Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

gdzies tutaj jakis czas temu widzialem, ze polecaliscie mate do bagaznika z rezaw plast. Czy chodzilo o ktora z ponizszych?

http://gjkstyling.pl/p/634/455/mata-bagaznika-standard-nissan-qashqai-od-2014--qashqai-ii-od-2014-nissan-maty-bagaznikowe.html

http://gjkstyling.pl/p/634/1362/mata-bagaznika-gumowa-nissan-qashqai-od-2014-qashqai-ii-od-2014-nissan-maty-bagaznikowe.html

 

W sumie to nie widze czym one sie roznia..

I ja zakupiłem taką do siebie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to ASO montowalo i dawalo gwarancje, to moze jeszcze bym sie za te 2600 skusil- jak bym mial bardzo dobry chumor tego dnia :)

jak w przyszłem roku będzie FL to pewnie pojawi sie fabryczna elektryczna klapa.

W końcu prawie cała konkurencja już to oferuje.

Wówczas zapewne będzie można zamontować w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy w ASO powiedza ci, zebys kupil nowego po FL bo do starych tego nie montuja.

A skad to info o FL w przyszlym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem na YT sposób montażu.Jest potrzebny do tego moduł.Moduł sterujący z czujnikiem przeciążenia(coby łapy nie przytrzasnąć)siłowniki są dobierane długością,przy zamku nic nie jest kombinowane


Ciekawe kiedy Chinczycy skopiują:D


Na ali są do mazdy do IX45 IX 35 Andzi i x traila...a do qqłki nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem na YT sposób montażu.Jest potrzebny do tego moduł.Moduł sterujący z czujnikiem przeciążenia(coby łapy nie przytrzasnąć)siłowniki są dobierane długością,przy zamku nic nie jest kombinowane

Ciekawe kiedy Chinczycy skopiują :D

Na ali są do mazdy do IX45 IX 35 Andzi i x traila...a do qqłki nie znalazłem.

Gdzie ty ten filmik o montazu widziales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w przyszłem roku będzie FL to pewnie pojawi sie fabryczna elektryczna klapa.

W końcu prawie cała konkurencja już to oferuje.

Wówczas zapewne będzie można zamontować w ASO.

 

obawiam się ,że po liftingu nie pojawi się elektrycznie sterowana klapa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek - zdradź, co będzie nowego w QQ po FL! Jak dla mnie nie ukrywam, najważniejsze pytanie - będzie BOSE?

A BOSE nie ma juz montowanego w najnowszych egzemplarzach QQ? Jakis miesiac temu bylem w salonie Nissana w Warszawie i stal QQ gdzie leciala muzyka- i naprawde fajnie to gralo. Duzo lepiej niz w starszych egzemplarzach QQ J11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt drogo,ale gdyby przy zakupie była taka opcja w podobnej cenie pewnie wielu by się zdecydowało.

Przy zakupie od 3 sztuk 7% zniżki. Jak są chętni to zapraszam na PW. Ja sobie zamówię taki zestaw i zobaczymy co z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek - zdradź, co będzie nowego w QQ po FL! Jak dla mnie nie ukrywam, najważniejsze pytanie - będzie BOSE?

 

tego nie wiem czy będzie to BOSE ale ma się pojawić opcjonalny ( lub w najbogatszej wersji ) firmowy sprzęt grający ale nie ma jeszcze informacji czy będzie to BOSE czy jakaś inna marka ale na 100% będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając jeszcze do elektrycznego podnoszenia klapy to byłem w salonie i ogladąłem X-Traila

Siłownik od klapy jest znacznie dłuższy od tego w QQ i na bank nie będzie pasować. Zamek też trochę się różni.

 

Zauważyłem, że na filmie na YT pokazującym montaż do RAV4 widać że klapa z sporą siłą uderza o karoserię i wtedy blokuje zamek.

Na filmie z Australii z QQ widać, że po zamknięciu klapa jest delikatnie dociągana przez zamek lub ewentualnie dopychana powoli przez siłowniki (jeśli to siłowniki tylko dopychają klapę to faktycznie może nie trzeba nic ruszać w zamku).

W X-Trailu i innych autach jakie widziałem klapa delikatnie dochodzi do karoserii i potem jest powoli dociągana (dociskana).

Jak sądzę to kwestia czasu jak pojawią się na rynku gotowe zestawy do QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zauważyłem, że na filmie na YT pokazującym montaż do RAV4 widać że klapa z sporą siłą uderza o karoserię i wtedy blokuje zamek.

To wlasnie mi sie nie podobalo, i nie zachecalo do inwestowania extra pieniedzy w takie rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz też jest zamykanie z pierdyknięciem,tyle że ręczne :D

A z tego co oglądałem podobne zestawy na ALI ,to w żadnym nie było dodatkowego zamka na zmianę,więc tylko siłowniki dociągają klapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenia są lepsze niż niektóre kabarety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale 450€ za podnoszenie klapy bym nie dał :) lubię gadżety i nie żałuję pieniędzy na nie , ale trochę przesadzili chinole z ceną , bardzo ryż ostatnio podrożał , zaczynają się parchy cenić i tym się wykończą , bo znów europejskie będzie tańsze ! 

ps , przełączyłem na angielską wersję bo to "automatyczne otwieranie tail bramy" mnie rozbawiło.

 

Tłumaczenia są lepsze niż niektóre kabarety :D

No , fuckt :) 


yyy fakt :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...