Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

A mój już stoi w salonie :) - jutro jadę po papiery do rejestracji !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem oglądać i tak to wygląda

Auto już w salonie , czekam na dokumenty do rejestracji.

Jeszcze w salonie założą chlapacze i pakiet chrom bez osłon na lusterka i w przyszłym tygodniu auto powinno być u mnie w garażu

post-51592-0-97492600-1466521957_thumb.jpeg

Edytowane przez rafiros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafiros - pieknie sie prezentuje. kolor super! bialych jezdzi juz za duzo na ulicach :)

 

PS. czy ja dobrze widze? antena rekin?

Edytowane przez stasziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafiros - pieknie sie prezentuje. kolor super! bialych jezdzi juz za duzo na ulicach :)

 

PS. czy ja dobrze widze? antena rekin?

 

Nie , anteny nie ma jeszcze wkręconej  :)

Biały ze szklanym dachem wygląda pięknie i mi się bardzo podobał ale chyba ciężki do utrzymania czystości - poprzedniego QQ miałem takiego samego jak ten i kolor w miarę przyjazny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale jak się pytałem to kwota była chora - coś koło 1000 zł - od razu zrezygnowałem - ta zwykła mi nie przeszkadza nawet z boxem na dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale jak się pytałem to kwota była chora - coś koło 1000 zł - od razu zrezygnowałem - ta zwykła mi nie przeszkadza nawet z boxem na dachu.

 

i jeszcze nie obsługuje radia cyfrowego DAB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Zadowolenia i bezawaryjności życzę :)
To są 19" z Tekny? Napisz coś więcej :)
widzę że od razu wpadło parę dodatków :) 

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale jak się pytałem to kwota była chora - coś koło 1000 zł - od razu zrezygnowałem - ta zwykła mi nie przeszkadza nawet z boxem na dachu.

Dokładnie w cenniki 961 ale jako czarna (Z11) więc przy innych kolorach dochodzi jeszcze koszt lakierowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

są to 19" - to wersja Tekna a i dodatki musiały zawitać zaraz , bo żona musiała mieć samochód tzw. łał a rury dodały uroku w wyglądzie

 "owczarek" nie za bardzo zadowolony bo nie może jeździć furą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój owczarek w wersji york zawsze pierwszy w aucie siedzi. Nie ma opcji żeby nie jeździł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , anteny nie ma jeszcze wkręconej  :)

Biały ze szklanym dachem wygląda pięknie i mi się bardzo podobał ale chyba ciężki do utrzymania czystości - poprzedniego QQ miałem takiego samego jak ten i kolor w miarę przyjazny.

Z białym nie jest tak źle,też chciałem taki kolor,ale był do zamówienia a biały stał na placu,a nie mogłem czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwykła obsługuje?

 

tak i jest w kilku kolorach w cenie prawie 1000 zł ( 960 zł brutto - jakiś rabat dealera :) ) jest dostępny w białym perłowym ( chyba najtańsza bo 915zł ) oraz białym specjalnym , grafitowym , śliwkowym no i oczywiście czarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziś był ten dzień

Czekamy do 5.09...

A w salonie i tak powiedziano mi ze w skórze perforowane są tylko boczki...

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawcio czyli auto zamówione ?

Ja dzisiaj odebrałem dokumenty potrzebne do rejestracji - w przyszłą środę lub czwartek auto będzie u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Wybrane było dużo wcześniej ale dopiero wczoraj udało się wszystko zgrać i złożyć zamowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupił już ktoś może  te nakładki na plastiki (progowe) z Ali exspressu

jeśli tak to może foto na samochodzie ktoś ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i jest w kilku kolorach w cenie prawie 1000 zł ( 960 zł brutto - jakiś rabat dealera :) ) jest dostępny w białym perłowym ( chyba najtańsza bo 915zł ) oraz białym specjalnym , grafitowym , śliwkowym no i oczywiście czarnym

Jak kupiłem na Aliexpress płetwę rekina za 132 zł (po przeliczeniu z przesyłką). Kolor biały - identyczny jak auta.

Przy okazji chciałbym zdementować opinię że antena w postaci płetwy rekina nie obsługije DAB.

Obsługuje tylko skuteczność takiej anteny jest znacząco niższa niż oryginalnego bata dlatego też mogą być większe problemy z odbiorem, zwłaszcza DAB który ma bardzo małe pokrycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo wczoraj ustrzeliłem? Pozdrawiam! :) 973a94b0e2d589241ba279cf2c561044.jpg

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...