Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Silnik 1.2 DIG-T opinie, serwis, uwagi


brera
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I żadnej pewności że serwis zrobi dobrze, więc aby uniknąć następnych kłopotów trzeba posprawdzać po nich, mamy stracony czas i z pewnością znajdą się niedoróbki.

W porządnym serwisie pozwolą stać przy aucie w autoryzowanym można postać przy automacie do kawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam kubalonie, nie ma co generalizować. W "mojej" ASO są jeszcze fajne babki, na których oko można zawiesić. Natomiast u mojego niezależnego mechanika mogę co najwyżej jego rów zobaczyć wyzierający z wiecznie opadających portek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do babek Sir Colinsie to zgoda, też lubiem oko powiesić ale warsztat wolę na oku mieć. :devil:

Edytowane przez kubalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w serwisie,dolano płynu.Po dwóch dniach pomiar i obserwacja przez ok 400-500 km.Apóźniej poszukiwanie wycieku pod ciśnieniem ichnim sprzetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku czytam te twoje perypetie z tak udanym modelem Nissana QQ J11 :D  i czapka z mej łysej głowy ...........................

Ja już dawno bym go podpalił u nich blisko salonu ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisy Jacka, to jak miód na moje uszy. Tym bardziej łatwo będzie mi sprzedać mojego QQ przed upływem gwarancji. :D

Mimo swoistego paradoksu, bo przecież z moim QQ nic się nie dzieje.

Ale po co ryzykować skoro można kupić jakiegoś bezstresowego PeżOpla. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

... W "mojej" ASO są jeszcze fajne babki, na których oko można zawiesić.

Po to je tam zatrudnili, byś nie zaglądał mechanikom na łapki, a podziwiał "krajobrazy" :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan był już na 9 miejscu w rankingu sprzedaży, teraz to już 13...

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie dla Renault napewno nie dla Nissana .

U mnie ostały się ino dwa salony Aso Nissan z pięciu !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszą mnie takie wpisy - serio !

Byłem z Wami i napewno bym pozostał ale już nie z Renault Qq-iem z takim motorem. Miałem wiele obaw o których pisałem tu na forum co wielu z Was może wkurzało ... kiedy odchodziłem od Qq. Dziś jadę M pierwszy raz po roku do Servisu na przegląd techniczny i prawdę mówiąc "szukam na siłę" by cokolwiek poprawić w tym aucie i nie znajduje .

Miło by mi było by wszyscy byli szczęściarzami tak jak m.in.Colins !

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan był już na 9 miejscu w rankingu sprzedaży, teraz to już 13...

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

a czym ma zrobić wynik aby znów być w pierwszej 10 ? Micrą która się nie sprzedaje bo będzie nowy model ? NOTE którego produkcja się kończy ? Pulsar który jest jednym z najdroższych samochodów w swojej klasie ? Czy JUKE który ma już 7 lat ?

 

Nissan = Qashqai ( inne model prócz X-Traila praktycznie się na rynku nie liczą ) który ma 15% udział w rynku europejskim ( czyli jest nr 1 w swojej klasie ) oraz X-Trail/Rogue który jest nr 1 na świecie w swojej klasie ( pierwszy raz Honda CR-V od dłuższego czasu opuściła pozycję nr 1 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszą mnie takie wpisy - serio !

Byłem z Wami i napewno bym pozostał ale już nie z Renault Qq-iem z takim motorem. Miałem wiele obaw o których pisałem tu na forum co wielu z Was może wkurzało ... kiedy odchodziłem od Qq. Dziś jadę M pierwszy raz po roku do Servisu na przegląd techniczny i prawdę mówiąc "szukam na siłę" by cokolwiek poprawić w tym aucie i nie znajduje .

Miło by mi było by wszyscy byli szczęściarzami tak jak m.in.Colins !

Pozdrawiam !

To ja się podłączam do Colinsa. U mnie poza wymianą aku, odpukać, też tylko leję paliwo ;-). Przebieg 20 tys. km.

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na sprzedaż z ostatnich kilku miesięcy, ciężko będzie QQ utrzymać palmę pierwszeństwa.

Wchodzi nowa skoda, mazda, honda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 tysięcy km to rzeczywiście Striderze za mało by coś powiedzieć o trwałości samochodu.

Jednak czasem wystarczająco dużo by coś powiedzieć o jego nietrwałości. :D

Bo zauważ, że niektórych naszych towarzyszy, z Dżekiem na czele, dopadło mnóstwo przykrych chorób, często już przy mniejszych przebiegach.

Czyżby choroby wieku dziecięcego i następca czyli wersja po liftingu, będzie już bardziej dopracowany? :wacko:

Od razu odpowiem sobie sam - no więc nie będzie, bo akurat producentowi to na tym najmniej zależy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nieśmiało zauważyć, że 20kkm to za mało by cokolwiek o trwałości samochodu powiedzieć... :P

 

Pewnie, że tak, ale na forum niektóre QQ z opisów przy tym przebiegu to już dogorywają..... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma się dobrze!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przedłużenie gwarancji do 4 lub 5 lat można wykupić tylko przy zakupie nowego samochodu, czy też podczas późniejszej eksploatacji można to przedłużenie dokupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przedłużenie gwarancji do 4 lub 5 lat można wykupić tylko przy zakupie nowego samochodu, czy też podczas późniejszej eksploatacji można to przedłużenie dokupić?

Można później,nawet bardzo późno.Ja to zrobiłem na trzecim ostatnim przeglądzie gwarancyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie programu lojalnościowego YOU+NISSAN. Informacje na stronie internetowej są dość enigmatyczne.... Ile czasu czekaliście na przesłanie karty? Jakie są Wasze doświadczenia w tym zakresie, na jakie rabaty i bonusy można liczyć dotyczące kosztów przeglądów, napraw lub przy zakupie kolejnych aut ze stajni nissan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekałem coś koło miesiąca, ale w serwisie wystarczył wydruk ze strony. Na kartę dają rabat w/g tabelki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie programu lojalnościowego YOU+NISSAN. Informacje na stronie internetowej są dość enigmatyczne.... Ile czasu czekaliście na przesłanie karty? Jakie są Wasze doświadczenia w tym zakresie, na jakie rabaty i bonusy można liczyć dotyczące kosztów przeglądów, napraw lub przy zakupie kolejnych aut ze stajni nissan?

Na kartę możesz czekać bardzo długo i krótko,ale jeżeli wysłałeś swoje zgłoszenie to jesteś automatycznie zarejestrowany w systemie nissana i wystarczy tylko powiedzieć ,że jesteś w programie Nissan For You.Z resztą ASO przyjmując Twój samochód do serwisu już ma w historii Twojego samochodu wprowadzone uczestnictwo w programie.Moja karta przyszła po 3 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...