Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Czy ktos z Was wymienial std antene na pletwe rekina? Chodza legendy, ze zasieg slabszy, DAB nie odbiera. Faktycznie jest tak nieciekawie?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy super chrom, nie te czernidła wszech obecne   :spoko:

Adam a naprawisz te uszkodzenie zaprawką??? czy czekasz aż zerdzewieje  :D

 

wg mnie są one w kolorze grafitowym a nie chromowanym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Czy ktos z Was wymienial std antene na pletwe rekina? Chodza legendy, ze zasieg slabszy, DAB nie odbiera. Faktycznie jest tak nieciekawie?

 

Pozdr

Ja wymieniałem, ale uprzedzam że nie na oryginalną z salonu za 800zł tylko na kupioną na Aliexpress za 130zł.

DAB odbiera, ale faktycznie poziom sygnału (analogowego i cyfrowego) jest znacząco słabszy. W mieście nie ma problemów ale na trasie potrafi gubić stacje.

Rozwiązaniem może być montaż wzmacniacza, ale to trochę kłopotliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info! Ta z ASO jest nawet drozsza niz 800zl:) ciekawe czy faktycznie bardziej sie rozni od tych sprzedawanych na ali czy allegro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie są one w kolorze grafitowym a nie chromowanym :)

Bo to super chrom a nie jasny Tajuningowy z Alleeedrogo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy super chrom, nie te czernidła wszech obecne   :spoko:

Adam a naprawisz te uszkodzenie zaprawką??? czy czekasz aż zerdzewieje  :D

Tak Edziu...........zaprawką (już zamówiona) bo lakiernicy-blacharze

opowiadali o malowaniu całych drzwi i cieniowaniu w jedną i drugą stronę

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie uzupełnić ubytek zaprawką ja używam super zaprawek Motip !

O Ćwianiaczki cieniować malować niech sobie Ja........a pomalują i pocieniują  :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam super zaprawek Motip !

 

z zaprawka Motipa do Nissana moze by problem, w przypadku mojego koloru nie bylo gotowego pojemnika ale bez problemu dorobili na poczekaniu, za niewielkie pieniadze

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej,

 

gdzies tutaj jakis czas temu widzialem, ze polecaliscie mate do bagaznika z rezaw plast. Czy chodzilo o ktora z ponizszych?

http://gjkstyling.pl/p/634/455/mata-bagaznika-standard-nissan-qashqai-od-2014--qashqai-ii-od-2014-nissan-maty-bagaznikowe.html

http://gjkstyling.pl/p/634/1362/mata-bagaznika-gumowa-nissan-qashqai-od-2014-qashqai-ii-od-2014-nissan-maty-bagaznikowe.html

 

W sumie to nie widze czym one sie roznia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie widzisz innych wzorów na matach  ????  :)

Pierwsza to dziadostwo plastikowe dobre do Seppuku .

Druga jest gumowa i lepiej dopasowana do podłogi bagażnika tą kupuj śmiało  :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,druga to guma.O wiele lepiej się układa w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiona ta drozsza mata:) Dywaniki z rezaw plast tez zakupilem. Co ciekawe Rezaw plast na swojej stronie ma drozsze te dywaniki niz inne sklepy sprzedajace produkty Rezaw:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak firma kupuje w Rezaw to ma upusty,bo kupuje w hurcie,więc i cenę mogą dać niższą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe czy to oryginał,czy samoróbka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do kolesia e-mail z pytaniem czy jest możliwość wysyłki zestawu z instrukcją instalacji  do Polski i jaka ewentualnie byłaby cena. Czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to oryginał,czy samoróbka

 

W tym przypadku mozemy chyba mowic tylko o samorobce.

To ich strona: http://www.jagcarsecurity.com.au/

Niby zajmuja sie przerubkami , ale to wydaje mi sie dosc zaawansowane rozwiazanie jak na nich

Napisałem do kolesia e-mail z pytaniem czy jest możliwość wysyłki zestawu z instrukcją instalacji  do Polski i jaka ewentualnie byłaby cena. Czekam na odpowiedź

Czekamy na informacje. Bardzo fajna rzecz.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście w moim QQ brakuje elektrycznej klapy bagażnika i automatu w 1,6 DiG-T - takie rozwiązanie mogło by rozwiązać 50% moich problemów :)

czekam na info .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że zastosowali siłowniki od X-Traila ale dzisiaj mnie ktoś zaskoczył,że mogą być za słabe bo w Xsie klapa jest ...plastikowa! :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa QQ też nie jest ciężka.

Siłowniki to najmniejszy problem, może dałoby się podpasować z innych aut.

Najtrudniejsze wg mnie to zamek, który dociąga i blokuje klapę. Musi konkretnie pasować i do tego współpracować z centralnym zamkiem.

Ale kto wie, może pasuje zamek od X-Traila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do tej firmy i otrzymalem odpowiedz.

 

"Instalacja jest bardzo prosta. Na chwile nie ma jeszcze instrukcji ale dobra wiadomoscia jest to, ze jest to plug&play instalacja.

W ciagu najblizszych paru dni zostanie przygotowana instrukcja -dokumentacja fotograficzna- wyslemy ci ja po skonczeniu.

Koszt- 924 AUD plus koszty wysylki"

 

Przy obecnym kursie AUD daje to okolo 2700pln.

Czyli tanio nie jest.

Jak dla mnie, gdyby to kosztowalo polowe tego to jeszcze bym o tym pomyslal a tak to- "fajny pomysl" moge tylko powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cost is $924 australian dollars and shipping is approx $290. to daje 1.214,00 dolców, przy kurcie 3 zł / AD daje 3.642,00 zł

 

We are currently shipping to Indonesia, Greece and Italy,
We do have a comprehensive list of instructions that we ship out with all the units.
 
It is a fairly simply installation with Plug-and-play wiring, it does however take approx 2-3 hours to install.

 

 

Myślę że kwota  jak najbardziej do przyjęcia (jeśli ktoś chce) bo za głupią plastikową płetwę w Aso wołają ponad 1000 zł

 

Jakby się zamówiło klika sztuk to pewnie może by coś oszczędzić na transporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze jeszcze Urzad Celny moglby by sie do przesylki doczepic- czyli cena 3642 plus ewentualnie VAT+clo. W najgorszym wypadku wyjdzie prawie 5000 pln.

 

Co do cen w ASO, to one w ogole sa z kosmosu. Tu powstaje tylko pytanie - czy modyfikacja tylnej klapy jest tyle warta.

Gdyby to ASO montowalo i dawalo gwarancje, to moze jeszcze bym sie za te 2600 skusil- jak bym mial bardzo dobry chumor tego dnia :)

 

Lubie inwestowac w samochod, ale dac prawie 5000pln za mechanike tylnej klapy bez gwarancji z wlasnym montazem- to juz za duzo dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na nasze warunki stanowczo za drogo.Jakby ktoś chciał,to lepiej już by było zainwestować w jakieś siłowniki używki np. od Sharana kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...