Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam Nissan QQ 1,2 acenta i chce zamontować relingi dachowe. I mam pytanie jest możliwe zamontować oryginalne relingi w salonie ???

Gdzie ty kupiłeś te progi ???

post-99170-0-51725000-1463000112_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo w ASO nie zamontujesz relingów oryginalnych.Mówią,że nie ma dla nich mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze DAB korzysta z tej samej anteny co radio FM? I de facto zamontowane przeze mnie zadlo jest zrodelm sygnalu dla DAB?

 

Tak, moim zdaniem tak, no chyba że coś się ostatnio zmieniło. Dodam jeszcze że DAB działa prawie tak samo jak DVBT (czyli telewizja) - obie technologie korzystają z takich samych anten jak dotychczasowo używane technologie analogowe. Oczywiście jest marketing i jest produkt - że niby robią insze anteny do DVBT czy DBA ale z tego co wiem to można sobie między bajki wsadzić bo różnica między zwykła a "DVBT / DBA certified" anteną jest znikoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam Nissan QQ 1,2 acenta i chce zamontować relingi dachowe. I mam pytanie jest możliwe zamontować oryginalne relingi w salonie ???

Gdzie ty kupiłeś te progi ???

w salonie relingów nie zamontujesz.

 

Jeżeli chcesz przewozić boxa, rowery itd pozostają poprzeczki.

Jeżeli zalezy Ci na wyglądzie - Aliexpress.

Sam zakładałem i jestem zadowolony.

tu maszą cały temat:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/101549-relingi-do-qashqai-j11-bez-wiercenia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wymienić nawigację fabryczną na nawigację z androidem (z allegro), czy stracę gwarancję? ?u

 

 

edit: Pytanie nie aktualne znalazłem już na forum odp.

Edytowane przez damian815
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! To ciekawe jest! A gwint tam w środku jest???

Plusik dla Ciebie za dociekliwość :D

A może to tylko element montażu listwy??? Jak listwa się trzyma???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! To ciekawe jest! A gwint tam w środku jest???

Plusik dla Ciebie za dociekliwość :D

A może to tylko element montażu listwy??? Jak listwa się trzyma???

 

tak gwint tez jest 

listwa trzyma sie na ta tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listw trzyma się na tym kołku,ale jest przykręcona,czy wciśnięta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładał ktoś może pokrowce na siedzenia? Nie wiem jak podnieść tylną kanapę, żeby założyć na nią pokrowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jeżeli jest to to samo co w 1.2 to chyba nie ominie Cię odkręcanie siedziska,a żeby je wyjąć dla lepszego samopoczucia,że nie porysuje się blachy,trzeba by było mieć kogoś do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładał ktoś może pokrowce na siedzenia? Nie wiem jak podnieść tylną kanapę, żeby założyć na nią pokrowiec.

 

No to ja powiem jak to jest: kupiłem pokrowce od razu po zakupie auta (dzieci małe). Z przodem problemu nie miałem ale z tyłem to szukałem i znalazłem jedynie instrukcję od J10 (która okazała się być zbliżona do J11). Gdzieś na zagranicznym forum też poczytałem. Trzeba na siłę pociągnąć tylne siedzenie do góry i powinno wyskoczyć. Ja tego nie robiłem bo bałem się że coś uszkodzę i pojechałem do ASO . Tam mechaniki też nie wiedzieli, jeden kumaty podrapał się po głowie , chwycił tą tylną kanapę i pociągnął do góry i wyjął. Tam są takie bolco-zatrzaski z tego co pamiętam, technicznie ich nie wyłamiesz, ale powiem ci że wtedy jak to zobaczyłem to pomyślałem że to banał jest ale teraz po ponad roku znowu bym się trochę bał to samemu robić ...

 

Powiem tak: jeżeli jest to to samo co w 1.2 to chyba nie ominie Cię odkręcanie siedziska,a żeby je wyjąć dla lepszego samopoczucia,że nie porysuje się blachy,trzeba by było mieć kogoś do pomocy.

 

 

Jacko... nie trzeba nic odkręcać ;)

Edytowane przez sph3r3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz,mogę się mylić bo rozbierałem tył ponad dwa lata temu.Ale w tedy rozbierałem do wygłuszania więc wszystko rozkręcałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłem dziś tą kanapę rzeczywiście bardzo łatwo wyskakuje, trzeba tylko ręką wymacać ten bolec i wychodzi bez problemu.

 

O widzę  sph3r3 ze jesteś z Bielska byłeś w ASO na Lwowskiej ??  Dobry tam mają serwis ?

Edytowane przez damian815
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was się orientuje jaki typ żarówki jest dedykowany do podświetlenia tablicy rejestracyjnej? Zastanawiam się czy coś takiego podjedzie: 

http://allegro.pl/t10-9-led-5630-canbus-boczna-w5w-smd-gratis-fv-i5957940183.html

Druga sprawa to w jaki sposób dobrać się do oprawki, aby czegoś nie uszkodzić lub wyłamać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają nieźle.

Kupowałem od nich listwy na drzwi,nie założyłem.Ogólnie wyglądały tandetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ktoś kupował listwy od tego allegrowicza

Zobacz ofertę: Nakładki listwy progowe progi Nissan Qashqai 2014+

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5524796950

Ja kupowałem tutaj:

http://www.chromowane.com.pl/qashqai-ii-2014-,763.html

i są ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawostka:

Przeglądałem dziś akcesoria do J11 na AliExpress (swoja drogą mają tam całe mnóstwo chromowanych nakładek na wszystko co się da okleić, w 90% wygląda gorzej niż bez...) i trafiłem na kilka ofert, z których wynika, że na tamtejszy rynek maja wersję QQ ze zwykłym ręcznym (nie elektrycznym). Takie cuda. Wygoda mniejsza, ale z uwagi na ewentualną awaryjność i bezpieczeństwo chyba bym wolał. Przykładowa aukcja:

https://pl.aliexpress.com/item/AUTO-ACCESSORIES-FIT-FOR-NISSAN-QASHQAI-J11-2016-CHROME-SHIFT-GEAR-PANEL-TRIM-FRAME-COVER-GARNISH/32660433944.html?spm=2114.010208.3.289.RHBpsc&ws_ab_test=searchweb201556_10,searchweb201602_4_10017_507_401,searchweb201603_9&btsid=1f5948d0-21f3-4fe2-a6cf-350eb91b76cb

 

Pomijając ten ich inny zderzak, zobaczcie jakie tam mają wersje wyposażenia - pełna brązowa skóra ale plasitkowa kierownica bez tempomatu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QQbiac, dnia 08 Cze 2016 - 14:42, napisał: snapback.png

 

na tamtejszy rynek maja wersję QQ ze zwykłym ręcznym (nie elektrycznym). Takie cuda.

 

ja bym wolał, przydał by się do parkowania zimą :punk:  z tym to się nawet powygłupiać nie można :devil: 

 

a inna sprawa, że stwierdziłem ostatnio, że mi nie łapie ręczny na niewielkim pochyle nawet jak wcisnę mocniej hamulec, albo dwa razy szybko. Jak puszczam, to się staczam, albo sam muszę zaciągnąć ręczny :wtf2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...