Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Silnik 1.2 DIG-T opinie, serwis, uwagi


brera
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdrość przez Was przemawia nieudacznicy motoryzacyjni. :D

Jedynie manixio zna się na rzeczy. Samochód zepsuty, to i sprzedać go trzeba. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać, widać komu najbardziej gul skacze i zazdraszcza kosiarki. Co nie Edi? :D

Kubalonie szanowny - nie wątpię, że kolejka będzie. A Ty myślisz, że po co ja to wszystko piszę? To się nazywa lokowanie produktu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa wydmuszki, nic mnie nie pasuję na wygodę jak moje Żelazko  :D

Colins długo cuciłeś pasażerów ,,przecie przy 190 to krew odpływa z kończyn  :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubalonie, przecie masz swojego, a nawet zdaje się z lepszym moturem.

Edi, niby znawca tematu jesteś, a nie wiesz, że sprzęt od czasu do czasu trzeba przedmuchać? Ja w każdym razie dmucham regularnie, to i potem dobrze bzyka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Sir z inszym silnikiem i tfu jak na razie jest dobrze ale mieć pewne autko to je to, a co do dmuchania regularnego to i owszem dla zdrowotności wskazane. Cyka wtedy serduszko w rytmie czacza a ciśnienie jest na odpowiednim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej porze w biurowcach sprzątaczki już śpią....a Wy mi kurna robotę robicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę.Jesienią na A4  licznikowe 198km/h, 3 osoby na pokładzie +bagaż  :whistle: .Oleju oczywiście nie bierze  :)

Też mam się martwić,że z nim coś nie tak? ;)  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten wpis. A innym napiszę - i co, zatkało kakao? ;)

Jak widać porządny szofer potrafi se dotrzeć wóz tak, że oleju brał nie będzie, za to każdego zawalidrogę, a i owszem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, święte słowa ale jak tu nie sprawdzić jak noga swędzi a 200 to fajna już szybkość. Jednako nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież o wiele wcześniej już pisałem że Qqłka doszła do 198km.h kiedy zmienili mi soft....a oleum i ta sobie delikatnie żłopie :D


Ale wrażenia z takiej jazdy nieciekawe i nie polecam.Tak jak Strid napisał,to nie są prędkości dla takiego wozidła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem i to.W/g GPS licznik przekłamuje do około 150km/h ,dalej idzie już zgodnie z GPS-em ,chyba chodzi o podanie już wiarygodnej prędkości miłośnikom ekstremalnych przeżyć.Przy czym przy 120-realne jest 112,im dalej to przekłamanie się zmniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strider ma rację, średnica kół nie zmienna więc i przekłamania muszą być procentowo takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie jest Pulsar Edi. A Pulsara już jakby nie ma niestety. :(

Zresztą nawet gdyby był, to zupełnie inna buda, która jak widać dzięki mniejszym oporom powietrza pozwala wycisnąć nieco większą prędkość maksymalną od QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strider ma rację, średnica kół nie zmienna więc i przekłamania muszą być procentowo takie same.

Jedna uwaga panowie,licznik nie jest analogowy(przekładnia i linka) ale elektroniczny,wszystko można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węszysz jakiś spisek producenta Jacek? :P

Ogólnie przepisy są takie, że prędkościomierze mogą zawyżać prędkość w stosunku do rzeczywistej, natomiast nie mogą zaniżać. W dotychczas posiadanych przeze mnie pojazdach przekłamywały tym bardziej im większa była prędkość. Oczywiście w górę, zgodnie z przyjętymi zasadami i dla polepszenia samopoczucia kierowcy. :D

Logika wskazywałaby więc, że i QQ ma tak samo i skłaniałbym się ku zdaniu Stridera i manixia. 

Jednak twardo przy nim stał nie będę, bo w dobie elektroniki rzeczywiście może być różnie. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię jak było,testowałem a swoim organizmie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakiś problem GPS'a? Generalnie nie wiem, czy wiecie, ale GPS nie jest tak dokładny jak nam się wydaje.

Ja swoim Pulsarem mam max. z GPS 190km/h, co na liczniku dawało coś koło 200km/h, albo i więcej. Nie zauważyłem, zeby jakoś przekłamanie malało, a już na pewno nie do 0, ale może w QQ jest inaczej.

 

Przy okazji na filmiku Edka widać jak ten mikrosilnik puchnie po górkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...