnie znalazło. Jak się jeździ szutrem czy po jakiś innych drogach to się pewnie przydaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl swego czasu w jakims programie wyjasniany sens tych nakladek. Oslaniaja ponoc przed kamykami. Stosuje sie to za nasza wschodnia granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak z kolorem i przyleganiem do pow. dachu , chodzi mi o kształt czy szczelina jest jednakowa ?

i najważniejsze , źródło gdzie nabyłeś ? ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w sprawie anteny ja swoją kupiłem na Ali czekałem miesiąc założyłem ale po paru dniach ściągnąłem jakoś odbioru radia spadła bardzo mocno (centrum miasta) dla mnie nieakceptowanie a nie jestem jakimś melomanem. Fakt że ładnie wyglądała ale nie spełniała swojej podstawowej funkcji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 zł allegro

z przyleganiem kiepsko chciałem bez podkładki dlatego troszkę szlifierką ją odrobiłem

po dwóch godzinach sam odkleiłem bo szpary były

ale kolor mi spasował 

grać na krótkiej trasie raptem 4 kilometry grało ok

mam pomysł z taśmą dwustronną ale troszeczkę grubszą 

by wyglądało jakby podkładka gumowa cienka ale była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nowy dodatek na tylna klapę i oświetlenie bagażnika i dołu tylnej kanapy oraz dzięku uprzejmości JACKO 29 siłowniki do klapy.

Przesadziłeś z tą górną listwę. Wygląda to dla mnie trochę festynowo. Ale to moje zdanie. Widzę, że lubisz bajerzyć autko. spoko

Widzieliście już ten filmik?

 

 

Czy o 1:20" to pakiet Crossover ze słynnym pampersem? Podoba mi się taka stylizacja - ciekawe jak by wyglądał na szarym QQ :)

A te srebrne listwy na boki, przód i tył jakoś do mnie nie przemawiają.

A czemu ma służyć ta czarna listwa na masce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mozna kupic zamiennik orginalu listwy bagaznika i pampersow ( pisaliscie posty ze nie ma w PL  jakis czas temu ale moze cos sie zmienilo .. znalazlem na allegro listwe ale niezbyt mi sie podoba .. na aliexpress so lepsze ale przesylka w cenie towaru prawie.. ktos kupowal moze z tej strony wogole ?

 

https://pl.aliexpress.com/item/Accessories-For-Nissan-Qashqai-2014-2015-Stainless-Steel-Rear-Outer-Inner-Bumper-Protector-Door-Sill-Plate/32544784944.html

 

https://pl.aliexpress.com/item/Accessories-For-Nissan-Qashqai-2014-2015-ABS-Front-Rear-Bumper-Protector-Skid-Guards-Plate-2-pcs/32563603979.html?scm=1007.13338.46806.0&pvid=70869fc2-0c68-49c5-95cc-e42e5adfde25&tpp=1&detailNewVersion=&categoryId=200000455

 

 

pozdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to to widziałem...Rosja to ciekawy kraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...