Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja na umowie miałem wpisane na koniec lipca, ale sprzedawca powiedział, że koniec czerwca będzie i jest - pewnie dają sobie więcej czasu dla własnego bezpieczeństwa - już kilka osób na forum pisało , że zawsze jest przed terminem - też pewnie dostaniesz wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odbiorze pamiętać- pomacać, powąchać, ponaciskać, ponaciągać, popukać, potrzaskać, posprawdzać plastiki i zaglądać gdzie się da, żeby nie było niespodzianek jak u mnie z wentylatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co było z Twoim wentylatorem , powiedz to zwrócę uwagę przy odbiorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym a tak pokrótce, było chłodno i niby wsio ok ale trafił się ciepły dzień,korki okropne klima włączona ale coś ciepło oko padło na temperaturę a tam wita się z czerwonym polem,zmarszczyło mi się to i owo pare niecenzurków poszło i na drugi dzień serwis

Jeden mnie olał nie mają czasu w drugim z wielkim zdziwieniem stwierdzili że kostka nie wpięta do wentylatora to i nie miał prawa mieć kręciołka. Bzdet ale nerwa mnie nadszarpnął i opina o fabrykach angolskich legła w gruzach już do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś dysponuje fotką pół skóry która jest w Teknie oraz pełnej skóry? Katalog jest bardzo ubogi i nie za bardzo można coś tam zobaczyć. 

Przy skórach jest już elektryczne sterowanie?
Edit. Już znalazłem, że już pół skóra w Teknie ma "stołki w prundzie" ;)

Szkoda, że skóra jest tylko czarna... 

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś dysponuje fotką pół skóry która jest w Teknie oraz pełnej skóry? Katalog jest bardzo ubogi i nie za bardzo można coś tam zobaczyć. 

Przy skórach jest już elektryczne sterowanie?

Edit. Już znalazłem, że już pół skóra w Teknie ma "stołki w prundzie" ;)

Szkoda, że skóra jest tylko czarna... 

 

a dealer u którego byłeś nie może Ci pokazać tapicerki półskórzanej i skórzanej na samochodzie demo / zastęczym lub nowym z placu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem. U jednego nie mają czasu mi pokazać bo szkolenia a od innego czekam godzinę na kontakt i potwierdzenie czy mają bo w ciemno nie będę jechał.... 

Pytam bo w dość skromnej broszurze wygląda jakby była perforowana a na fotach nigdzie takiej nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna skóra- ładna, praktyczna i jak nie ma wentylacji  w lecie parzy d...sko, pół skóra ładniej wygląda niż tapicerka materiałowa i QQ w środku prezentuje się zdecydowanie korzystniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego świadomość. Plusów i minusów obu wersji tylko czy ta skóra wygląda jeszcze jak skóra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał jest kiepski przynajmniej jak dla mnie,rodzinnie były przeprowadzane konsultacje przy zakupie i jednogłośnie wybór padł na mieszankę skóry i materiału 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego świadomość. Plusów i minusów obu wersji tylko czy ta skóra wygląda jeszcze jak skóra. 

 

zdecydowanie lepiej nie w poprzedniej generacji QQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem i brałem pod uwagę oba warianty czyli pełna skóra i cześciowo skóra połączona z materiałem - mi osobiście a właściwie żonie bo to auto dla niej do gustu przypadł drugi wariant czyli skóra + materiał.

Ale powiem że jak dla mnie oba warianty wyglądają fajnie a najbardziej mi się podobała jasna tapicerka i czarna podsufitka ale ten wariant jest mało praktyczny jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Dzięki! Chwalisz sobie? :)

 

Ja sobie chwale, jest o niebo latwiejsza do utrzymania w czystosci niz materialowa. Soki, lizaki itd., wszystko latwo schodzi. Skora jest perforowana, nie grzeje sie jak pelne lico ale pewnie znajda sie tacy co beda narzekac. Jedyny minus jaki znalazlem to to, ze pod tylkiem po dosc krotkim czasie uzytkowania pojawiaja sie faldy gdzie spoczywaja cztery litery. Po ponad roku nie widze zadnych sladow zuzycia (co 3 miesiace odzywka) i nie musze co tydzien prac szmacianej tapicery z sokow. Generalnie rewelacja, zwlaszcza jak ktos wozi dzieciaki.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na focie powyżej widać tak jakby preferowanie były tylko boczki a siedzenie i oparcie już nie. Jak to w kocu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na focie powyżej widać tak jakby preferowanie były tylko boczki a siedzenie i oparcie już nie. Jak to w kocu jest?

 

tak jest jak na zdjeciu

post-51572-0-66494600-1466093940_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak wlasnie nie jest, na zalaczonym zdjeciu i w rzeczywistosci perforowane jest wszystko, boczki, siedzisko i oparcie. To samo dotyczy tylnej kanapy. Ponizej zdjecie Nissana i moje wlasne.

 

NISSAN-Qashqai-5055_1.jpg

 

e000ba8058d767ab528c2310a8182796.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak wlasnie nie jest, na zalaczonym zdjeciu i w rzeczywistosci perforowane jest wszystko, boczki, siedzisko i oparcie. To samo dotyczy tylnej kanapy. Ponizej zdjecie Nissana i moje wlasne.

 

NISSAN-Qashqai-5055_1.jpg

 

e000ba8058d767ab528c2310a8182796.jpg

 

chciałem napisać "tak jest jak na zdjęciu" a wyszło inaczej :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do uzytkownikow wersji 2016 - jak Wam sie sprawuja Wasze samochody? jak z systemami bezpieczenstwa? jestem ciekaw czy w stosunku do poprzednich wersji poprawiono je. Np monitorowanie martwego punktu (widzial duchy), szalejace czujniki parkowania, etc.

 

Pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chwale, jest o niebo latwiejsza do utrzymania w czystosci niz materialowa. Soki, lizaki itd., wszystko latwo schodzi. Skora jest perforowana, nie grzeje sie jak pelne lico ale pewnie znajda sie tacy co beda narzekac. Jedyny minus jaki znalazlem to to, ze pod tylkiem po dosc krotkim czasie uzytkowania pojawiaja sie faldy gdzie spoczywaja cztery litery. Po ponad roku nie widze zadnych sladow zuzycia (co 3 miesiace odzywka) i nie musze co tydzien prac szmacianej tapicery z sokow. Generalnie rewelacja, zwlaszcza jak ktos wozi dzieciaki.

 

eee tam, ja nie narzekam na moją szmaciankę bo założyłem na wszystkie fotele takie szmaty że nawet róznicy nie widać - jak ktoś wsiada to nawet nie wie że to nie oryginalne obicia siedzeń / oparć / podgłówków / podłokietników z wierzchu są a dzieciaki jak coś wyleją / nabrudzą to też nie szkoda bo to się raczej zatrzyma na tej pierwszej warstwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet jak uświnię tapicerkę materiałową albo zrobi to mój pies , który zawsze coś wymyśli żeby uświnić tapicerkę to bez problemu wyczyszczę to chusteczkami do tapicerki plus pianka .

Jak sprzedawałem QQ to gościu pytał czy były zmieniane fotele bo wyglądały jak nówka z fabryki. Dla  mnie pełna skóra jest idealnym rozwiązaniem przy wentylowanych fotelach - niestety QQ nie ma takiej opcji dlatego mam pół na pół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna skóra foteli to tortura dla tyłka w lecie. Jeśli nie ma wentylowania to nawet nie ma co sobie głowy zawracać. A już dopłacać za to..... żarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna skóra foteli to tortura dla tyłka w lecie. Jeśli nie ma wentylowania to nawet nie ma co sobie głowy zawracać. A już dopłacać za to..... żarty.

 

Po raz dwudziesty powtarzam, ze nie ma z tym najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poludniu 25 st nie jest latem niczym niezwyklym, zdarzylo mi sie zostawiac samochod w pelnym sloncu na wieksza czesc dnia i nigdy nie doznalem poparzen spowodowanych nagrzanym fotelem. Owszem sa gorace ale na pewno nie jest to narzedzie tortur jak niektorzy by chcieli ;). Zima jest podobnie, jest zimne ale wrazenie znika w przeciagu kilku minut. Absolutnie nigdy wiecej nie kupilbym samochodu z materialowymi fotelami, zalety skory przewyzszaja jej wady. Ale to tylko moja subiektywna opinia i na pewno sie nie znam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...