Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Silnik 1.2 DIG-T opinie, serwis, uwagi


brera
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może Ci, którzy mają poziom oleju OK to... dzięki temu, że rozrzedzony z paliwem... więc na bagnecie się zgadza?  :shifty:  

 

BTW, nie wiem, ale chyba to Jacko29 zawładnął wątek i wszystkie posty, które czytałem to... dotyczą jego egzemplarza?  :whistle:

 

A tak serio, to byście kupili QQ, znając ten wątek? To w sumie mój punkt widzenia. :dribble:  W sumie wesoło tu, więc może warto, hehe. Nie no, ale teraz poważnie pisząc, to chyba skali TSI nie przebija, więc nadzieja jest. No nic majówka, więc czas na przeanalizowane sprawy, o ile jeszcze jest nad czym myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer powie że brakuje oleju jak już korby przyspawa do wału :D

Elektronika he he... W Choince na wyświetlaczu pokazuje raz pięć, raz jedną kropkę stanu oleju, dla tego z bagnetem jestem za pan brat ;) Pod maskę looknąć to nie grzech, a sąsiadowi nie tłumaczyć nic. Ewentualnie doradzić, by od czasu do czasu zaglądnął pod kołdrę ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jacka silnik wyszedł z wadliwymi pierścieniami a nie wadliwym Milicja

 

Ano właśnie. @Jacek, co tam u Twojego QQ w temacie brania oleju? Zgubiłem wątek a teraz przebić się przez to wszystko to masakra jakaś. Zatrzymałem się chyba na etapie trzeciej aktualizacji softu. Dalej pije olej czy już  raczej się trchę unormowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ja widzę, że u Jacka dalej jest dramatycznie. Zdziwiony tylko jestem, że Nissan aż tak długo ciągnie temat.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150km i  dalej te 5-6mm


Oj, ja widzę, że u Jacka dalej jest dramatycznie. Zdziwiony tylko jestem, że Nissan aż tak długo ciągnie temat.... :(

Gdyby to był jakiś przedstawiciel nissana to można by tak było powiedzieć,ale to tylko ASO i chyba nawet prywatnego właściciela,więc ciągną temat na życzenie stwórcy,a to soft,a to inny olej,a to próby spalania...teraz już następnej próby nie będzie.Zużycie blisko 1L na 1000 jest udokumentowane,następna wizyta będzie już z pustą (prawie )michą i decyzja zapadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, wszystko wskazuje na to, że niebawem dołączę do Waszego grona już pełnoprawnie i będę recenzentem, jak sprawuje się 1.2 DIG-T od nowości z 2017 r. Chyba, że wezmę sobie do serca słowa Colinsa i nie będę zaglądał, starając się jeździć beztrosko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Colinsa musisz brać duuużą poprawkę,...nigdy nie wiadomo kiedy mówi prawdę,a kiedy żartuje...kiedy jest trzeźwy a kiedy...na ssaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ma być zużycie oleju jak Colinsa QQ w komórce pod kocem stoi :D

A właściciel non stop na bani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, może ma gość patent na ten silnik? Zawsze jakiś sposób, to by wyjaśniało "wyjątkowość" jego egzemplarza. :D:drinkchampagne:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Colins ma sposób, rano w otwór po bagnecie wpuszcza trochę powietrza z przepełnionych oktanami płuc złotych swoich a jak wiadomo na rauszu wszystko chodzi jak w szwajcarze :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie, wystarczyło, że mnie tu chwilę nie było, a już doopę obrabiają. :gun:

Co do mojego QQ, to przecież nie musicie wierzyć, że mi oleju nie żre. Ważne, że ja wiem, a w garażu walają mi się bańki oleju z pozostałymi po wymianach resztkami oleju, na które QQ nie ma apetytu. :whistle: Może bym tak zlał wszystko do kupy i Jackowi w gratisie wysłał, bo w końcu zbankrutuje nam biedaczyna tylko z powodu konieczności kupowania hurtowych ilości oleju. :D

Czasem wręcz zastanawiam się czy ja przypadkiem nie mam zupełnie innego auta, bo większość opisywanych problemów je omija. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na rzepaku,bo tańszy

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu w którym składano ten egzemplarz przez.pomylke wstawili inny silnik i jako że Sir jesteś szczęściarzem masz fartowe wozidło

A na poważnie, nieraz tak jest że trafić można na udany egzemplarz, czym jest to powodowane, wie tylko taśma w fabryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na rzepaku,bo tańszy

U słonecznikowy do ruiny doprowadza a i nie zdrowy :D

Co innego Etanol Colins owy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że w moim egzemplarzu ktoś przyłożył się do podzespołów mechanicznych, bo im nic zarzucić nie mogę.

Żeby nie było za dobrze, to w zamian ktoś inny olał sprawę montażu budy i w ten sposób mam jakieś tam problemy, o których inni nie słyszeli (np.sprawa źle polakierowanych relingów).

Jak to mówią - coś kosztem czegoś. :D Z dwojga złego wolę jednak żeby bezproblemowo działał motor, a to, że czasem coś odpadnie od budy, to już mniejszy problem. ;)

Czego by nie mówić, to na odkup mojego QQ chrapkę ma nawet sam Nissan. Pewnie sami są zdziwieni, że wyszedł tak dobry mechanicznie i teraz chcą go przebadać jakim cudem tak się stało. :P Ale na razie jestem twardy, mimo że kuszą coraz wyższą ceną. :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadu gadu pit pitu makaronik nam na uszy :D

A po salonach w rozjazdach kto uj więcej da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie tajemnica, bo już jakiś czas temu o tym pisałem. Już postanowione, że idzie na sprzedaż więc po co te złośliwości? :whistle:

Staroci trzeba się pozbywać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywa jest zbieżności paprok źle ustawił, też nie lubię jak jest krzywo ustawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zezowaty pakus ustawia te kierownicę w Anglii bo jak by to robił rodak to strzel,ać by mógł z tych waszych krzywych kierownic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...